به خوانندگان ما: شنبه نسخه آنلاین برای تقویت قوی گزارش

این Honolulu Star – Advertiser سخت در تلاش است این روزها برای حفظ قوی نگاری گزارش در صورت coronavirus یورش که چپ هاوایی گردشگری-سنگین اقتصاد سرسام آور است.

نابود اقتصاد به معنی کمتر تبلیغات برای روزنامه که همراه با staradvertiser.com — مهم تر از همیشه این روزها. آنها یک منبع ضروری برای آنچه شما نیاز به دانستن در مورد این بیماری همه گیر: سریع وقایع; اعلامیه توسط دولت و شهرستان و مسئولان شهرستان; چه چیزی در حال انجام است در سطح ملی است که تاثیر می گذارد هاوایی; و مسائلی مانند که در آن و زمانی که برای آزمایش و که در آن به خرید یک ماسک و takeout مواد غذایی است. آنها همچنین نگه دارید تا تاریخ در روزانه انحرافات: آنچه به خواندن و یا گوش دادن به و کمیک بازی ها و پازل.

یکی از راه های Star – Advertiser با بزرگترین اخبار-جمع آوری نیرو در دولت خواهد بود با حفظ پوشش در سطح فعلی آن است که با حرکت ما شنبه نسخه آنلاین-تنها شروع مارس 9. با ما آنلاین چاپ ماکت ویژگی شما قادر خواهید بود برای دیدن این مقاله دقیقا به عنوان آن را در چاپ. چاپ ماکت نیز ارائه می دهد گزینه های مختلف از جمله بزرگ شدن چاپ کپی چاپ و به اشتراک گذاری داستان و آن را قابل جستجو است. ما به طور کلی, ترافیک آنلاین قابل ملاحظه ای رشد کرده و بخشی از این افزایش به دلیل افزایش در چاپ ماکت ترافیک.

برخی از خوانندگان ابراز نگرانی کرده اند آنها ممکن است قادر به لذت بردن از پازل و بازی اگر آنها تنها آنلاین. برای آن دسته از خوانندگان, خبر خوب: شروع مارس 10, نسخه قابل چاپ شامل یک صفحه کامل از انتخاب پازل ها و بازی ها از روز شنبه edition.

این طنز تلخ به عنوان بسیاری از ناظران صنعت اشاره کرده اند این است که در زمانی که روزنامه ها در سراسر کشور هستند و بیش از همیشه مورد نیاز هستند و شاهد افزایش در آنلاین ترافیک خط پایین خود را کاهش است به عنوان تبلیغ حرکت به حاشیه. که به ارمغان می آورد به ذهن یک بخشنامه که چراغ خاموش اخیر مقاله در مجله آتلانتیک: “در میان مهم ترین مراحل شما باید در طول این بحران: شستن دست های خود را. صورت خود را لمس نمی. و خرید یک اشتراک به روزنامه های محلی خود را.”

ما نیاز به یک اشتراک برای ما coronavirus پوشش ، به عنوان بخشی از خدمات عمومی تلاش های ما در حال ارائه این ویروس تحت پوشش به صورت رایگان به این دلیل که سریع حرکت رویدادها بر زندگی روزمره همه. ما همچنین ارائه رایگان خبرنامه روزانه از طریق ایمیل و به طور مداوم به روز شده لیست داستان ها, آمار و منابع در staradvertiser.com/coronavirus/.

فرانک بریج

ویرایشگر

Honolulu Star-Advertiser

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>