از طریق جنگ و آشفتگی کنتاکی دربی همیشه شتافت در

رکود بزرگ و جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم متوقف نمی کنتاکی دربی یک مسابقه است که اجرای بدون وقفه پس از آن آغاز شد و در سال 1875 ،

اما برای اولین بار در سال 75 از آن خواهد شد از ماه مه.

Churchill Downs به تعویق افتاد باز کردن پا از تاج سه گانه از مه 2 سپتامبر. 5 با توجه به نگرانی بیش از coronavirus همه گیر است که wreaked ویران کردن با جهان تقویم ورزشی.

“در هیچ نقطه ای بود که ما تا کنون در نظر گرفتن لغو کنتاکی دربی گفت:” لایحه Carstanjen مدیر عامل شرکت Churchill Downs, Inc.

در سال 1945 آهنگ در لوئیزویل کنتاکی تقریبا نیست یک انتخاب است.

در آن سال مسابقه برای 3 سال کلت برگزار شد بیش از یک ماه گذشته سنتی آن تاریخ در تقویم بهار.

که ژانویه اسب مسابقه در سراسر کشور ممنوع شد. جیمی Byrnes مدیر دفتر جنگ بسیج در واشنگتن بازدید آن را به عنوان اتلاف منابع ارزشمند. مردان است که می تواند خدمت در جنگ به جای آن مشغول به کار بودند در مسیر عملیات قمار در مسابقه بسیار محبوب و گاز و تایر لاستیک بود که مصرف به شدت در حمل و نقل اسب به آهنگ.

در اواخر ماه ژانویه نیروهای ایالات متحده در اروپا به تازگی به این نتیجه رسیدند the Battle of the Bulge, خونین ترین مبارزه با آنها در جنگ است. هنوز به در اقیانوس آرام بود Iwo Jima به همان اندازه شدید و خونین نبرد است که در آن متفقین شکست نیروهای ژاپنی در پایان ماه مارس. متفقین پیروزی بود اما نمی شد و در عین حال مطمئن است.

نه تا زمانی که آلمان تسلیم در 7 مه سال 1945 ممنوعیت مسابقه برداشته. که منجر به دربی حال اجرا در ژوئن 9.

اخیر پایان جنگ هنوز هم نگه داشته و بسیاری از مردم از سفر در مسافت های طولانی به لوئیزویل. اما حدود 75000 نفر حضور داشتند و wagered دربی روز رکورد $2,380,796 از جمله یک رکورد $776,408 در دربی خود را. زده شده توسط آینده Hall of Famer ادی Arcaro حلقه جونیور برنده شش طول 15 در برابر رقبا بیش از یک گل آلود آهنگ.

دربی بود در خطر زمان دیگر بیش از حد.

Byrnes آمده بود نزدیک به ممنوعیت ورزش در سال 1943 این مسابقه قدرت غالب در نگه داشتن آن رفتن.

که در سال وجود دارد, سفر, محدودیت های اعمال شده توسط جنگ جهانی دوم و نه خارج از شهر بلیط فروخته شد. هنوز دربی تحمل با تعداد ناوگان برنده شدن در مقابل 65,000. او رفت تا برنده تاج سه گانه که در سال جارو دربی Preakness و بلمونت استیکس.

تنها دربی اجرا در می آمد و در سال 1901 هنگامی که آن رخ داده است در تاریخ 29 آوریل. ایشان led تمام راه را در شکست چهار رقبا.

این سال را به تعویق خواهد شد نیاز به تغییرات در سیستم امتیاز استفاده می شود برای تصمیم گیری 20-اسب زمینه برای دربی. بیشتر واجد شرایط مسابقه در آهنگ های در سراسر کشور اضافه خواهد شد در این تابستان. مربیان نیاز به تنظیم آموزش و مسابقه از برنامه های خود امیدوار.

“من قصد دارم برای پشت کردن برخی از آنها که آماده برای رفتن در حال حاضر گفت:” چهار بار دربی برنده مربی باب Baffert که دارای یک تعداد انگشت شماری از چشم انداز بالا. “این چیزی است که آنها را سالم نگه دارید.”

در حالی که coronavirus به ارمغان می آورد روزانه تحول دربی و سنت های آن از جرعه جرعه juleps نعناع پوشیدن کلاه فانتزی و آواز “My Old Kentucky Home” خواهد رفت البته در تعطیلات آخر هفته روز کارگر.

“ما در حال رفتن به یک کنتاکی دربی در ماه سپتامبر و خوب است” گفت: مربی علامت Casse که دربی مدعی قابل اجرا است. “این امر شده ایم وحشتناک اگر ما ندارد کنتاکی دربی در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>