Trans-Pacific قرنطینه را فراتر از ماه ژوئن رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige می گوید

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige روز پنجشنبه گفت که در حالی که یک اطلاعیه در مورد پایان دادن اجباری 14-بعد interisland قرنطینه خواهد بود ساخته شده در چند روز آینده همان دو هفته محدودیت برای تماس های ورودی مسافران به هاوایی تمدید خواهد شد فراتر از 30 ژوئن.

فرماندار ارائه نمی دهد هر تاریخ خاص برای اقدامات را در یک “تاریخی” برای اولین بار, Facebook Live کنفرانس آنلاین شامل زوم تماس با Ige و چهار هاوایی شهرداران که به نظر می رسد از خود را در دفاتر مربوطه خود را islands.

مثل مشهور در “هالیوود مربع” نشان می دهد بازی Ige شهرداران و یک مترجم زبان اشاره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در جعبه های جداگانه ساخت اظهارات خود در مورد پاسخ به coronavirus همه گیر و گرفتن نوبت پاسخ دادن به سوالات فرستاده شده توسط بینندگان.

بسیاری از hourlong تماس با صرف شد تبریک خود و مردم هاوایی — به صورت “مسطح منحنی” و ساخت دولت در میان رهبران این کشور در COVID-19 عفونت و نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان و در بخش مراقبتهای ويژه با استفاده از.

“به وضوح پاسخ — به عنوان یک مشارکت — شده است واقعا شگفت انگیز در سراسر ایالت هاوایی” Ige اعلام کرد.

وجود دارد چند اشکالات در طول رویداد آنلاین برای صرفه جویی در زمان کائوآئی شهردار درک Sprayberry را فراموش کرده به خنثیسازی خود را قطع صدا را فشار دهید.

در روز قبل از آن دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد سه coronavirus موارد در هاوایی — همه در اوآهو — آوردن ایالت مجموع به 647 — تنها 15 از این موارد در گذشته 2-1/2 هفته.

در طول کنفرانس آنلاین, Ige خواندن یک سوال از یک نمایشگر به نام Carrie که پرسید که آیا این 14 روز در قرنطینه خواهد بود تمدید گذشته 30 ژوئن گفت: مردم نیاز به دانستن به منظور انصراف از اقامت خود را.

Ige پاسخ داد که این اقدام در واقع می تواند تمدید شود.

“ما صحبت در مورد که در همه زمان ها” Ige گفت: با اشاره به سه بار در هفته و به بحث و گفتگو با شهرداران. “Interisland متفاوت است اما اقیانوس آرام همچنان به صورت یک نگرانی است.”

یک نمایشگر به نام پتی پرسید: “چرا ما نمی توانیم سفر interisland? از نظر آماری مورد اعداد یکسان هستند. من می توانم درک داخلی و مسافرت های بین المللی می تواند تاثیر گسترش, اما نه interisland.”

Ige پاسخ داد که او و شهرداران کار کرده اند برای سه هفته گذشته در چه آن را برای پایان دادن به 14 روز interisland قرنطینه و اعلام کرد که انتظار می رود در چند روز آینده.

“بنابراین در ارتباط باشید” او گفت:.

بعد از آن در نمایش مائوئی شهردار مایکل Victorino خواسته شده بود در مورد پایان دادن به interisland قرنطینه.

او گفت: مناسب پادمان دستورالعمل ها و پروتکل ها باید در وهله اول از جمله داشتن به طور کامل بازرسی در فرودگاه ها.

“ما خوب است. ما در شکل بسیار عالی. اما ما می خواهم به ماندن وجود دارد” Victorino گفت. “و, مهم ترین, مردم باید صبور باشید چرا که اگر ما یک قدم اشتباه سپس شما باید به مرحله به شما به عنوان دیده می شود در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان, که در آن کشورهای مختلف اجازه رفتن یا باز و سپس برای رد گم کردن و ما نمی خواهیم به انجام این کار است.”

او افزود که تلاش خواهد شد یک آزمایش خوب برای چگونه به خوبی آماده شده دولت خواهد شد و زمانی که آن را در نهایت باز می شود تا به مسافرت خارج از جزایر.

پیش از آن در روز دگرمن. Gov. جاش سبز گفت: COVID-19 مراقبت گفتگو در Honolulu Star-Advertiser سایت که interisland مسافر قرنطینه باید برداشته شده است در حال حاضر با توجه به چند مورد وجود داشته است در هاوایی طی هفته های اخیر.

در حالی که او موافق این مهم است به دقت و توجه او گفت که او نگران بالقوه دیگر عواقب وخیم مربوط به بدتر شدن اقتصاد از جمله بسته شدن به عنوان بسیاری از 10 درصد از هاوایی کسب و کارهای کوچک.

“ما باید برای باز کردن و ما باید آن را انجام دهد در حال حاضر هنگامی که شیوع بیماری پایین است” گفت: سبز اورژانس پزشک از جزیره هاوایی.

سبز گفت که او پیش بینی interisland سفر به بازگشایی در اوایل ماه ژوئن پس از داخلی و بین المللی, سفر در اواسط ماه جولای. او اضافه کرد که فرماندار است به احتمال زیاد به یک اطلاعیه در اوایل هفته آینده.

سبز, در ضمن, شده است, فشار برای استفاده از قبل از ورود آزمون های داخلی و بین المللی و مسافران است. او گفت: او شده است صحبت کردن با CVS که قابلیت تست افراد در 1 ، 000 مکان در سراسر کشور است.

“ما می توانید مستقیم مردم با احترام به رفتن و گرفتن یک آزمون قبل از آمدن” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>