متن منتشر شده از فلین تماس با دیپلمات های روسیه

طی تماس فلین خواست Kislyak که هر گونه اقدام روسیه در پاسخ به تحریم ها بود “متقابل است.”

“نمی — آن را — نمی رفتن هر بیشتر از شما به. چون نمی خواهید ما را برای رسیدن به چیزی است که به تشدید, در, شما می دانید, در یک بدهبستان. شما دنبال من سفیر?” فلین گفت: با توجه به متن.

Kislyak پاسخ داد که او را درک, اما که وجود دارد عصبانی احساسات “خشمگین” در مسکو. فلین گفت که حتی پس از “سرد سر” نیاز به غلبه پس از آمریکا و روسیه دارای منافع مشترک در مبارزه با تروریسم در خاورمیانه است.

“من می دانم که من — من آن را درک من بسیار آن را درک. اما من واقعا نمی خواهید ما را برای رسیدن به یک وضعیت که در آن ما در حال رفتن شما می دانید که در آن ما انجام این کار و سپس شما را چیزی بزرگتر و سپس شما می دانید, همه برای رفتن به عقب و جلو و همه رو به مرد سخت در اینجا شما می دانید؟” فلین گفت.

اف بی آی در مصاحبه فلین در مورد تماس در ژانویه 2017. در این مصاحبه با توجه به تقاضای گناه رسیده با مولر به تیم فلین انکار کرد که او خواسته بود Kislyak برای خودداری از تشدید تنش ها بر سر تحریم ها ،

او همچنین گفت که او نمی یاد یک مکالمه دو روز بعد با Kislyak که در آن سفیر رندانه است که مسکو تصمیم گرفته بود در مقابل یک تهاجمی پاسخ به تحریم.

“پیشنهاد خود را که ما نیاز به عمل با سرد سر آه است دقیقا همان چیزی است آه سرمایه گذاری در تصمیم گیری” Kislyak گفت.

انتشار شرح زیر declassification این ماه توسط ریچارد Grenell, Ratcliffe را سلف به عنوان هوش مدیر نام از هوش و مقامات دولت اوباما که در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 خواسته آژانس امنیت ملی به فاش کردن به آنها را به نام یک آمریکایی است که هویت شده بود پنهان در گزارش های اطلاعاتی.

نام از شهروندان ایالات متحده به طور معمول redacted در گزارش های اطلاعاتی مستندسازی روال نظارت خارجی اهداف اما مقامات می توانید بپرسید برای یادگیری هویت اگر آنها بر این باورند آن است که حیاتی به درک هوش.

ماهیت کسانی که گزارش های اطلاعاتی نامشخص باقی مانده و آنها در میان اسناد منتشر شده جمعه. او شناسایی شده توسط نام در آن گزارش و استفاده توسط مقامات ایالات متحده از یک روال فرایند شناخته شده به عنوان “دریدن” به یاد بگیرند که هویت خود را تبدیل به یک موضوع مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

وجود دارد هیچ چیز ذاتا غیر معمول در مورد دریدن درخواست شده اند که بیشتر شایع در ابتدای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آنها در پایان دولت اوباما. اما حامیان تهمت پیشنهاد کرده اند که این درخواست ها ساخته شده بودند به دلایل سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>