بالا مقامات کاخ سفید به خاک سپرده شد CDC گزارش اسناد و مدارک نشان می دهد

بک گفت که او در انتظار بررسی توسط کاخ سفید مدیران کمیته یک گروه از بالا به مقامات کاخ سفید. “آنها نیاز به تایید قبل از آنها می تواند به جلو حرکت می کند. WH اصول در ارتباط با نیروی کار بنابراین این نیروی کار باید با آگاهی از وضعیت” بک نوشت: به McGowan.

روز بعد, مارس 27 Satya Thallam از OMB ارسال CDC مشابه پاسخ: “بازگشایی راهنمایی و درخت تصميم اسناد رفت و به یک West Wing مدیران کمیته در روز یکشنبه. ما نه دریافت کلمه در زمان بندی های خاص خود را برای ملاحظات.

“اما من در حال عبور همراه پیام خود را: آنها باید با توجه دقیق و صریح جهت است که این اسناد هنوز پاک و نمی تواند بیرون رفتن از در حال حاضر — این شامل مرتبط با بیانیه های مطبوعاتی و یا دیگر ارتباطات است که ممکن است نمایش محتوا یا زمان guidances.”

OMB سخنگوی راشل Semmel گفت: این دفتر به بررسی صدها صفحه از همه گیر مربوط به اسناد و مدارک.

“ارائه اولیه به OMB است شروع روند مشورتی و نه پایان و هر کس می داند که” Semmel گفت: در یک ایمیل.

با توجه به اسناد و مدارک CDC ادامه کشیدند برای روز مورد راهنمایی که مقامات امیدوار به پست توسط چهار شنبه, آوریل 1 روز مغلوب ساختن پیشی جستن را هدف قرار داده بود برای بازگشایی برخی از کسب و کار با توجه به یک منبع که اعطا شد گمنامی چرا که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

در 30 آوریل CDC مدارک کشته شدند ،

آژانس تا به حال نه شنیده خاصی انتقادات از هر کاخ سفید مدیران کمیته و یا coronavirus نیروی کار در روز پس از مقامات خواسته برای به روز رسانی.

“هدایت باید بیشتر متقاطع برش و می گویند زمانی که آنها باید بازگشایی و چگونه به نگه داشتن مردم بی خطر است. اساسا وظیفه نیروی پاک این برای توسعه بیشتر اما نه برای آزادی” نوشته کوین هرش یک کارمند در کاخ سفید دفتر امور نظارتی (OIRA) در یک ایمیل به CDC پدر و مادر, آژانس, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

CDC کارکنان مشغول به کار در ارشاد تصمیم به دوباره سعی کنید.

دولت در حال حاضر منتشر شد افتتاح آن تا امریکا دوباره طرح و ساعت تیک تاک. کارکنان در CDC فکر کردم اگر آنها را به بازگشایی مشاوره وجود دارد خارج وجود دارد, این امر کمک به جوامع انجام این کار با جزئیات متخصص کمک کند.

اما چند ساعت بعد در آوریل 30, CDC رئیس ستاد McGowan به گفته CDC کارکنان که نه راهنمایی اسناد و مدارک و نه درخت های تصمیم گیری “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” با توجه به سه مقامات که کاهش یافته است به نام چرا که آنها مجاز به صحبت با خبرنگاران.

روز بعد, آوریل 1 ایمیل ها نشان داد یک کارمند در سی دی گفته بود “ما نمی خواهد حتی مجاز به پست تصمیم درختان. ما تا به حال این تیم (به عنوان خسته هستند) ایستاده است.”

CDC را ارشاد کنار گذاشته شد. تا زمانی که ممکن است 7.

که صبح آسوشیتد پرس گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به خاک سپرده هدایت حتی به عنوان بسیاری متحده آغاز شده بود اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

پس از داستان فرار کاخ سفید به نام CDC و دستور داد آنها را به refile تمام درخت های تصمیم گیری به جز یکی که هدفمند کلیساها. یک ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتدپرس تایید آژانس خشمگین اسناد در اواخر روز پنجشنبه ساعت پس از اخبار را شکست.

“متصل در هر درخواست از اوایل امروز تصمیم درختان قبلا به هر دو OIRA و WH وظیفه نیروی منهای جوامع از درخت ایمان” خواندن ایمیل. “لطفا اجازه دهید ما می دانیم اگر/وقتی که/چگونه ما قادر به ادامه از اینجا.”

__

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Zeke میلر کمک به این داستان از واشنگتن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de