سفر به هاوایی پر خواهد شد با اقدامات ایمنی در COVID-19 جهان

سفرهای امن را در یک معنای کاملا جدید به عنوان گردشگری شروع به بهبود می یابند در COVID-19 جهان است.

ایالات متحده در حال باز کردن دوباره به عنوان کشورهای دیگر اما که نمی خواهد به طور خودکار بازگشت خیل گردشگران به هاوایی.

پس از 9/11 تروریست ها حملات مسافران نمی خواهد سفر تا زمانی که امنیت تغییرات را احساس امن از حمله. در حال حاضر آنها نیاز به احساس امنیت از بیماری است.

هاوایی گردشگری اختیارات رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کریس Tatum گفت: هر صنعت بازیابی باید شامل ایجاد “جهانی پروتکل های ایمنی که توسط تحقیق و تایید شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان.”

“از زمانی که مسافران در هیئت مدیره هواپیما خود را به این جزایر به هنگامی که آنها را در هیئت مدیره خود را بازگشت پرواز هر دو ساکنان و بازدید کنندگان نیاز به اعتماد به نفس, شرکت های هواپیمایی, فرودگاه, هتل, حمل و نقل, رستوران, فعالیت ها و جاذبه های در حال به طور مداوم ارائه حفاظت از COVID-19,” تاتوم گفت. “این پروتکل نیاز به بخشی از نام تجاری ما قول می دهم.”

طبیعی جدید در حال توسعه است. اما هاوایی خطوط هوایی و هتل ها و فعالیت ها و جاذبه های در حال حاضر شروع به ایجاد تغییرات.

ضد عفونی کننده ایستگاه وجود دارد.

فوق العاده تمیز در حال وقوع است و ماسک مورد نیاز تقریبا در همه جا.

بیشتر اجتماعی-فاصله فرصت در آثار هستند. هتل ها با توجه به محدود کردن دسترسی به برخی از طبقات و آسانسور برای کاهش ترافیک است.

رستوران ها در حال بیرون کشیدن جداول و حذف بوفه. هواپیما را به شدت تمیز کردن و به تصویب رسید ماسک-پوشیدن الزامات و فاصله از مسافران آنجا که عوامل بار اجازه می دهد.

>> عکس: جدید عادی از سفر شامل, ماسک, اجتماعی فاصله

>> عکس: درایو-از طریق coronavirus تست برگزار Ala Moana

دولت در بخش حمل و نقل در حال آماده سازی خود را به فرودگاه حرارتی غربالگری به هاوایی است که می تواند تبدیل به اولین دولت ایالات متحده به اتخاذ فن آوری که در حال استفاده در برخی از فرودگاه های آسیایی. آنها همچنین کار با دولت و گردشگری رهبران به مناسب ورود غربالگری از جمله محکم کردن نقاط ضعف در هاوایی اجباری 14-روز خود قرنطینه برای خروج از کشور مسافر.

انتقال منجر به برندگان و بازندگان.

پاداش نمی خواهد بدون اختراع مجدد از شیوه های کسب و کار و زیرساخت ها است. موفقیت را معنی rescaling کسب و کار برای رفتن پس از یک بسیار کوچکتر بازار گردشگری از آن در ژانویه و فوریه.

بازگشت پس از 30 ، 000 مسافر در روز آینده به هاوایی و پر کردن بیش از 85 درصد از دولت در اتاق های هتل ها. کمتر از 5000 تا بازدید کنندگان آمده اند به هاوایی از مارس 26 زمانی که خارج از دولت مسافری قرنطینه آغاز شد.

“این رفتن به سال معمار گفت:” پیتر Tarlow رئیس گردشگری و بیشتر در سطح بین المللی شناخته شده گردشگری در ایمنی و امنیت, متخصص که کمک آروبا بازدید کننده صنعت بازیابی پس از سال 2005 به ناپدید شدن نوجوان آمریکایی Natalee Holloway. “ما باید به طراحی مجدد فضاهای از ترمینال فرودگاه به هواپیما به هتل ها و رستوران ها برای نگه داشتن مردم امن تر است. ما نیاز به تمیز کردن جدید و پروتکل های ایمنی. این فقط در مورد باز کردن به گردشگران است. شما باید آنها را به آمده است.”

گرفتن آنها را در اینجا

پس از هاوایی گردشگری بستگی دارد تقریبا به طور انحصاری در شرکت های هواپیمایی و کشتی های کروز را به بازدید کنندگان در اینجا هر گونه بازگشت به حالت عادی باید شروع با کاهش نگرانی ها در مورد استفاده از حمل و نقل عمومی.

ایالات دلتا, آمریکا, هاوایی و آلاسکا و خطوط هوایی جنوب غربی در میان ملت حامل اتخاذ کرده اند که ماسک مورد نیاز است. اکثر خطوط هوایی ایالات متحده باید اجرا پروتکل با استفاده از مواد ضد عفونی کننده تایید شده توسط مراکز کنترل بیماری است که پاکسازی همه چیز از کاکپیت و کابین به سینی جداول بازوی استوار صندلی کمربند دکمه دریچه های دستگیره و سرویسهای بهداشتی مجهز.

خیره جمعه, خطوط هوایی هاوایی نیاز مسافران به سایش پوشش صورت و ایجاد فضای شخصی به خوابگاه های شبانه روزی و در طول پرواز.

“مراقبت از مهمانان و کارکنان همواره تمرکز اصلی ما و این اقدامات بهداشت به ما کمک خواهد کرد حفظ یک سفر ایمن تجربه از ما لابی به ما کابین به عنوان هاوایی همچنان به پیشرفت در حاوی COVID-19” پیتر Ingram, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در هاوایی شرکت های هواپیمایی در بیانیه ای گفت:.

هواپیمایی آلاسکا قرار دادن اجتماعی دورى کن 6 فوت از هم برای یادآوری مردم به “ذهن خود را بال” در فرودگاه که در آن مگس از جمله هاوایی که در آن نصب شده است انتظار می رود به زودی. از طریق مه 31 حامل مسدود کردن همه وسط صندلی در هواپیماهای بزرگ و راهرو صندلی کوچکتر هواپیما در زمان خرید.

چشم انداز جدید برای گردشگری

700 نفر luau شالوده گردشگری هاوایی, احتمالا خواهد شد ناپدید می شوند در حالی که برای. فعالیت ها و جاذبه های در حال ایجاد new single-family تجارب بشود به مشتریان که wantto قرار گرفتن در معرض محدود به غریبه ها.

تا زمانی که خارج از دولت مسافری قرنطینه وجود دارد بسیاری از هاوایی گردشگری خواهد آمد از ساکنان در staycations یا جزیره گره. البته ساکنان هاوایی ممکن است سفر از طریق جزایر در هر نوع از اعداد مگر اینکه دولت به پایان می رسد interisland پرواز قرنطینه آغاز شد که در تاریخ 1 آوریل.

بر اساس تجارب هتل در چین که در حال حاضر از آمادگی هتل ها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن beefing تا اتاق-خدمات را-و مواد غذایی تحویل, گزینه, گفت, جک ریچاردز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دلپذیر تعطیلات.

“ما شنیده ایم سرویس اتاق است آسمان موشک به عنوان سفارشات از خدمات تحویل غذا مانند درب داش. مردم نمی خواهید به بیرون آمدن از اتاق خود را به خوردن” ریچاردز گفت.

روند بی باک گردشگران که مایل به بیشتر تعاملی تجربه محلی است که به احتمال زیاد در مکث به عنوان مسافران امروز به دنبال راه هایی برای حفظ بیشتر اجتماعی فاصله.

این بدان معنا نیست که اجاره برای تعطیلات نمی خواهد دوباره زمانی که هاوایی بازگشایی آنها را به عنوان ضروری کسب و کار. علاقه ممکن است افزایش یابد به صورت تک خانه اجاره تعطیلات است که اجازه می دهد مسافران فرصتی برای اجتماعی تر فاصله گفت: Erik Kloninger از Kloninger & Sims Consulting, LLC.

مهمان نوازی تعریف

قبل از COVID-19 اکثریت قریب به اتفاق بازدید کنندگان از آمدن به هاوایی باقی ماند در هتل ها.

بیش از 129 هتل ها از 148 یا بیشتر ایالت بسته به COVID-19 نگرانی و مستندات کاهش تقاضای سفر. در حال حاضر صاحبان هتل و اپراتورها که در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی شده است.

سپتامبر هر هتل هایت باید حداقل یک مدیر بهداشت در هر ملک. این شرکت همچنین متعهد به کار با اعتماد پزشکی و صنعت مشاوران.

“جهان به عنوان ما آن را می دانستند بوده است و اساسا تغییر COVID-19 و هنگامی که ما همه آماده برای سفر دوباره ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر هایت همکار و مهمان احساس اعتماد به نفس است که هر جنبه از تعهد ما طراحی شده است با ایمنی خود را در ذهن” علامت Hoplamazian هایت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “ما باید انتقادی بررسی هتل تجربه از هر دیدگاه — از اتاق ما و ما لابی برای ما چشمه های معدنی و ناهارخوری — در آوردن آخرین تحقیقات و فناوری و نوآوری است.”

بن خرپا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت OLS هتل ها و استراحتگاه گفت: اولین گام این است که گرفتن هاوایی هتل که بسته آماده برای بازگشایی, در حالی که ایجاد تغییرات که آدرس جدید کروناویروس مربوط به نظافت و پاکیزگی مورد نیاز و نحوه تعامل متفاوت با مهمانان.

“وجود دارد یک تصور غلط است که چون یک هتل ممکن است تعطیل و یا در حال اجرا بسیار کم کارکنان و اشغال آن نیست که از دست دادن پول زیادی. این است نادرست” خرپا گفت. “هاوایی است نه مانند کویر که در آن یکی می توانید مهر و موم کردن یک هتل و پس از آن باید منطقی راه ساده برای بازگشایی چند ماه بعد.”

بیش از دراز مدت خرپا گفت: از آن مهم تر می شود به تغییر شکل گردشگری به نمایندگی از هاوایی آینده — “یکی که سبز و پایدار محلی در هم تنیده فرهنگی قابل توجه و در خور از موضع ما به عنوان منزوی ترین زمین در جهان است.”

“در میان همه این درد وحشتناک و سردرگمی است که ما در حال رفتن را از طریق یک فرصت برای بازسازی آنچه ما,” او گفت:. “ما نمی خواهد که فرصت دیگری برای انجام این کار در طول عمر ما. اگر ما می تواند موفق, چگونه جذاب خواهد بود؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de