معاملات انتظار می رود برای باز گشت در اواخر جمعه و آخرین از طریق آخر هفته

معاملات در حال انتظار برای باز گشت در هاوایی اواخر جمعه با توجه به پیش بینی اما در حال حاضر یک نور باد رژیم ادامه خواهد داد.

خدمات ملی آب و هوا گفت: یک جبهه سرد عبور برای شمال جزیره را مختل معمولی tradewind جریان برای بعد از 24 تا 36 ساعت است.

در حالی که نور به گاهی وزش معاملات را در جای خود نگه نزدیکی جزیره هاوایی از طریق پنج شنبه, نسیم دریا و زمین و نسیم پیروز خواهد شد در سراسر جزیره کوچکتر با رگبار برای بیشتر داخلی و mauka مناطق.

امروز هوا ابری است با پراکنده در بعد از ظهر رگبار و اوج از 82 تا 87 درجه فارنهایت است. پایین امشب از محدوده 66 تا 71 درجه است.

Tradewinds باقی خواهد ماند متغیر از 5 تا 15 mph هر دو امروز و امشب.

گشت و گذار انتظار می رود که در شمال غرب و جنوب سواحل بقیه این هفته و رفتن به تعطیلات آخر هفته.

گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی باقی خواهد ماند و در 3 تا 6 پا و سپس افزایش به 10 تا 14 فوت اواخر جمعه. گشت و گذار در امتداد غرب سواحل باقی خواهد ماند 2 تا 4 امروز قبل از افزایش به 7 تا 10 پا اواخر جمعه.

گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی به افزایش 4 تا 6 فوت در این بعد از ظهر و پس از آن به 5 تا 7 فوت جمعه. گشت و گذار در امتداد شرق سواحل خواهد ماند در 1 تا 3 فوت تا جمعه.

گفت: پیش بینی بزرگ شمال تورم است انتظار می رود به مشاوره در سطح گشت و گذار به شمال و غرب سواحل اواخر دوشنبه از طریق شنبه قبل از روند را به تدریج در روز یکشنبه ، گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی همچنین ممکن است رویکرد مشورتی سطوح جمعه از طریق آخر هفته طولانی مدت در جنوب-شرق تورم حرکت می کند.

معاملات را تقویت خواهد کرد دوشنبه شب با وزش معاملات انتظار می رود به گذشته از طریق آخر هفته و از طریق نیمه اول هفته آینده.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de