رئیس خزانه داری امتناع از افشای دریافت کنندگان ویروس کمک

واشنگتن — ساختمان باروها از پنهان کاری در حدود 600 میلیارد دلار به علاوه coronavirus کمک برنامه برای کسب و کارهای کوچک, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin منتقل شده از تاخیر به انکار در امتناع آشکار برای افشای دریافت کنندگان مالیات دهندگان بودجه وام.

Mnuchin کنگره گفت در جلسه این هفته که نام وام گیرندگان و مقدار “اطلاعات اختصاصی.” در حالی که او ادعا کرد این اطلاعات محرمانه است و اخلاق و طرفداران و برخی از نمایندگان مجلس با دیدن این حرکت به عنوان یک تلاش برای طفره رفتن از پاسخگویی برای چه این پول صرف شده است.

کسب و کار و تلاش برای به دست آوردن وام در اوایل هفته از این برنامه و چند صد داد و ستد عمومی شرکت موفق به دریافت وام وجود خود را به احتمال زیاد توانایی برای به دست آوردن پول از خصوصی منابع مالی است. علنا خجالت تعدادی از شرکت های بزرگ گفتند که بازگشت وام های خود را.

“با توجه به بسیاری از مشکلات با این برنامه ضروری است مالیات دهندگان آمریکایی می دانم که اگر پول است که در آن کنگره در نظر گرفته شده — به راستی کوچک و unbanked کسب و کار کوچک” رهبر اقلیت سنا چاک شومر روز جمعه گفت. “دولت اسرائیل را به شفافیت ظالمانه است و تنها در خدمت به منظور بالا بردن بیشتر سوء ظن در مورد چگونه بودجه در حال توزیع است که در واقع با بهره گیری.”

اداره کسب و کار کوچک — یک سازمان با حدود 3200 کارکنان و بودجه سالانه خجالتی از $1 میلیارد — shouldering عظیم تلاش های امدادی برای ایالات متحده کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را به سمت چپ وضعیتی وخیم اقتصادی پانچ از این بیماری همه گیر. امضا قطعه از کنگره multitrillion-دلار coronavirus نجات و تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی سابقه برنامه اعطای وام در نظر گرفته شده است برای کمک به کارفرمایان کوچک شناور ماندن و حفظ شغل در یک cratering اقتصاد از دست دادن ده ها میلیون نفر از آنها.

حدود 10 هفته پس از چک حفاظت از برنامه راه اندازی شد ، SBA می گوید آن را پردازش 4.5 میلیون وام به ارزش $511 میلیارد دلار است. اما هنوز عمومی را به دریافت کنندگان مالیات دهندگان کمک. آژانس تنها ارائه اطلاعات کلی مانند مقدار کل وام های اعطا شده در مدت زمان داده شده.

این وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار استفاده از پول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و یا rehire کارگران که گذاشته شده.

کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn که سر یک خانه کمیته فرعی نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ گفت که او در نظر دارد به فشار با شور و نشاط برای شفافیت بیشتر در پی Mnuchin اظهارات.

“پنهان کردن دریافت کنندگان وجوه فدرال غیر قابل قبول است و باید پایان یابد” Clyburn یک دموکرات در بیانیه ای گفت: به آسوشیتد پرس. “مالیات دهندگان آمریکایی شایستگی این را می دانم که اگر پول خود را در حال استفاده برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک به عنوان کنگره در نظر گرفته شده و یا به جای آن است که siphoned کردن از طریق زباله های تقلب و سوء استفاده است.”

حداقل یک جمهوریخواه مجلس مشترک سرخوردگی بیش از Mnuchin بستن درب روی داده است. سناتور. جاش هاولی میسوری عصبانی شد پس از SBA مدیر Jovita کررنزا به او گفت که محرمانه نیز به چک برنامه حفاظت از وام های ساخته شده به والدین و یا وابسته به آن است.

“ما آموخته است که هیچ چیز جدید در مورد آنچه SBA انجام شده است برای اصلاح این و یا اگر هر یک از وجوه پرداخت شده به عقب” هالی در بیانیه ای گفت جمعه. “تا آنجا که ما می دانیم, Planned Parenthood گرفته شده $80 میلیون دلار پول مالیات دهندگان مستقیما به بانک. آن را غیر قابل قبول و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که من دریافت پاسخ.”

خواسته که قبلا توسط اخبار سازمان های, برای اطلاعات در مورد شرکت های دریافت وام SBA گفت: آن را بیش از حد مصرف فوری در تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق رکود اقتصادی ارائه داده است. آن گفت: خاص وام داده ها ممکن است منتشر شد “در آینده نزدیک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>