تایگر وودز صحبت می کند برای زمان 1st پس از جورج فلوید مرگ

  • ASSOCIATED PRESS / JUNE 18, 2000 Tiger Woods teed off on the 18th hole on his way to winning the 100th U.S. Open Golf Championship at the Pebble Beach Golf Links in Pebble Beach, Calif.

    اسوشیتد پرس / 18 ژوئن 2000

    تایگر وودز teed در 18 سوراخ در راه خود را برای برنده شدن 100 متحده باز گلف قهرمانی در Pebble Beach Golf لینک در نقش ونگار ریگی دادن ساحل کالیفرنیا.

تایگر وودز صحبت کردن برای اولین بار پس از جورج فلوید مرگ گفت: قلب خود را می رود به فلوید خانواده اش و هر کسی که صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر.

44 ساله گلف باز شکست سکوت خود را با بیانیه ای در حساب توییتر خود را امشب.

“من همیشه بیشترین احترام را برای ما اجرای قانون” جنگل گفت. “آموزش آنها را تا مجدانه به درک چه زمانی و در کجا به استفاده از زور. این تکان دهنده فاجعه به وضوح عبور از آن خط است.”

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت که او نمی تواند نفس بکشد. مرگ او موجب تظاهرات در مینیاپولیس و در سراسر کشور که برخی از آنها تبدیل به خشونت.

جنگل’ بیانیه یک روز پس از ستاره سابق NBA و زمان شارلوت هورنتس صاحب مایکل جردن ساخته شده اولین اظهارات فلوید و قتل مردم سیاه و سفید در دست پلیس است.

“من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی” اردن در بیانیه ای گفت: ارسال شده در اردن با نام تجاری حساب های رسانه های اجتماعی و این تیم را با حساب توییتر. “من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.”

جنگل بزرگ شده در جنوب کالیفرنیا و او گفت که او آموخته شده از لس آنجلس شورش در سال 1992 که “آموزش بهترین راه رو به جلو است.” هزاران نفر در این شهر عمدتا اقلیت سمت جنوب به خیابان ها ریختند و پس از سفید منصفه تبرئه چهار افسر پلیس سفید از حمله به رادنی کینگ سیاه راننده پس از توقف ترافیک.

“ما می تواند ما را به نقطه بدون سوزاندن بسیار محله ما زندگی می کنند” جنگل گفت. “من امیدوارم که از طریق سازنده و صادقانه مکالمات ما می توانیم ساخت امن یکپارچه جامعه است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>