سوخت بالا رکورد شکست

لوقا Nieuwhofغرب استرالیا

Peter Xiberras at the Westernationals.
آیکون دوربینپیتر Xiberras در Westernationals. اعتبار: فیل Luyer – اکتان بالا عکس/HighOctanePhotos فیل Luyer/اکتان بالا عکس

بازگشت سوخت بالا dragsters به پرت Motorplex نا امید نیست با ویکتوریا فیل Lamattina و نیو ساوت ولز’ پیتر Xiberras ارائه یک جشن نیترو عمل در Westernationals.

در سراسر شش بازی مسابقات این جفت ارز به پایان رسید و سه و سه هر کدام با Xiberras تنظیم جدید سوخت بالا سابقه 3.854 ثانیه برای 1000 فوت مسابقه فاصله در حالی که Lamattina به دست آورده سابقه و ANDRA ملی رکورد سرعت را در 505.23 متر/ثانیه.

“عالی بود برای خودمان و پیت برای قرار دادن در یک واقعا نمایش بزرگ برای جمعیت و همه در همه آن بود که یک آخر هفته خوب این یک آخر هفته بزرگ در واقع ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده” Lamattina گفت.

“من همیشه می خواستم به بازگشت به پرت من عاشق این محل است. ما بسیار موفق بوده است و در اینجا آن است که یک محل بزرگ با افراد بزرگ تماشاگران. ما خواهد بود برای اطمینان حاصل کنید.

“و هر زمان که شما دریافت یک دستاورد مانند رکورد بسیار مفید است که ما نمی آیند در اینجا به انجام این نوع از مسائل است اما اگر آن اتفاق می افتد در حالی که شما در حال تمرکز بر قرار دادن در یک نمایش و سپس ما آن را.”

بالا Doorslammer ثابت و پر از شگفتی در سراسر آخر هفته.

کلوین لایل ادعا بالا مقدماتی افتخارات با 5.746 دوم اجرا شد اما یک شوک در دور اول بازنده برابر تعداد هشت مقدماتی مارتی Dack.

Marty Dack at the 49th Annual Westernationals at Perth Motorplex.
آیکون دوربینمارتی Dack در 49th Annual Westernationals در پرت Motorplex. اعتبار: فیل Luyer – اکتان بالا عکس/HighOctanePhotos فیل Luyer/اکتان بالا عکس

این ناراحتی ادامه داد: به عنوان 11-زمان قهرمان ملی جان Zappia از دست رفته در دور اول به مارک چپمن که همچنین همراه کردن مورد علاقه دانیل Gregorini در نیمه نهایی.

چپمن خوب بخت آمد به یک پایان ناامید کننده زمانی که موتور آسیب نگه داشته و او را از فینال ترک Dack به ایجاد یک اجرا برای پیروزی.

Wayne McGuinness در بر داشت برخی از ثبات در راه خود را به پیروزی در بالای سوخت موتور سیکلت, بالا مقدماتی با 6.68 ثانیه قبل از 6.817 ثانیه در دور اول به شکست ریکی چوب و 6.786 ثانیه در فینال به پیروزی از جنوب استرالیا دنی ریکارد.

“ما هنوز در حال یادگیری این دوچرخه بود و او یک تعداد انگشت شماری, اما این یک رویداد باور نکردنی و من نمی توانم بیان به اندازه کافی قدردانی ما این است که بهترین در جهان پیچیده,” McGuinness گفت. “من باید بگویم به لطف بزرگ به من خدمه. ما تا به حال بسیاری از تنظیم مسائل مربوط به این هفته اما ما تلاش طریق پیدا مشکلات و رو آن را.”

وجود دارد بسیاری از پرونده های سراسر شب اما یکی از قابل توجه ترین عبور ساخته شده توسط نایجل جانسون که با سنجش زمان در استرالیا سریعترین متانول-سوخت dragster با 5.39-دوم اجرا شود.

“ما تا به حال چند مسائل با گرفتن این همه طبقه بندی شده اند اما آن را با هم در پایان برای ما,” او گفت:.

Trent Morrison at the 49th Annual Westernationals at the Perth Motorplex.Picture: Phil Luyer - High Octane Photos
آیکون دوربینترنت موریسون در 49th Annual Westernationals در پرت Motorplex.تصویر: فیل Luyer – اکتان بالا عکس های اعتباری: فیل Luyer – اکتان بالا عکس/HighOctanePhotos

ترنت موریسون به دست آورده back-to-back Westernationals برنده با پیروزی در رقابت براکت بیش از وین کلید.

جنگ برای براکت رو به تاسف شروع روز یکشنبه با بالا مقدماتی سام Gullotto گرفتن انتقال سیال تحت لاستیک و نورد خود را در Pontiac GTO به سقف آن مسابقه در حالی که موریسون در دور اول هر چند او بود که خوشبختانه شد.

در سوپر سهام جیک Chaisty در زمان پیروزی بر Errol Quartermaine در حالی که در رقابت های دوچرخه Wayne پترسون متوقف راس اسمیت در فینال.

دیگر براکت برندگان شامل آلبی Bakranich در برترین ورزشکار Jodie Mellitt در سوپر شکنان Rhys Naylor در اصلاح کریس Lioulios در سوپر سدان, ریچارد استیونس در Super Street, Noel واتسون در اصلاح دوچرخه و تامی Turic در تاریخ Dragster.

Drag racing بازگشت به پرت Motorplex در مارس 21 برای یاغی نیترو چالش است.

James McFadden celebrates at Bunbury Speedway.
آیکون دوربینجیمز مک فادن جشن در بونبوری جاده سریع السیر. اعتبار: پیتر Roebuck

McFadden نمی تواند متوقف شود

جیمز مک فادن ادامه داد: غالب خود را به اجرا در مونته موتورسواری W17 زمانی که او ادعا کرد یک درام پر Krikke پسران در ضربات پنالتی در بونبوری جاده سریع السیر در شنبه شب که همچنین مشخص شده فینال از مددینگتن تویوتا Sprintcar سری.

McFadden برنده 35-lap از ویژگی های نژاد از آمریکا Cory Eliason بروک Tatnell دیوید Murcott و براد Maiolo.

با بونبوری جمعیت در این مسابقه بود و تنها چند دور که جیسون Kendrick عبور کردم تا بیرون آمدن از چاله خم و تاد دیویس چرخید تلاش برای جلوگیری از او. در بدشانسی دامان 13 بن قصاب و کریس Coyle بودند در حال چرخش در اطراف چاله خم به عنوان نژاد رهبر کری Madsen نزدیک و برچسب قصاب ماشین برش پایین راست خود لاستیک عقب و پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را — همراه با Krikke سی پیشنهاد برای برنده شدن در این Krikke پسران نژاد.

James McFadden in action at Bunbury.
آیکون دوربینجیمز مک فادن در عمل در بونبوری. اعتبار: پیتر Roebuck

با بیش از 10 دور به رفتن McFadden رفت به سرب به عنوان او گذشت Tatnell که او برگزار شد به پایان رسید.

درام نیست محدود به این ویژگی با تاسمانی را سرباز Goodyer خوش شانس برای فرار شد هنگامی که یک فرمان شکست او را دیدم از دست دادن کنترل در پایان از راست و ضربه زدن به موانع.

با وجود شانس بد خود در فینال Kendrick چپ بونبوری به عنوان قهرمان مددینگتن تویوتا Sprintcar سری با 2398 امتیاز برای این فصل از نزدیک دنبال Mitchell Wormall در 2324 نقاط با دانیل هاردینگ و Callum ویلیامسون مقید به مقام سوم در 2296 امتیاز.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de