Torkelson هیجان زده می شود ببر بالا انتخاب کنید

“من بزرگترین دیترویت ببر فن در جهان” اسپنسر Torkelson گفت. است که از شنبه شب هنگامی که ببر ساخته شده سابق کاسا گراند دبیرستان ستاره شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

چه Torkelson به نام “دیوانگی” از پیش نویس روز است که در حال حاضر اخبار دیروز و در حال حاضر در گذشته و در حالی که آینده روشن است آن را نیز پر از عدم قطعیت است.

“لیگ اصلی بیس بال است که هنوز در تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید در مورد این فصل و چه در مورد جزئی لیگ” Torkelson مشاهده شده است. بنابراین او را به انجام همان چیزی که او انجام شده بود برای بیش از دو ماه قبل به پیش نویس — کار کردن در سالن ورزش, پرتاب, فیلدینگ و مصرف پنبه حلاجی تمرین کردن زمین از عموی خود و سابق جوانان مربی مایک Enochs.

“من قصد دارم به کار خواهم وجود دارد رفتن به یک فصل,” او گفت:. “هر کجا که ارسال من آماده خواهید بود. من بروید و انجام بهترین من.”

قبل از ببر او را در هر نقطه آنها را مجبور به امضای 20 ساله دانشگاه ایالتی آریزونا junior. فوق العاده عامل اسکات بوروس است مشاوره بازیکن که چاک دار به کسب $8.4 میلیون جایزه به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. عامل شناخته شده برای خود سرسختی در گرفتن بهترین معاملات ممکن برای مشتریان خود است.

اما که در حال انجام بحث و گفتگو. در حال حاضر Torkelson خیالش راحت است که پیش نویس این تصمیم ساخته شده است. “من عصبی این بود مثل من نگران بود,” او گفت:. “من از دست رفته بسیاری از خواب است. همه من می توانم فکر می کنم در مورد این بود که رویاهای من بود درست است.”

هیچ تعجبی نداشت که در دیترویت ساخته شده Petaluman اولین انتخاب در میان بازیکنان کالج و دبیرستان در سراسر کشور. تقریبا همه مسخره پیش نویس توسط بیس بال پیشاهنگی و تحلیلگران او را به حال رفتن شماره 1. آنها تقریبا به اتفاق آرا صحبت از بشقاب خود نظم و انضباط اما بیشتر در مورد قدرت ساخته شده است که او ملی دانشگاهی home run رهبر به عنوان یک دانشجوی سال اول بود و باید او را ASU همه وقت خانه اجرا قهرمان خود را به حال junior فصل به طول انجامید فقط چند بازی دیگر.

وجود دارد یک بیت از تعجب زمانی که Torkelson شد به عنوان سوم baseman زمانی که اعلام کرد به عنوان دیترویت پیش نویس انتخاب است. او اولین baseman خود را در سراسر ASU حرفه ای, اگر چه او در بازی سوم پایه و خود در مدرسه بالا است.

“ما می دانیم که او می تواند اما ما پیشاهنگی به شدت احساس می کنم که او می تواند بازی پایه سوم و, که هدف ما در این مرحله” ببر GM ال آویلا گفت: ESPN پیش نویس پخش. “او دقیقا همان نوع از بازیکن ما امیدوار خواهد بود وجود دارد برای اولین بار انتخاب کنید. در این مرحله ما در حال رفتن به او را در خارج به عنوان یک سوم baseman.”

Torkelson بود جونگ در مورد چه نوع از دستکش او ممکن است پوشیدن در بیس بال حرفه ای. “من می توانم 100% بازی پایه سوم,” او گفت:. “من یک برنده و یک بازیکن بیس بال. من بازی هر کجا که آنها می خواهند من است.”

هیچ سوال وجود دارد که Torkelson طبیعی توانایی های فیزیکی است. او حمل در اطراف یک خفاش و توپ و درخواست از مردم برای زمین به او 5 یا 6 سال بود و در بهترین اتحادیه در 12 و سه-ورزشي ستاره در مدرسه بالا است.

اما موفقیت او نیز محصول کار سخت — دوره های طولانی در اتاق وزن, ساعت های بی شماری در پنبه حلاجی شده قفس.

“من می توانم قرار داده و به کلمات چگونه بزرگ آن است که برای دیدن همه کار پرداخت” او گفت:.

اما او اذعان کرد که او نمی توانست به دست آورد آنچه که او انجام شده است و بدون کمک کند. او گفت: موفقیت خود را واقعا موفقیت خود را در خانواده و مربیان و هم تیمی های دوستان شما — واقعا این کل جامعه است که به او کمک کرد تا در طول راه.

“این خیلی ویژه برای به اشتراک گذاشتن روز شنبه (پیش نویس شب) با دوستان و مربیان و مردم از این محله و به خصوص پدر و مادر من,” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از افرادی که کمک کرده و از من حمایت. این بود تمام من. این چیزی است که باعث می شود آن را خاص است.”

در یک جمعیت خوشحال و افتخار مردم Torkelson پدر و مادر, پدر ریک و لوری ایستاده بود به عنوان شادترین و proudest.

“آنها خیلی برای من. حمایت خود را به من اجازه داد برای رسیدن به این نقطه” این بازیکن گفت.

Torkelson گفت که او متوجه می شود بیشتر به چالش های پیش رو هستند اما او آماده است.

اهداف خود را ساده هستند: “من می خواهم به بهترین بازیکن بیس بال من می شود و من می خواهم به آن لذت ببرید انجام آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>