گردشگران قطره به Bodega خلیج با وجود بسته سواحل

با وجود کولر, cloudier آب و یک جریان ثابت از بازدید کنندگان رنگی به سونوما ساحل در روز شنبه تنها به برنامه های خود را خنثی بسته سواحل توقیف کسب و کار و تعیین پارک های کارکنان و نیروهای امنیتی.

برای مردم محلی که به طور کلی رعایت بهداشت عمومی دستورات را به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است مردم رفت خود را در مورد جدید آنفلوآنزای مرغی-تغییر روال — با کمتری گردشگران در اطراف.

کارکنان در Pelican پلازا مواد غذایی & Deli, یک بازار کوچک واقع در امتداد یک بخش از بزرگراه 1 نظارت بر Bodega بندر را مشغول نگه داشته در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: مدیر فروشگاه کلی مارتین.

او اعتبار فروشگاه بخت خوب به مردم در نوار ساحلی منطقه سونوما کانتی شهر که در آن ویروس خود را در گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی است زیرا حدود یک سوم کمتر از 1,100 ساکنان مسن تر از 65.

بازدیدکننده داشته است مکرر و بایگانی اطلاعات سفارشات نگه داشته, فروشگاه شناور حتی به عنوان گردشگری کاهش یافته است در هفته های اخیر مارتین گفت. فعالیت در این شهر کاهش پیدا کرده است و به عنوان یک نتیجه از شهرستان و ایالت پناه-در-محل سفارشات تصویب در اواسط ماه مارس و بسته شدن سواحل در مارس 24, روز چهارم جولای به اندازه جمعیت فشار می آوردند که سونوما ساحل برای تعطیلات آخر هفته پس از اینکه از او خواسته به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما بسیاری از محلی حمایت” مارتین گفت. “این کسب و کار شده است در اینجا برای 35 سال; آن را در هر نقطه.

ایالتی و منطقه ای stay-at-home سفارشات نیست دور نگه داشته شده و هر کس. قبل از ظهر روز شنبه, مارتین گفته بود به یک مشتری که در حال سفر به Bodega خلیج از ساکرامنتو, او گفت:. آخر هفته گذشته یک گروه از موتورسواران از کلرادو بازدید از فروشگاه.

مشتریان از نپا دیگر نقاط منطقه خلیج و Sacramento County شد یک دید مشترک اغلب توقف به درخواست کارکنان این که آیا این احتمال وجود دارد آنها می شود قادر به وارد کنید در نزدیکی سواحل مارتین گفت.

“من به آنها ‘نوچ, نوچ, نوچ, وجود, یک, خوب,” او گفت: با اشاره به پتانسیل $1,000 مجازات برای افرادی که نقض شهرستان سلامت سفارش. “آنها به نظر نمی رسد به درک تمام پناهگاه در محل چیز یا آنها اهمیتی نمی دهند.”

به طور کلی Bodega خلیج ساکنان و صاحبان کسب و کار می گویند که آنها تا حد زیادی اجتناب جمعیت عظیم که swarmed سونوما کانتی سواحل پس از شروع پناهگاه محلی سفارشات.

اشاره ای به برخی استان و شهرستان پارک رنجرز که ایستگاه خود را در مقابل ساحل محبوب ورودی در تعطیلات آخر هفته باعث بسیاری از اتومبیل به نوبه خود در اطراف بلافاصله. مخروطهای نارنجی رنگ بلوک مناطق در امتداد سمت غرب بزرگراه 1 در شمال Bodega خلیج با اتاق به اندازه کافی برای اتومبیل به جلو و بیش از خدمت به عنوان یکی دیگر از فیزیکی بازدارنده. دیگر عامل بازدارنده نیست به عنوان آشکار است.

“همه چیز بسته است و در هیچ جا وجود دارد برای آنها را به نشستن و خوردن” گفت: Alicia Ginochio از Ginochio آشپزخانه در نزدیکی شهر پورتو Bodega مارینا و پارک RV.

در Bodega بندر زیربخش در نزدیکی Doran پارک منطقه ای وجود ندارد قابل توجه هجوم مردم رانندگی به جامعه وارد سواحل از مسیرهای پیاده روی در این منطقه پس از همه گیر آغاز شد گفت: کاترین Pochari 20 سال ساکن محله در صبح روز شنبه بود و راه رفتن با او ، محافظان امنیتی خصوصی به نظر می رسد به دور خود بیشتر پسرش chimed در.

“من انتظار می رود برای دیدن بسیاری از COVID پناهندگان در اینجا اما این متوقف شد” Pochari گفت و توضیح داد که صاحبخانه ممنوع شد از اجاره خانه به گردشگران در طول بیماری همه گیر.”آن بوده است خالی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de