سفر روند 2020 — تکنولوژی

Quantum computer circuitry.
آیکون دوربینکامپیوتر کوانتومی مدارات. اعتبار: آلفرد Pasieka/گتی ایماژ/علم عکس ترازو

trends2020 TECH

تکنولوژی یک شمشیر دو لبه, و آن را فقط واضح تر. از یک سو آن را فوق العاده به یک جعبه ابزار کامل در یک دست (دوربین و کتابخانه عکس و ویرایشگر بلیط و سفر, مبدل ارز, نقشه و جهت یابی, ناوبری) و دسترسی به گسترده تر از جهان آنلاین. از سوی دیگر آن را تبدیل به حتی بیشتر DIY جهان است. نه اتصال به ابر ؟ خوب شما باید به گوگل این موضوع و رفع آن است. اطلاعات تماس بارگذاری نمی? همان. بررسی در آنلاین به فرودگاه رفع کیسه های خود را دسته و قرار دادن آنها بر روی کمربند.

فن آوری تبدیل خواهد شد بهتر و بیشتر خسته کننده همه در همان زمان در سال 2020 و فراتر از آن.

trends2020 تفسیر

آن را به جای التماس به این سوال در سال های اخیر: چرا زمانی که همه ما حمل ما علاقه داشتن گوشی های هوشمند و بلوتوث earbuds آیا ما نیاز به چسبیدن به یک آجر (البته سالانه یکی کوچکتر) در اطراف گردن ما به شنیدن یک راهنمای که ما در یک تور گروهی ؟ پاسخ این است که این سال آینده: ما نیست. Vox پیشرو تامین کننده تور های صوتی دنده را معرفی VoxOverWiFi. آن را یک “ساده اما قوی برنامه” برای iOS و اندروید که تبدیل مهمانان گوشی به رسیور. بورسی خودی زمزمه: “این راهنمای محلی پس از آن ایجاد یک جریان کانال در نرم افزار با استفاده از یک روش ساده شخصی نام و نام خانوادگی (به عنوان مثال ‘4pm فارسی باستان مصر تور’). شرکت کنندگان در تور اسکن کانال های موجود و پیوستن به مناسب تور. سخنرانان ممکن است تنظیم رمز عبور برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به تور خود را”.

trends2020 5G

پس از نزدیک به یک دهه از 4G رول 5G (نسل پنجم شبکه های تلفن همراه) است که یک تغییر پارادایم. وجود دارد که پیش بینی در برخی مکان های 5G شبکه می تواند به اندازه 100 برابر سریع تر از حال حاضر 4G.

اما 5G در بهترین حالت آن است که فقط یک نسخه بهتر از فن آوری های بی سیم. آن خواهد شد که دامنه بسیار گسترده بودن قادر به پشتیبانی از میلیاردها دستگاه های متصل شده و خدمات و باز کردن درب به توسعه و به کارگیری نوآوری مانند IoT (اینترنت اشیاء) تکنولوژی و راننده برای پیشرفت در واقعیت مجازی و واقعیت افزوده.

در آن سال 2020 گزارش Landor یک رهبر جهانی در نام تجاری مشاوره و طراحی می گوید: “انقلاب صنعتی 4.0 در حال حاضر در بخار کامل. رول 5G به نظر می رسد مجموعه ای برای سرعت بخشیدن به این تحول و حتی بیشتر و می تواند بزرگترین فرصت تک — و به چالش کشیدن — برای علامت های تجاری در سال 2020”. اما رسانه های خلاق و بازاریابی سازمان ها هشدار داد به تمرکز تنها بر روی برنامه های عملی از تکنولوژی اما تاثیر آن را در سطح انسانی مؤثر بر فرهنگ و جامعه. این Landor گزارش می گوید: “با تمرکز بر واقعی انسان, اثرات و تغییر رفتار در دراز مدت ما خواهد بود کارگردان درست روند به جای رهبری زودگذر fads”.

trends2020 صدای دستیاران

“هی سیری (یا الکسا, گوگل, دستیار, اکلاهما, کورتانا و یا هر سیستم دیگر گوش دادن) شما چه فکر می کنم یک سفر روند برای سال جاری؟”

“من نمی باید یک پاسخ برای آن است. وجود دارد چیزی دیگری به من کمک می کند؟”

Nah نه واقعا — به دلیل خوب قدیمی آنالوگ-من دارای یک جواب (هر چند من نمی مانند صدا کیرا نایتلی, مانند بسیاری از صدای دستیاران به نظر می رسد).

صدای دستیاران خواهد بود برداشت تا بیشتر و بیشتر در مکان های از کمک شمارنده برای اتاق های هتل ها. آنها انتظار می رود به بازی افزایش نقش در تجربه مشتری (احتمالا ترک همه ما انسان ها به تعطیلات بروید و آنها را مشغول نگه دارید). برخی از خودی صنعت می گویند صدای دستیاران خواهد شد “تبدیل بخش سفر در سال 2020” … من قصد ندارم که کاملا دور اما قطعا آن را واجد شرایط به عنوان یک روند است.

trends2020 FINTECH

ارائه barista در پرت 50 $توجه داشته باشید برای پرداخت هزینه های خود را “متوسط شیر بادام فوق العاده داغ شات اضافی اضافی کف بدون کافئین اسپرسو” و شما ممکن است دو به نظر می رسد از تحقیر.

می پردازد که با واقعی پول کنه ؟ (و شما می توانید ببینید منطق برای کسب و کار — معامله قطره مستقیما به خود حسابداری و مالیاتی الگوریتم به جای کیسه های نقدی و trundling آن را به بانک). جهانی fintech نوآوری است که اتفاق می افتد به سرعت در حال. برای ما در وهله اول که به معنی back-end بهبود در سیستم های که در فرآیند پرداخت ما برای تعطیلات ما. در بالا از آن تکامل از راه پرداخت می کنیم که ما در واقع سفر خود ادامه خواهد داد.

یک پنجره به این می آید از همکاری بین ویزا و سابر که رفت و عمومی در ماه آوریل گذشته. من مطمئن هستم که همه ما می دانیم ویزا. سابر سفر یک شرکت فناوری مستقر در تگزاس و میلیون ها نفر از شرکت هواپیمایی و هتل و آژانس های مسافرتی و شرکت های بزرگ معاملات در $US8 تریلیون دلار (با T) سفر میباشد. سابر در حال حاضر ارائه “مجازی پرداخت و راه حل ها” در قالب multibank, multicard اعتباری و پیش پرداخت به حساب.

این به چه معنی برای ما ؟

خوب, نگاهی به پیشرفت های در قبل از بارگذاری سفر کارت.

برای مثال Westpac جهانی ارز کارت اعتباری ویزا کارت که شما می توانید بار تا پنج ارزهای مختلف در هر زمان (با 11 را انتخاب کنید). در خارج از کشور شما می توانید پول نقد در هر دستگاه خودپرداز گرفتن ویزا و اگر شما استفاده از یکی از بیش از 50 ، 000 اتحاد جهانی خود پرداز وجود ندارد ATM هزینه. هنگامی که شما در فروشگاه وجود ندارد اضافی ارز خارجی هزینه های زمانی که شما با استفاده از ارزهای پشتیبانی لود شده بر روی کارت.

در سطح جهانی ما تمام توان ضربه زدن به دور است. اما در بسیاری از مکان ها, من هنوز هم می خواهم کمی از پول نقد در جیب من…

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de