برای مقابله با کروناویروس اقدامات احتیاطی توجه مقامات مشاوره

تهدید COVID-19 ناشی از رمان coronavirus کشف شده در چین در اواخر سال گذشته در حال ظهور در آلوها دولت یک واقعیت است.

پیش بینی یک hunkering – زمان پایین کاغذ توالت و دیگر ملزومات شده است پرواز کردن قفسه های در Costco N95 ماسک در تامین کوتاه مدت هستند در آمازون و رویدادهای بودن لغو شد.

هستند ما زیاده? دقیقا باید شهروند به طور متوسط در این زمان?

برای پاسخ به این سوالات و دیگران, من با مشورت دکتر Duane Gubler, یکی از بیماری های عفونی محققان در کشور و کسی که می داند هاوایی هست. رئیس سابق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تب دانگ شعبه و مدیر بخش Vector-Borne بیماری های عفونی, او در حال حاضر با دانشگاه – دانشگاه ملی سنگاپور فارغ التحصیل دانشکده پزشکی. قبل از آن او استاد و رئیس دانشکده طب گرمسیری در جان علي سوختگی دانشکده پزشکی در هونولولو.

سوال: در حال حاضر وجود داشته است مدرسه آتن در سرزمین اصلی به ذکر ایتالیا و دیگر مناطق تحت قرنطینه. ما باید آماده برای یک نوع مشابه از عمل در هاوایی ؟

جواب: آن است که همیشه خوب عمل آماده باشد برای چنین حوادث در صورتی که محلی مقامات بهداشتی توصیه می کنیم آنها را. این اسب در حال حاضر در خارج از انبار. روشن است که این ویروس گسترش یافته است به طور گسترده ای در کشور و دشوار خواهد بود به باشد. توصیه من در حال حاضر است به تمرکز بر روی نحوه کاهش تاثیر این بیماری با درمان آن را مانند یک شديد آنفلوآنزا و دادن تشخیصی و درمان اولویت به گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای همراه (اضافی شرایط پزشکی) و سیستم ایمنی بدن ، از آن خواهد شد کاهش کیفیت مراقبت های بهداشتی اگر ما بیش از حد درمانگاه ها و بیمارستان ها با افرادی که در معرض خطر کم.

Q: چه خطر برای یک فرد با یک سیستم ایمنی سالم?

یک: خطر فردی است وابسته به عوامل متعددی از جمله سن و سلامت کلی فرد و وجود بیماریهای همراه این سویه از ویروس و اوایل تشخیص و مدیریت بیماری همه از آن می تواند تاثیر شدت بیماری.

س: چگونه باید یک خانواده آماده شدن برای COVID-19?

یک: آیا همه چیز توصیه شده توسط خود وزارت بهداشت یا پزشک به عنوان مثال شستن مکرر دست نگه داشتن دست ها به دور از چهره سرفه بهداشت ، علاوه بر این عاقلانه است که به عمل اجتماعی فاصله برش پشت در سفر غیر ضروری و انبار کردن مواد غذایی ضروری داروها و آب تا زمانی که ما می دانیم که چگونه این بیماری همه گیر خواهد شد بازی.

س: بر اساس مرگ و مير چگونه بسیاری از مردم ممکن است تسلیم اگر یک بیماری همه گیر رخ می دهد در اوآهو?

یک: من حتی نمی سعی کنید به خطر یک حدس از آنجا که بسیاری از عوامل است که می تواند تاثیر نتیجه این بیماری همه گیر. اگر آن رخ می دهد برخی از ماه به ماه از هم اکنون و عمومی پزشکی و سلامت جوامع و استفاده عمومی است که زمان تاخیر برای تهیه آن باید بسیار کنترل و اعداد پایین. من فکر می کنم زمان پاسخ ملی است رانده می شود بیش از حد توسط مردم و با وحشت. من می دانم که هر کس با علائم تنفسی می خواهد به آزمایش می شود اما در یک بیماری همه گیر است که به سادگی امکان پذیر نیست.

س: آیا باید به دست آوردن یک N95 ماسک?

A: بله, اگر شما می توانید پیدا کردن N95 ماسک, من می خواهم به خرید برخی از, اما نمی پوشیدن ماسک مگر اینکه شما دچار علائم تنفسی. ماسک ها مهم تر برای کاهش گسترش ویروس از افراد آلوده به دیگران است.

س: من باید از نظر بین المللی سفر ؟

یک: غیر ضروری مسافرت های بین المللی توصیه نمی شود در این زمان است.

س: باید از من بپرسید من کارفرما اگر آن را ممکن است برای ارتباط از راه دور?

یک: اگر تایید انتقال محلی که ممکن است مناسب بسته به کار شما.


راب کی می نویسد: در مورد بهداشت و سلامت, تکنولوژی, پایداری و سفر. خالق Fijiguide.com می توان در رسید [email protected]


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de