شهر تبدیل به تمیز کردن

سام جونزشمال غرب تلگراف

Care for Hedland waste coordinator Jillian Fischer, Kookaburras player Aaron Kleinschmidt, Robyn Todd, Sam Arif, Stephanie Rose, 10, Faith Mckie, 11 and Jay-el Lockyer, 11 with sponsor FMG
آیکون دوربینمراقبت از هدلند زباله هماهنگ کننده جیلیان فیشر Kookaburras بازیکن هارون Kleinschmidt, Robyn تاد سام عارف استفانی رز, 10, ایمان Mckie, 11 و جی-ال Lockyer, 11 با حمایت FMG

نزدیک به 1800 هدلند دانش آموزان ملحق شدند توسط ساکنان سیاستمداران و حتی ستاره های ورزشی زمانی که آنها به خیابانها در روز جمعه به عنوان بخشی از تمیز کردن روز استرالیا مدارس رویداد.

جوانان از هر مدرسه ابتدایی در هدلند منطقه برداشت زباله در داخل و اطراف مدارس خود را برای کمک به جشن تولد 30 از تمیز کردن استرالیا روز مبارزات انتخاباتی.

در سال 2019 تنها Baler مدرسه ابتدایی و سنت سیسیلیا را در مدرسه ابتدایی کاتولیک پیوست بیش از 2000 مدارس سراسر کشور در این رویداد است.

اما مراقبت برای هدلند تلاشهای خود را در این سال ساخت مطمئن شوید که آنها کار می کرد با تمام مدارس محلی برای ساخت هدلند نمایندگی در این رویداد است.

مراقبت از هدلند زباله سازمانده جیلیان فیشر گفت: این سازمان امیدوار است آن را الهام بخش محلی دانش آموزان برای یادگیری در مورد تاثیر زباله در محیط زیست محلی خود و به نقش در جامعه است.

در این سال دانش آموزان بودند پیوست قهرمان هاکی بازیکن هارون Kleinschmidt و وزیر محیط زیست Stephen داوسون.

Minister for the Environment Stephen Dawson with South Hedland Primary School principal Daryl Mansfield during the cleanup
آیکون دوربینوزیر محیط زیست Stephen داوسون با جنوب هدلند اولیه مدیر مدرسه Daryl منسفیلد در طول پاکسازی

جنوب هدلند اصل Daryl منسفیلد گفت: پیوستن به علت کمک به دانش آموزان برای درک یک تمیز کردن مدرسه و به آنها یادآوری اهمیت نمی littering.

“به وزیر محیط زیست نشانی از مجمع ترویج این علت و سپس کمک به تمیز کردن می فرستد یک پیام قوی به جامعه مدرسه ما,” او گفت:.

“یکی از مدرسه ما ارزش است که به احترام این بدان معناست که در حال احترام به خودتان یکدیگر و محیط زیست است.

“با پیوستن به تمیز کردن استرالیا روز ما نه تنها کمک به دانش آموزان ما به قدر تمیز و مدرسه را احاطه کرده اما آن را نیز به یاد دانش آموزان از اهمیت نیست littering,” او گفت:.

مراقبت از هدلند را سازمان مدارس رویداد فقط یک بخشی از تمرکز قوی در این سال در سراسر کشور, تمیز کردن استرالیا روز مبارزات انتخاباتی.

داوطلب شده اند حمایت تعدادی از پاک کردن حوادث به منظور کاهش مقدار زباله در تعدادی از محبوب هدلند مناطق.

این دما در, رسمی, استرالیا-عرض تمیز کردن روز استرالیا رویداد روز یکشنبه 1 مارس در گورستان, ساحل, زیبا, استخر و Scadden جاده ها است.

BHP مدیر کل راه آهن وارن Wellbeloved گفت: این شرکت بسیار مفتخر است که با مراقبت از هدلند برای این رویداد.

“مدرسه تمیز کردن فراهم می کند یک فرصت عالی برای آموزش و توانمند سازی نسل بعدی در مورد حفاظت از محیط زیست و چیزی است که ما واقعا خوشحال می شود بخشی از” او گفت:.

Fortescue فلزات گروه نیز یک حامی از مدرسه تا بعد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im