Torkelson کالج حرفه ای به پایان می رسد اما طرفدار بیس بال حرفه ای فقط شروع

اسپنسر Torkelson کالج بیس بال حرفه ای است که به احتمال زیاد بیش از. آن پایان ندارد در کالج های دنیا سری که او برنامه ریزی شده بود اما محدود به خود پتالوما خانواده در خانه قفل شده در توسط coronavirus بیماری همه گیر.

Torkelson است که یک تاریخ در دانشگاه ایالتی آریزونا که در آن خورشید شیاطین قرار داده بود با هم یک 13-4 ضبط و به دنبال به جلو به مبارزه برای یک نقطه در کالج سریال های روز دنیا. “ما خیلی راه اندازی به صورت ویژه در سال” Torkelson گفت.

او همچنین به دنبال به جلو به یک سال خاص به صورت جداگانه. افتخارات لیست برای Casa Grande دبیرستان فارغ التحصیل می رود و در دو سال اول در ASU و شامل همه آمریکایی از افتخارات تقریبا هر سراسر کشور به رسمیت شناخته شده ، او در دو فصل (به علاوه 17 بازی در این سال) او ضربه زد .337 با 152 اجرا می شود به ثمر رساند در 129 بازی ها, 168 بازدید 54 صفحه اصلی اجرا می شود 130 RBIs یک .729 ضربه زنی درصد 110 پیاده روی و یک .463 ضربه زنی در صد. او در عرض دو خانه اجرا می شود از عبور از باب هورنر به عنوان پیشرو صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای در ASU تاریخ است. فهرست خود را از همه آمریکایی همه و این همه افتخارات که می تواند پر کردن یک scorebook.

در حال حاضر او فصل و احتمالا خود را در کالج حرفه ای بیش از. اما نه خود را در بیس بال حرفه ای است.

او رتبه شماره 1 چشم انداز آینده لیگ اصلی بیس بال پیش نویس توسط بیس بال آمریکا و شماره 2 انتخاب D1Baseball.com. او پیش بینی شماره 1 انتخاب کنید در بسیاری از اوایل فصل mock drafts و در میان سه تقریبا در همه مسخره پیش نویس.

اما Torkelson ممکن است باید کمی صبر کنید برای پیدا کردن در مورد خود MLB سرنوشت. پیش نویس برنامه ریزی شده است برای شروع چهار شنبه, ژوئن 10, اما ممکن است تحت فشار قرار دادند تا ژوئیه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در سال جاری پیش نویس را تنها 5-10 دور یک تغییر است که نباید تحت تاثیر قرار Torkelson.

چه او را تحت تاثیر قرار است که بسته خود را در خانه پدر و مادر با هیچ بازی بیس بال بازی. “این احساس عجیب و غریب,” او گفت:. “این عجیب و غریب به فکر می کنم من ممکن است انجام شده با دانشگاه بیس بال.”

Torkelson اذعان کرد که در تمام موفقیت خود را به حرکت از دبیرستان به بخش من بیس بال چالش برانگیز است. “این یکی از بزرگترین جهش شما می توانید” او گفت:. “این است که یک تنظیم برای رفتن از یکی از بهترین بازیکنان در این شهرستان برای بازی با بهترین بازیکنان در کشور است.

“در ابتدا من کمی ترسو در برابر 21 و 22 ساله و تلاش به کار خود دور است. من فقط به حال به تکیه بر استعدادهای ورزشی و اخلاق کاری قوی.”

او همچنین با تکیه بر خوب بیس بال پس زمینه حفر شده به او را کمی در لیگ مربیان — پدر ریک و عمو مایک Enochs و پل Maytorena و دیگر مربیان در کازا گرانده دبیرستان.

حتی دوستان و مربیان که در حال تماشا Torkelson رشد کردن به عنوان یک لیگ کوچک و دبیرستان ستاره انتظار نداشتم که چه اتفاقی افتاده است در ASU زمانی که او را شکست اوراق قرضه Barry’ دانشجوی سال اول اجرا کنید صفحه اصلی ثبت. Torkelson انتظار نیست که هر دو.

“من همیشه به حال برخی از قدرت مناسب و معقول اما آیا این ترجمه به طور مداوم تا زمانی که من سال اول,” او گفت:. “من از همه می گیرند و کار کرده با پنبه حلاجی شده مربیان در هر روز است. آن را فقط به همه کلیک برای من است.”

اما حتی برای کسی که همه چیز را کلیک کنید به جای به عنوان به خوبی به عنوان آنها را برای Torkelson بیس بال است که هنوز هم یک بازی چالش برانگیز است. او توضیح داد که آن را به یک بازی از تنظیمات. “شما باید برای حفظ تنظیم و کوزه” او گفت:. “آنها همیشه تنظیم بر اساس آنچه شما انجام می دهند و شما باید برای تنظیم به آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>