وزارت خزانه داری به منظور برآورد ویروس تکان خوردن به اقتصاد

کالین BrinsdenAAP

Treasury boss Steven Kennedy will give an estimate of the coronavirus impact on Australia's economy.
آیکون دوربینخزانه داری و رئیس استیون کندی را برآورد coronavirus تاثیر بر اقتصاد استرالیا.

رئیس خزانه داری استیون کندی را برآورد اقتصادی از coronavirus در اقتصاد استرالیا زمانی که او و گروه او چهره یک کمیته مجلس سنا.

Dr کندی و خزانه دار جاش Frydenberg صحبت با صندوق بین المللی پول در اواخر روز چهارشنبه به خود جلب افکار آخرین تأثير COVID-19.

این آمد و پس از ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ بهره کلیدی خود را توسط یک غیر منتظره بزرگ 0.5 درصد در پیش بینی از یک تأثیر عمده ای بر اقتصاد ایالات متحده از coronavirus تنها چند ساعت پس از آنکه بانک مرکزی قطعه قطعه 0.25 درصد خاموش نرخ نقدی به یک رکورد کم 0.5 درصد است.

وزارت خزانه داری است که با توجه به چهره سنا اقتصاد کمیته در روز پنج شنبه صبح.

وزارت خزانه داری در حال حاضر تخمین زده می شود که در این تابستان bushfires خواهد بود یک 0.2 درصد کشیدن بر رشد اقتصادی است.

آقای Frydenberg خبرنگاران تاثیر COVID-19 را “جدی و مداوم” تاثیر بر اقتصاد است.

آخرین حسابهای ملی در سه ماهه دسامبر منتشر شده در روز چهارشنبه – قبل از آشنایی شیوع کروناویروس – نشان داد که اقتصاد رشد 0.5 درصد و کمی قوی تر از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود.

این گذشته و تجدید نظر کمک بالابر رشد سالانه به 2.2 درصد از اصل گزارش 1.7 درصد از سپتامبر. اما آن باقی مانده است کمتر از میانگین دراز مدت از 2.7 درصد است.

برخی از اقتصاددانان بر این باورند که چهارم مارس حسابهای ملی نشان می دهد می تواند یک نتیجه منفی با توجه به تاثیر bushfires و coronavirus.

خزانه دار و نخست وزیر و وزیر دارایی همراه با مقامات قرار دادن با هم یک بسته برای حمایت از کسب و کار و شغل از طریق COVID-19 بحران که آقای Frydenberg گفت: اعلام خواهد شد در چند روز آینده.

اما سنا اقتصاد کمیته شنیده ام در روز چهارشنبه که در صنعت بیشتر نگران گرفتن مشاوره از دولت در مورد COVID-19 به جای حمایت مالی در این مرحله است.

حتی پس از, صنعت گردشگری و آموزش و پرورش بخش شناخته شده هستند و رنج می برند به دلیل سفر بان کی مون توقف بازدید کنندگان و دانش آموزان از چین, کانون COVID-19.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de