با هم بیش از حد ؟ برای خانواده ها پناه در خانه استرس واقعی است

“من فکر می کنم زمان زیادی استدلال شروع به این دلیل که ما همیشه استفاده می شود به آن سطح از ارتباط با ما اعضای خانواده” توماس گفت.

بسیاری از روابط ایجاد شده است با بهره مندی از زمان از هم جدا مک کلور گفت.

“ما روال عادی و راه برقراری ارتباط با هر یک از دیگر در خانه به تنظیم شود کمی,” او گفت:. “همه ما استفاده می شود به ترک خانه و بسیاری از ما نمی دیدن یکدیگر را برای ساعت در یک زمان.”

در حال حاضر همکاران استفاده می شود که به صرف روز در جدا کردن محل کار خود را در کنار هم برای ساعت ها در پایان هر تلاش برای حک کردن یک بیت از شخصی و حرفه ای فضا. پدر و مادر استفاده می شود به ساعت 8 صبح منظقه مدرسه رها کردن در حال حاضر با بچه های خود را در سراسر ساعت.

و در آن خانواده که به معنی کار دیگری برای بزرگسالان: کمک در آموزش از راه دور — معرفی مجموعه ای کاملا جدید از سختی ها و به روابط.

بنابراین کارشناسان تقریبا جهانی توصیه می کنند چیزی شنیده ایم موعظه بارها و بارها در هفته های اخیر: مراقبت از خود است.

“این بیش از حد, اما نه زیاد بهش گفت:” جنیفر کاسترو بالارد صاحب سونوما خانواده درمانی در سانتا رزا. “مطمئن شوید که پدر و مادر باید مراقبت از خود است. پدر و مادر در شیفت در نظر گرفتن تغییرات با کار خود را پس از آن (شیفت) با مدیریت کودکان کار می کنند.

“و مطمئن شوید که در برخی از زمان هر روز همه خاموش است که هر کس می شود یک کمی از زمان به تنهایی.”

و است که زمانی را به تنهایی انجام شود بهتر است و بدون صفحه نمایش. کار از خانه تحصیل از خانه در یک فرمت آنلاین و برقراری ارتباط با جهان خارج — از آن همه خواسته های صفحه نمایش زمان است. از آنجا که پدر و مادر و در حال کاهش تا پیش از تاسیس قوانین در زمان روی صفحه نمایش. و دلیل خوب: سلامت عقل خود را.

اما این زمان روی صفحه نمایش را به یک تلفن است که می تواند به غیب در ابتدا کاسترو بالارد گفت. بنابراین توجه به آن را از او خواست.

“وقتی که آن زمان به بسته بازی کردن و یا روشن کردن تلویزیون یا قرار دادن تلفن دور وجود دارد یک سطح تحریک پذیری,” او گفت:. “چشمان ما خسته مغز ما خسته بودن در یک صفحه نمایش. حتی اگر آن را می تواند سرگرم کننده ما تقریبا دو برابر ما زمان روی صفحه نمایش به طوری که سطح تحریک پذیری است. این حواس پرتی اما نه کامل بدن, حواس پرتی, آن را واقعا نمی تغذیه ما به عنوان یک راه رفتن در اطراف بلوک ممکن است.”

درمانگران گفت که برای کسانی که قبل از اعمال این بیماری همه گیر بسیار مهم برای حفظ این روال در محل. و برای کسانی که نمی کند اما همیشه می خواستم ؟ در حال حاضر زمان است. یک راه رفتن در اطراف بلوک یک درس رقص در یوتیوب, یک بازی جلوی خانه بسکتبال — وجود یک میلیون کوچک معجزه اتفاق می افتد زمانی که یک فرد کار می کند تا عرق با توجه به Van Buuren.

“این به شما می شود از خود احساسی, سیستم,” او گفت:. “بیرون رفتن برای یک پیاده روی دو طرفه است تحریک شما ورزش متناوب طرف مغز خود را هنگامی که شما راه رفتن و آن شما را به استراحت و هضم حالت به جای مبارزه یا پرواز. آن را برای شما سالم و وضعیت روانی خود را. این یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید.”

چیزی است که شما باید انجام دهید ؟ باتلاق خود را با اخبار به روز رسانی است که در حال افسرده و یا ترسناک است. به همان اندازه مضر است که صرف زمان زیادی را در رسانه های اجتماعی و فرو بردن خود در تصاویر دیگر پدر و مادر با خوشحالی بازی تخته, بازی با بچه های خود را و یا موفقیت آموزش آنها که ریاضی اصل در حالی که خانه خود را پر از داد و بیداد و درگیری. همان می رود برای, مشاهده, ارتباط جنسی, شلاق, جادویی, شمع روشن وعده های غذایی در قرنطینه در حالی که شما به شدت به دنبال بریدن از تنهایی. مفید نیست.

آن را نیز واقعی نیست درمانگران گفت. هیچ کس زندگی کاملا چگونه آنها در حال حاضر آن را به صورت آنلاین, اما این آسیب می تواند واقعی اگر مقایسه بازی در ضربات توماس گفت.

“زمانی که من در رسانه های اجتماعی من نه در همه گفتن” هی ما حتی نمی توانید آن را از طریق یک وعده غذایی,’ ” او اعتراف کرده است.

و به همه مردم اصرار همه ما به ظهور از این به عنوان بهترین ما selves — اصلح, craftiest, جالب ترین نسخه از ما ؟ کارشناسان محلی می گویند ما بهترین انسانها کسانی هستند که کامل و سالم است. که در آن است.

“آنچه من تشویق مردم به انجام است برای مدیریت انتظارات خود را در مورد آنچه آنها باید تجربه و آنچه را که آنها باید انجام در حال حاضر” مک کلور گفت. “این” من در تمام این مدت در خانه. من می نویسم که رمان من واقعا می خواستم برای نوشتن ” یا ” در حال حاضر من قصد دارم برای انجام تمام این صنایع با کودکان و نوجوانان است که من همیشه می خواستم به انجام, و من فکر می کنم واقعیت این است که کار ما این است که به تنها ماندن به عنوان عاقل و سالم و مراقبت از خود را به عنوان به خوبی به عنوان ما می توانیم. اگر ما در حال رانندگی خودمان bonkers یا رانندگی خانواده های ما bonkers که احتمالا خوب است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>