Tomljanovic کمان در روسیه به Potapova

Australia's Ajla Tomljanovic has lost in the second round of the St Petersburg Open.
آیکون دوربیناسترالیا Ajla Tomljanovic دهکدهای از دست داد و در دور دوم از سنت پترزبورگ باز است.

Ajla Tomljanovic از دست رفته فرصت برای رسیدن به سنت پترزبورگ یک چهارم نهایی پس از اینکه مورد ضرب و شتم در مجموعه های مستقیم توسط روسیه آناستازیا Potapova.

Tomljanovic که جنگیدند از یک مجموعه را به نفع خود بازی افتتاحیه بیش از پنجم-کشت ابی Vondrousova قادر به ساخت که پیروزی او به عنوان تسلیم 7-6 (7-2) 6-3 به یک بازیکن رتبه 44 لکه های زیر در روز شنبه.

یوهانا Konta جستجو برای اولین بار پس از پیروزی ما باز می رود پس از او مورد ضرب و شتم توسط 159th-رتبه Oceane Dodin در دور دوم.

انگلیسی شماره 1 رتبه 14 در حال حاضر از دست داده تمام سه بازی او به بحث و مجادله در سال 2020 رفته را در دور باز از بریزبن بین المللی و استرالیا باز است.

او را انتخاب کرد به دست بریتانیا, Fed Cup بازی کردن در برابر اسلواکی به جای در نظر گرفتن یک کارت وحشی به WTA مسابقات در روسیه که در آن او موفق به دریافت یک در دور اول خداحافظ به عنوان چهارمین دانه.

اما Konta عدم مسابقات بار دیگر نشان داد که او مورد ضرب و شتم 6-3 6-4, big tits, ضربه مقدماتی Dodin.

فرانسه آلیز کورنت غلبه سابق Roland Garros قهرمان Jelena Ostapenko 6-1 6-2 به کتاب جای خود را در دور دوم.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>