ممنوعیت سفر باعث وحشت مسافر افزایش

دیگران پاسخ در پربارتر مد. در 12:30 صبح در مارس 15, چاد Wolf اقدام DHS, منشی, توییتی که گروه خود را “آگاه باشید از این صف های طولانی برای مسافران که دستخوش افزایش غربالگری پزشکی مورد نیاز است.” او گفت که این گروه بود که “در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت” و با التماس عمومی برای صبر و شکیبایی است.

روز بعد DHS مقامات شناسایی رویه مشکلات در o’hare که کمک کرد تا توضیح دهد که چرا منتظر و خطوط وجود دارد بدتر از در فرودگاه های دیگر. اقدام به دستورالعمل از سرپرستان CBP عوامل برگزاری شد تا مسافران تا زمانی که همه نمایش داده های جمع آوری شده از آنها شده بود وارد بخش کامپیوتر است. فرودگاه های دیگر به حال اوراق کاغذ بازی قرار دادن آن تا بعد, به زودی پس از خط شروع به برآمدگی.

یک بار o’hare بنابراین مقامات گفت: جمعیت و خطوط شروع به پراکنده. بحرانی مشکلات تا به حال تا حد زیادی فروکش اواخر یکشنبه. خطوط ادامه داد: به کوچک شدن در متعاقب آن هفته به عنوان سفر به اروپا فرو برد.

‘سود وجود دارد؟’

در عرض چند ساعت از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه بیضی آدرس کارشناسان هشدار دهنده شد که آن را در حال حاضر خیلی دیر است.

Bossert سابق امنیت داخلی مشاور در شورای عالی امنیت ملی مطرح شده و سوالات اساسی در مورد ممنوعیت سفر در یک ایمیل او فرستاده کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران در اواخر شب در مارس 11.

“هر کسی می تواند توجیه سفر اروپایی محدودیت علمی?” Bossert گروه خواسته است که تا به حال داده شده خود را به نام مورد Red Dawn با اشاره به فیلم 1980s. “به طور جدی سود وجود دارد؟”

توجهی پاسخ او از دیگران بود “نه.” این ویروس در حال حاضر بیش از حد گسترده در ایالات متحده برای سفر به محدودیت تنهایی را به هر گونه تفاوت. تنها شانس برای جلوگیری از شیوع و صرفه جویی در زندگی برخی از استدلال بود به اعمال شدید کاهش اقدامات است که می تواند تعاملات اجتماعی و همچنین اقتصاد متوقف.

بسیاری از اطلاعات است که پدید آمده است در مورد این بیماری همه گیر در متعاقب آن ماه به نظر می رسد به اعتبار که مشاهده.

مقایسه ژنتیکی امضا از سویه های مختلف ویروس را فعال کرده تحقیقات به نقشه جهانی آن انفجار با رشد دقت است. پس از جوشکاری در چین در اواخر ماه دسامبر سرایت به حال مهاجرت به اروپا در اوایل فوریه.

وجود دارد زودگذر پنجره شاید هفته زمانی که مسدود کردن سفر از اروپا ممکن است محافظت شرقی.

اما در اواسط فوریه, اروپایی سويه تاسیس در نیویورک که در آن آنها ضرب شده در این شهر شلوغ خیابان ها و مترو قبل از دامن زدن به بقیه کشور با توجه به یافته های منتشر شده توسط Trevor بدفورد استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن است.

این ویروس سپس ادامه داد: عبور از اقیانوس اطلس — احتمالا در هر دو جهت — برای هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل کرده است. در ماه فوریه به تنهایی بیش از 1.8 میلیون مسافران هوایی از اروپا وارد ایالات متحده با توجه به دفتر آمار حمل و نقل. کسانی که مسافران نمی مواجه اند حتی یک دما را بررسی کنید.

برخی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال می کنند که چنین ارزیابی بیش از حد بدبین. بدون اروپا محدودیت “شما را احتمالا دیده می شود بالاتر بذر در ایالات متحده” عفونت و هنوز هم می تواند افزایش, یک مقام گفت. “این است که توصیه های ما از Birx, Fauci و دیگران است.”

اما صرفنظر از این موضوع از زمان بندی مولفه های کلیدی از غربالگری اقدامات به نظر می رسد شکست خورده اند. متوسط چک برای مثال به اثبات رسانده اند غیر قابل اعتماد راه برای شناسایی حامل coronavirus از آنجا که بسیاری از عفونی بیشتر افراد حداقل برای لحظه ای آنها به صورت یک دماسنج بدون علامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de