تام بردی ترک میهن پرستان می گوید: “فوتبال سفر” است که در جاهای دیگر

تام بردی محور جدید انگلستان میهن پرستان’ قهرمانی سلسله بیش از دو دهه گذشته آماده است به ترک فوتبال فقط خانه او تا به حال بود.

42 ساله شش بار سوپر باول برنده ارسال شده در روز شنبه در رسانه های اجتماعی “فوتبال من سفر را در جای دیگر.”

نظرات شدند و بیشتر نشان می دهد-تزئین بازیکن در تاريخ NFL را ترک جدید انگلستان است.

در دو بخش پیام بردی تشکر شده پرستان و طرفداران و گفت: “برای همیشه لطفا برای یک وطن پرست است.”

“من نمی دانم آنچه که من فوتبال آینده نگه می دارد اما آن زمان برای من برای باز کردن یک مرحله جدید برای زندگی من و زندگی حرفه ای من,” او نوشت. “اگر چه فوتبال من سفر را در جای دیگر, من همه چیز را درک است که ما باید دست و سپاسگزار هستم برای کردن باور نکردنی تیم تجربه است.”

این قرارداد یک ساله براد y امضا قبل از فصل گذشته منقضی بعد از ظهر چهارشنبه و نماینده او می تواند مذاکره یک معامله با یک تیم دیگر در روز سه شنبه هر چند نمی توان آن را رسمی نشده است. او در واقع هنوز هم می تواند کار کردن یک معامله جدید با انگلستان اما Instagram پست نشان می دهد که نمی خواهد اتفاق می افتد.

دیدگاه توسط میهن پرستان صاحب رابرت کرافت به ESPN را که بیش از حد روشن. کرافت گفت: ESPN که بردی رسیده به او دوشنبه شب و رفت و به صاحب خانه.

“ما تا به حال مثبت و محترمانه بحث است.” کرافت گفت. “این راه من آن را می خواهم برای پایان دادن به, اما من می خواهم او را به انجام آنچه که او در بهترین منافع شخصی. پس از 20 سال با ما, او به دست آورده است که درست است. من او را دوست دارم مانند یک پسر.”

یک کاسه فوق العاده با ارزش ترین بازیکن و سه بار MVP لیگ بردی قرار شده است به صورت پایدار از میهن پرستان در طول اجرا که اضافه شدن یک لایه دیگر به بوستون در حال حاضر غنی تاریخچه ورزش. تنها بیل راسل که موفق به کسب 11 قهرمانی NBA حلقه در 1950s و 60s با سلتیکز موفق به کسب عناوین بیشتر به عنوان یک عضو یکی از جدید انگلستان چهار نفر اصلی تیم های ورزشی حرفه ای.

بردی خواهد بود قدیمی ترین شروع کارفرمایی در لیگ در 43 در آغاز فصل آینده است. بارگیریها Buccaneers شارژر و دلفین ها در میان تیم انتظار می رود به در بردی دربی.

بردی مسلما در حال آمدن است خاموش بدترین غیر آسیب های نجومی. او انداخت برای 4,057 متری و 24 touchdowns در سال 2019 با هشت interceptions. اما او به اتمام کمتر از 56 درصد از خود عبور شش بار در فینال هشت بازی از سال از جمله پایان فصل از دست دادن به میامی است که هزینه پرستان اول دور حذفی خداحافظی.

آنها از دست رفته در خانه به تایتان ها, وحشی, کارت, دور بردی اولین postseason خروج در یک دهه — و به احتمال زیاد آخرین بازی در یک پرستان ،

بردی به حال یک قرارداد یک ساله برای سال 2019 است که او را به پرداخت 23 میلیون دلار قرار دادن او را در میان 10 شروع quarterbacks. این بود آخرین مذاکره دوباره با بردی برای کمک به میهن پرستان حقوق و دستمزد کلاه انعطاف پذیری برای پر کردن فهرست.

رئیس تصمیم ساز در بازیکن پرسنل تصمیم گیری پرستان مربی لایحه Belichick نشده است خجالتی در مورد حرکت از بازیکنان او احساس شد گذشته نخست خود را و یا به دنبال قرارداد که بیش از ارزش در رابطه با سن خود را. Belichick به قطع روابط با بازیکنان بسیار جوان تر از بردی در طول زمان خود را در انگلستان است.

اما Belichick همچنین اذعان کرد در ماه ژانویه که بردی بود یک مورد خاص.

“همه وضعیت متفاوت است” Belichick گفت. “قطعا تام یک شکل نمادین در این سازمان است. و هیچ کس احترام تام بیشتر از من انجام دهد.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/tag/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de