گردشگری رهبران اصرار دولت طرح بازیابی

هاوایی بازدید کننده صنعت اتخاذ جدید پروتکل های ایمنی برای شروع گردشگری بازیابی, اما رهبران می گویند که آنها نمی توانند بازگشایی تا زمانی که دولت اجباری 14 روز در قرنطینه برای خروج از کشور مسافر برداشته شده است.

دیرین هاوایی hotelier جری گیبسون و کیت وییرا اصلی KV & Associates, مهمان نوازی, مشاوره گفت: روز شنبه در یک مصاحبه اختصاصی با Honolulu Star-Advertiser که گردشگری رهبران پشتیبانی قرنطینه برای سلامت عمومی است. اما آنها در حال حاضر بر این باورند رهبران دولت باید شروع به کار با این صنعت در تنظیم یک هدف برای بازگشایی با استانداردهای در جایی که نگه داشتن جامعه و مسافران امن است.

وییرا و گیبسون گفت: آنها می خواهند برای دیدن COVID-19 مسافر و تست برنامه های کاربردی اجازه می دهد برای تماس با ردیابی در دسترس گردشگری قبل از بازگشایی. اما اگر این ماه از آنها مصرانه از رهبران به نظر اجازه می دهد هاوایی بازدید کننده صنعت برای بازگشایی هر چه زودتر تحت پروتکل های ایمنی — همه چیز از تمیز کردن فوق العاده اجتماعی-فاصله اقداماتی مانند انجام یک کسب و کار آنلاین, کسب و کار, مسدود کردن اتاق های هتل ها و یا طبقه به فضای خارج مشتریان اینصورت رستوران ها و دیگر مناطق رایج است.

آنها باز به دولت-اجرای بازرسی های به اطمینان حاصل شود که بازدید کننده صنعت ارائه شده است در ایمنی آن وعده نام تجاری. و آنها نشان می دهد گسترش گردشگری مدیریت به طوری که هاوایی منابع طبیعی دریافت سرمایه گذاری بیشتر و فشار کمتر.

“ما باید از 220000 نفر از کار. این اثر trickle – down است که تقریبا نیمی از جمعیت” گیبسون گفت. “ما نیاز به مدیریت مردم به کار و گرفتن گردشگری است.”

اگر مسافر قرنطینه همچنان گذشته از اواسط ماه ژوئن گیبسون و وییرا هشدار دراز مدت به ویرانی اقتصاد کشور که با تساوی 17 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را, بزرگترین قطعه از گردشگری است.

حتی اگر منظور برداشته شده است, در حالت ایده آل بین مارس 31 و اواسط ماه ژوئن وییرا گفت: گردشگری خواهد شروع کند با هتل ها تا 60 روز بازگشایی. این صنعت خواهد بود و اگر خوش شانس این آمار 40 درصد اشغال هتل با سه ماهه چهارم با بسیاری از خواص در نظر گرفتن حداقل یک سال برای بازگشت به سودآور سطوح مانند 65% تا 75% اشغال, او گفت:.

“ما باید به اعمال فشار به اقدامات خاص در محل است که اجازه خواهد داد که ما برای بازگشایی مانند ایمنی پروتکل” ویرا گفت.

هتل ها نه تنها بخشی از هاوایی بازدید کننده صنعت است که نمی تواند بازگشت به حالت عادی تا زمانی که خارج از دولت مسافری قرنطینه به پایان می رسد. بسیاری از شرکت های هواپیمایی خدمت به هاوایی را با موفقیت به درخواست وزارت ترابری آمریکا برای اجازه به انعطاف پذیری به حالت تعلیق برخی از مسیرهای جزیره با استناد به عمده رکود در تقاضا است که به دنبال قرنطینه.

تا کنون تنها 5,277 بازدید کنندگان آمده اند به هاوایی پس از قرنطینه شروع مارس 26. اما تعداد بالا باقی مانده تمرکز برای نمایندگان مجلس مانند مجلس سنا ویژه COVID-19 کمیته که نگران است که بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان می آیند با وجود قرنطینه و که بیش از حد بسیاری از در حال شکستن قوانین. در پیش بینی که گردشگری را بازگشایی با قرنطینه آنها در حال هل دادن به نقاط ضعف و مقیاس آن را برای جمعیت بزرگتر.

یکی دیگر از 228 بازدید کنندگان آمد یکشنبه, بالاترین تعداد بازدید از مارس 26 هنگام 268 بازدید کنندگان به هاوایی در اولین روز از قرنطینه سفارش برای تماس های ورودی مسافران که تمدید شد مارس 1 به interisland مسافران است.

آورده شده است که از 38 روز به طور متوسط به 138 بازدید کننده در هر روز است. در این زمان در سال گذشته بیشتر از 30,000 یا تا مسافران پس از رسیدن در هاوایی روزانه بازدید کنندگان بودند. برخی از 856,250 بازدید کنندگان به هاوایی در سال 2019.

به جای پیگیری چند بازدید کنندگان که می آیند در طول قرنطینه وییرا گفت: زمان آن را برای دولت و صنعت به “تمرکز بر آینده و چگونه ما می آیند به عنوان یک دولت و یک صنعت است.”

هاوایی شرکت های هواپیمایی در حال صدمه زدن بیش از حد. هواپیمایی آلاسکا یکی از پنج حامل به درخواست تعلیق تحت مراقبت عمل می کنند. از آوریل 9 حامل است به حالت تعلیق در همه پرواز به کائوآئی مائوئی و جزیره هاوایی و آلاسکا سخنگوی دانیل چون گفت.

“این است که کاهش قابل توجهی از ما عادی متوسط برنامه از 30 پروازهای روزانه در سراسر چهار سلیمان و در حالی که ما در حال متاثر شده این مکث, ما خوشحال به انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما” چون گفت.

هاوایی صنعت هتل به طور داوطلبانه سقوط گردشگری. ویرا گفت: این صنعت در حال حاضر آماده به کار با دولت و جامعه به برنامه ریزی برای گردشگری بازگشایی که او انتظار خواهد بود آهسته و اندازه گیری با ماه اول احتمالا دستیابی به اشغال هتل تنها 10 ٪ یا بیشتر.

گیبسون گفت: هاوایی بازدید کننده صنعت می خواهد برای دیدن تماس با ردیابی و مسافری سریع تست اجرا شده در اینجا. او فکر نمی کند و یا مفهوم است که به دور از اما گفت: دولت باید به سرب در پیاده سازی.

“خطوط هواپیمایی امارات در حال حاضر در حال انجام (تست) و سنگاپور است که به دنبال بسیار نزدیک به عنوان یک کشور; آنها تقریبا وجود دارد” گیبسون گفت.

در ضمن گیبسون گفت: هاوایی سازمان گردشگری هاوایی بازدید کنندگان و کنوانسیون اداره و هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن شروع کار با این صنعت برای شناسایی بهترین شیوه های ایمنی و به اشتراک گذاری آنها.

گیبسون گفت: صنعت در حال توسعه خود را با استانداردهای ایمنی, اما آن را مانند دولت به اتخاذ مجموعه ای از مقررات اجباری. او نشان می دهد داشتن دولت و وزارت بهداشت ایجاد نوعی سیستم ارزیابی حداقل برای شش ماه اول شبیه به سلامت بازرسی که در آن رستوران ها صادر پلاکارد نشان می دهد تناسب اندام خود را.

“چه کسی در حال رفتن به شروع در این هتل? … ارشد ما کارگران بین 55 و 70,” گیبسون گفت. “ما نیاز به یک بسیار سالم پروتکل در جای خود بسیار سالم وضعیت را به ما ارشد نیروی کار بازگشت. که فقط به عنوان مهم به عنوان آوردن مهمان به عقب.”

ممکن است پرواز تعلیق

وزارت حمل و نقل داده است برخی از حامل خدمت هاوایی انعطاف پذیری برای ایجاد پرواز تعلیق در برخی از هاوایی راه است که آنها موظف به خدمت می کنند. تقاضا را دیکته می کند که آیا حامل را انتخاب کنید به حالت تعلیق این پرواز.

خطوط هوایی هاوایی:

از مارس 17 سپتامبر. 30:

>> بوستون

>> لاس وگاس

>> نیویورک

>> ققنوس

>> پرتلند سنگ.

>> ساکرامنتو, کالیفرنیا.

>> سن دیگو

>> سیاتل

>> لهینا به عنوان طولانی به عنوان آن را افزایش می دهد حداقل کهولوی خدمات به شش بار در هفته

از مارس 17 ژوئن 1:

>> پیجو پیجو American Samoa

هواپیمایی آلاسکا:

از مارس 17 سپتامبر. 30

>> Kona

>> Lihue

>> کهولوی

United Airlines

از 25 آوریل تا سپتامبر. 30

>> هیلو

>> Kona

>> Lihue

>> کهولوی

خطوط هوایی آمریکا

از 30 آوریل تا اوت. 17

>> کهولوی

>> Kona

>> Lihue

منبع : U. s. Department of Transportation

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net