ببر در نیویورک باغ وحش تست مثبت برای coronavirus

نیویورک — یک ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت در حیوانات در ایالات متحده و یا یک ببر در هر نقطه مقامات فدرال و باغ وحش گفت:.

4-سال ببر مالایا به نام نادیا و شش تن دیگر ببر و شیر آن نیز کاهش یافته است بیمار بر این باور هستند که آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش که نیست و در عین حال نشان دادن علائم باغ وحش گفت. اولین حیوان شروع به نشان دادن علائم مارس 27 و همه به خوبی انجام می دهند و انتظار می رود برای بازیابی گفت: باغ وحش است که به روی عموم بسته شده از تاریخ 16 مارس به دلیل افزایش شیوع کروناویروس در نیویورک است.

“ما آزمایش گربه از فراوانی احتیاط” و با هدف “کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus,” دکتر گفت: پل کلل باغ وحش ارشد دامپزشک.

پیدا کردن افزایش می دهد سوال جدید در مورد انتقال این ویروس در حیوانات. وزارت کشاورزی ایالات متحده که تایید نادیا نتیجه تست آن در آزمایشگاه دامپزشکی می گوید: هیچ مورد شناخته شده از این ویروس در ایالات متحده حیوانات خانگی یا دام است.

“وجود دارد به نظر نمی رسد که در این زمان هیچ گونه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که حیوانات می تواند گسترش ویروس به افراد و یا که آنها می تواند یک منبع عفونت در ایالات متحده گفت:” دکتر جین رونی یک دامپزشک و یک وزارتخانه رسمی.

وزارت کشاورزی ایالات متحده روز جمعه گفت: آن را توصیه نمی روال coronavirus تست از حیوانات در باغ وحش و یا در جای دیگر و یا از کارکنان باغ وحش. هنوز رونی گفت: تعداد کمی از حیوانات در آمریکا آزمایش شده است از طریق وزارت کشاورزی ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه و تمام کسانی که در آزمون برگشتم منفی به جز نادیا.

Coronavirus شیوع بیماری در سراسر جهان در حال رانده شده توسط فرد به فرد انتقال کارشناسان می گویند.

شده اند وجود دارد گزارش از تعداد کمی از حیوانات خانگی در خارج از ایالات متحده تبدیل شدن به آلوده پس از تماس نزدیک با مسری مردم را از جمله هنگ کنگ سگ که آزمایش مثبت برای یک سطح پایین از پاتوژن در ماه فوریه و اوایل ماه مارس. هنگ کنگ کشاورزی مقامات به این نتیجه رسیدند که حیوان خانگی سگ و گربه نمی تواند تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند تست مثبت اگر در معرض توسط صاحبان آنها.

برخی از محققان تلاش کرده اند به درک حساسیت گونه های مختلف حیوانات به ویروس و تعيين نحوه گسترش آن در میان حیوانات با توجه به پاریس مبتنی بر جهان سازمان بهداشت حیوانات.

انجمن پزشکی دامپزشکی آمریکا و فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شده است که از فراوانی احتیاط نفر بیمار مبتلا به کروناویروس باید محدود تماس با حیوانات. در کل CDC توصیه می کند مردم را به شستن دست های خود را پس از دست زدن به حیوانات و چیزهای دیگر را به نگه داشتن حیوانات خانگی و خانه های خود را تمیز می کند.

در باغ وحش برانکس با نادیا خواهر آزول دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی توسعه سرفه خشک و برخی از گربه ها به نمایش گذاشته برخی از خس خس سینه و از دست دادن اشتها Calle گفت.

“یک سوال از کامل بودن, ما می خواهم به طور خاص آزمون” برای این ویروس است که باعث COVID-19, او گفت:. تنها نادیا مورد آزمایش قرار گرفت به دلیل آن طول می کشد بیهوشی برای دریافت نمونه ای از یک گربه. درجه حرارت او گرفته شد در همان زمان و آن را عادی بود Calle گفت.

هفت بیمار گربه زنده در دو حوزه در باغ وحش و حیوانات تا به حال در تماس با همان کارگر است که انجام OK, باغ وحش, مقامات گفت. آنها گفت که آنها در حال بدست گرفتن “مناسب اقدامات پیشگیرانه” برای کارکنان است که برای مراقبت از بیمار حیوانات وجود دارد هیچ نشانه ای از بیماری در گربه های بزرگ در اموال.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند کشنده باشد.

آسوشیتد پرس پزشکی نویسنده مایک Stobbe کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>