معاملات کاهش, south shore گشت و گذار به افزایش به عنوان فصل طوفان آغاز می شود در هاوایی

متوسط معاملات در حال انتظار برای کاهش بیشتر امشب به دوش افزایش در هاوایی, پیش بینی گفت: به عنوان رطوبت از جلو سواری در.

خدمات ملی آب و هوا گفت: ابر و رگبار خواهد بود در حال حرکت در این شب سراسر کشور و به احتمال زیاد تولید نور متوسط به دوش امشب از طریق پنج شنبه در درجه اول بیش از بادگیر و mauka مناطق.

امروز پیش بینی شده است که تا حدودی آفتابی با پراکنده بادگیر و mauka, دوش, دوش گرفتن و اوج از 85 تا 90 درجه فارنهایت است. پایین امشب از 69 تا 74. شمال شرق وزش باد باقی می ماند در حدود 15 مایل در ساعت امروز و امشب.

گشت و گذار در تمام سواحل در همین حال انتظار می رود که باقی می ماند در زیر مشورتی سطح امروز اما بزرگتر و دوره دیگر در جنوب تورم انتظار می رود که برای پر کردن در امشب و اوج اواخر سه شنبه از طریق شنبه در مشاوره سطوح.

گشت و گذار در امتداد جنوبی سواحل در 3 تا 5 فوت امروز انتظار می رود که به 5 تا 8 فوت بعد از ظهر سه شنبه.

یک سری از شمال و شمال غرب متورم هستند و از طریق شیر بیشتر از هفته ای 2 تا 4 پا در امتداد سواحل شمالی امروز قبل از کاهش به 2 و یا کمتر در روز سه شنبه و 1 به 3 در امتداد شرق و غرب رو به سواحل از طریق پنج شنبه.

طوفان های نجومی مرکزی اقیانوس آرام رسمی از امروز آغاز می شود و پیش بینی انتظار می رود دو تا شش طوفان گرمسیری قبل از آن به پایان می رسد Nov. 30.

معاملات در حال انتظار برای باز گشت بعد از ظهر سه شنبه و در نیمه دوم از هفته است. شادی بخش تجارت حرارت آب و هوا انتظار می رود که یک بار دیگر این آخر هفته.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>