معامله گران نگرانی بسته شدن جاده

وارن Hatelyآگوستا مارگارت رودخانه بار

Business operators Joanne Paris, Lyndon Egberts and Gary Bennett say the long weekend was ruined by the main street closure.
آیکون دوربیناپراتورهای کسب و کار جوآن پاریس لیندون Egberts و گری بنت می گویند که طولانی آخر هفته خراب شد با خیابان اصلی بسته شدن. اعتبار: وارن Hately

مارگارت رودخانه اپراتورهای کسب و کار می گویند چرخ افتاده اند و شایر خیابان اصلی قبل.

معامله گران در حال خشمگین ورود به مارگارت رودخانه مسدود شده بود خاموش در طول روز کارگر آخر هفته طولانی بدون هیچ گونه کار انجام می شود.

نگرانی های خود را تکرار شد مارگارت رودخانه اتاق بازرگانی است.

Jahroc صاحب گری بنت گفت: هیچ گذشته توجه کامل بسته شدن جاده مورد نیاز خواهد بود اما به او گفته شد هفته گذشته مسیر اصلی خواهد بسته برای دو و یا حتی چهار هفته. او قول داد خواهد رخ می دهد در طول تعطیلات آخر هفته اما هیچ چیز اتفاق افتاده است.

“این بسیار عمده مسائل به بستن خیابان به مدت چهار روز در یکی از شلوغ ترین تعطیلات آخر هفته از سال را با هیچ کار در رفتن,” او گفت:. “من نمی تواند باور کند که شایر را نشان می دهد چنین توجه کمی برای گردشگران و یا کسب و کار جامعه. ما قطعا قصد ندارم به قرار داده تا با آنها بسته شدن خیابان چهار هفته متوالی.”

مارگارت رودخانه صاحب نانوایی لیندون Egberts گفت: کسب و کار خود تغییر ساعت به جای خوبی توسعه اما او و دیگران به طور جدی نگران عدم پیشرفت.

نظرات خود را می آیند در پشت از دیگر صاحبان کسب و کار پرسیدن چه اتفاقی افتاد به تعطیلات آخر هفته و بالقوه شب roadworks برای جلوگیری از این پروژه در حال سقوط است.

شایر شرکت و خدمات اجتماعی کارگردان جیمز چوپان نیست جزئیات دلایل تاخیر اما گفت شایر کارکنان و رئیس جمهور ایان ارل ملاقات معامله گران در روز چهارشنبه.

“در این جلسه که معامله گران خواست تعدادی از سوالات در مورد اخیر آخر هفته طولانی در حالی که ما نیز تا به حال مثبت بحث در مورد راه رو به جلو است.”

“این متمرکز در چند هفته آینده و همچنین آمدن عید پاک و Anzac تعطیلات آخر هفته و راه های اضافی برای ترویج چگونه برای دسترسی به خیابان اصلی.”

اتاق رئیس جمهور ملیسا d بعث گفت: آخرین تحولات مورد بحث قرار گرفت در طول.

“در حالی که ما خوشحال هستند از یک سو با پاسخ از شایر به نگرانی های ما و نمایش داده شد در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد برخی از علامت های که در تضاد با گذشته بحث” او گفت:.

“یک نقطه بود که مطرح شد و بسته کردن این بخش از Bussell بزرگراه در روز پنج شنبه قبل از تعطیلات آخر هفته طولانی و انجام هر گونه کار می کند برای سه روز. ما معتقدیم کار آخر هفته خواهد بود استقبال به سرعت بخشیدن به روند” Ms d بعث گفت.

“سه روز پس از بستن خیابان و علامت در محیط جاده ها در تعطیلات آخر هفته طولانی شد به خصوص ناامید کننده برای کسانی که کسب و کار و گزارش از معامله گران است که آخر هفته بود و خیلی ساکت تر از سال گذشته است.”

اتاق می خواستم کار انجام شده در تعطیلات آخر هفته اما باور نداشت شب کار امکان پذیر است.

آقای بنت نیز گفت: جاده های اصلی نشانه های شمال شهر بیان کرد “جاده بسته” بودند سودمند و او شاهد متعدد رانندگان به نوبه خود در اطراف و ترک.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de