تریلر معنای بی خانمان مسکن می رسند در سونوما کانتی

مسکن موقت برای افراد بی خانمان وارد در شهرستان سونوما در روز پنج شنبه در قالب 10 سفر تریلر تحویل داده شده توسط دولت به مسئولان شهرستان که در عین حال به تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از حمل و خواب فاصله باشد.

Caltrans کارگران سوار تریلر از چیکو که در آن آنها استفاده می شود به خانه مردم پس از 2018 آتش اردوگاه. آنها در حال حاضر نشسته در یک پارکینگ خاموش مالی رانندگی در شهرستان دولت دانشگاه و جایی که آنها به احتمال زیاد ماندن تا زمانی که هیئت ناظران را انتخاب و نحوه استفاده از آنها تصمیم هیئت مدیره است که مجموعه ای را در مارس 10 جلسه.

این تریلر متعلق به سازمان مدیریت اضطراری فدرال اما تحویل به دولت در ابتدا تصور می شد به خانه 4 تا 6 نفر هر یک به 10 تریلر ظرفیت 40 تا 60 نفر است. در حالی که برخی از به نظر می رسد کاملا جادار, هیئت مدیره, رئیس سوزان فرودگاه گرین گفت که او فکر می کردم 20 تا 30 نفر بود واقعی تر تقریبی از کل اشغال.

پنج شنبه تحویل منعکس دیگر افزایشی گام در پرداختن به شهرستان مشکل بی خانمانی, او گفت:.

“ما در حال یادگیری زیادی” فرودگاه گرین گفت. “به عنوان ضرب المثل می رود ما در حال پرواز هواپیما در حالی که ساخت آن است.”

سرپرستان ماه آینده انتظار می رود را در نظر بگیرید تا به یک دوجین مکان های ممکن در شهرستان زمین برای indoor-outdoor پناهگاه و باریک آن را به سه یا چهار فینالیست فرودگاه گرین گفت. او گفت: او را درک است که این شهرستان را انتخاب کنید یک سایت برای تریلر و یک دوم بیشتر محل دائمی برای 60 کوچک خانه در حال حاضر در لس Guilicos پردیس در نزدیکی Oakmont.

“هر یک از تریلر ها مناسب برای خانواده ها و نه لزوما چهار یا پنج نفر” فرودگاه گرین گفت.

معلوم نیست چگونه مردم را مجاز به اقامت در تریلر هر چند فرودگاه گرین اشاره کرد آنها در نظر گرفته شده به عنوان “تریاژ” برای مردم در حال انتقال به مسکن دائمی.

سونوما کانتی درخواست تریلر از دولت در اواخر ماه ژانویه در مدت کوتاهی قبل از بسته شدن بزرگ و وسیع اردوگاه در جو سه تظاهرات l نوین در غرب سانتا رزا.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در دولت سالانه خود را از دولت, آدرس اعلام این شهرستان خواهد دریافت 10 از 100 تریلر در دسترس ساخته شده به صورت موقت بی خانمان مسکن.

مارس 10 بحث نیز انتظار می رود عبارتند از: در نظر گرفتن ده ها تن از دولتی سایت در سونوما کانتی که Newsom دولت را در دسترس ساخته شده برای بی خانمان ها مسکن.

بسیاری از سایت های محلی در سانتا رزا از جمله روبان از زمین های توسعه نیافته یک بار چشم Caltrans برای یک بزرگراه 12 پسوند اما طولانی پس از هدفمند برای یک پارک خطی با مسکن فضای تجاری و مسیرهای پیاده روی — طرح سانتا رزا شورای شهر به تصویب تابستان گذشته.

تریلر وارد, یک روز قبل از شهرستان را سالانه سرشماری از آن جمعیت بی خانمان. شمارش شناخته شده به عنوان نقطه-در-زمان تعداد مورد نیاز است توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری و محلی در حوزه های قضایی سراسر کشور هر زمستان.

مقامات محلی به دنبال دریافت مجوز برای به تاخیر انداختن این تعداد یک ماه با توجه به بحران در جو سه تظاهرات l دنباله که در آن بیش از 250 نفر زندگی می کردند قبل از اردوگاه پاک شد در اواخر ماه ژانویه است.

از اطلاعات سرشماری است که به طور معمول منتشر شد در تابستان. گذشته تعداد نشان داده اند یک قطره در جمعیت بی خانمان در طول اولین سال از دهه گذشته با نوسانات کمی بیش از پنج سال گذشته از جمله یک چشم انداز مثبت در پی 2017 آتش سوزی.

سال گذشته Jan. 25 سرشماری برآورد مجموع 2,951 مردم دچار بی خانمانی در اطراف شهرستان — 2 ٪ از یک سال زودتر و به خوبی در زیر قله از 4,539 در سال 2011.

تاخیر در شمارش به معنی آن خواهد شد همزمان با پایان خیلی گرم و تاریخی خشک مارس آب و هوا شاید ساخت آن را آسان تر برای پیدا کردن و تعداد سونوما کانتی را بی خانمان جمعیت فرودگاه گرین گفت.

“آن را نمی خواهد من تعجب به کشف کنند که ما بی خانمان تعداد علامت است تا کمی,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>