مسیرهای پیاده روی پارکینگ به بازگشایی در دریاچه سونوما پیش از آخر هفته طولانی

بازدید کنندگان از رفتن به دریاچه سونوما بیش از آینده تعطیلات آخر هفته خواهد انواع پیاده روی فرصت های از را انتخاب کنید با باز جمعه بیشتر از چند trailheads و پارکینگ در 17,000 هکتار منطقه تفریحی غرب Geyserville.

آنها شامل چهار مسیرهای پیاده روی کردن Rockpile جاده و همچنین ساوتلیک Trailhead خاموش Skaggs جاده چشمه های آب, برای اولین بار اضافه شده به فرصت های تفریحی در آب که باز شنبه گذشته.

هر چند خام و کسل کننده آب و غالب ترافیک در تازه افتتاح قایق راه اندازی و مارینا باقی مانده است “pretty ثابت” در آخر هفته گذشته گفت: Chris Schooley, منطقه عملیات, مدیر برای دریاچه سونوما و مندوسینو هر دو عمل توسط U. s. Army Corps of Engineers.

“همه فاصله,” او گفت:. “نبود شلوغ است. مردم در حال انجام همه چیز آنها نیاز به مسئول در مناطق تفریحی, به طوری که تشویق شد.”

به عنوان یک نتیجه او و تیم خود را هماهنگ باز کردن امکانات اضافی برای آخر هفته آینده از جمله چند trailheads و بیشتر مناطق پارکینگ که همه باید کمک به پراکنده کردن جمعیت.

آنها عبارتند از پل در شرق, Vista, کوچک, تخت, خاکستری, کاج, No Name, Lone Rock و ساوتلیک trailheads و قایق های عمومی سطح شیب دار سرریز پارکینگ بسته گیت مسائل نگهداری.

هنوز بسته هستند روسی Brandt مرکز بازدید کنندگان VC, تفریح و سرگرمی منطقه چشمه های آب گرم منطقه تفریحی از جمله دیسک گلف و سگ اجرای منطقه Yorty نهر را نادیده می گیرند قایق راه اندازی و ساحل آزادی گلن اردوگاه و همه قایق-در campsites.

بالا لمسی مناطق مانند پیک نیک زمینه ها و زمین های بازی نیز بسته باقی می ماند هر چند توالت های قابل حمل در دسترس خواهد بود. همه امکانات در دریاچه مندوسینو بسته باقی می ماند, با آزمایشی برنامه ای برای بازگشایی, on May 26 جنوب رمپ قایق و چشم پوشی و همچنین پارکینگ در Coyote سد و جو رایلی روز-استفاده از منطقه است.

همه بازدید کنندگان پارک نیاز به آماده شود برای حفظ مناسب فیزیکی و فاصله گرفتن از دیگران و همیشه یک پوشش برای قرار دادن در زمانی که آنها نیاز به عبور از کسی که در دنباله و یا در غیر این صورت نمی توانید به اندازه کافی دور Schooley گفت.

“این یک تعطیلات آخر هفته و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد این آخر هفته” Schooley گفت. “ما باید رنجرز ما فقط در پارک گشت و خواهیم دید که چگونه همه چیز. اما بر اساس آخرین آخر هفته ما خوش آن چیزی که ادامه خواهد داد به پیشرفت خوبی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de