سه ستاره استخدام از جمله ‘Iolani را Lanakila جزیره پرنس ادوارد, روشن کردن کمک هزینه تحصیلی به راه رفتن در واشنگتن

سیاتل >> مسیحی Galvan تا به حال گزینه های دیگر.

بنابراین Kasen Kinchen Logan بروس جونز Lanakila جزیره پرنس ادوارد و اشعیا قوی است.

پنج — در نظر گرفته شده سه ستاره چشم انداز در سال 2020 کلاس توسط 247Sports — ارائه شد کامل بورسیه ها به بازی فوتبال کالج به صورت رایگان. تمام پنج می تواند به دنبال بیشتر مسیر مستقیم به زمان بازی. و پنج در پایان تصمیم گرفت به راه رفتن در واشنگتن است.

نیازی به گفتن نیست که تصمیم گیری گران. بودجه بندی شهریه مسکن و غذا و کتاب/دوره آموزشی لوازم حمل و نقل و هزینه های متفرقه هزینه در حدود $27,638 برای در حالت ساکن و $53,018 برای خارج از کشور مقیم برای حضور در UW برای 2018-19 سال تحصیلی — با توجه به دانشگاه ، بیش از چهار سال است که لایحه در دولت اقامت بیش از $110,000. آن را نیز $110,000 بیش از Galvan and Co. را بدهکار به حضور در دانشگاه جایی دیگری است.

اما درخواست تجدید نظر در طرف دیگر نیست دشوار است به هضم. Galvan — 5 فوت-9, 180 پوند در حال اجرا پشت در بوتهل (شستشو.) دبیرستان — رشد حضور UW بازی های فوتبال. رویای او بود به بازی Pac-12 یا در واشنگتن یا استنفورد. چندی پیش او حتی به اشتراک گذاشته backfield با زمان نیرومند و درشت هیکل کارفرمایی و سابق بوتهل standout یعقوب Sirmon.

او ارائه می دهد به دریک کلمبیا جورج تاون و سن دیگو. در آخر هفته از Jan. 24 او در زمان یک دیدار رسمی به دریک و “کاملا آن را دوست داشتم.” او مسلما به ارتکاب.

اما او هنوز هم تا به حال یکی از آخرین دیدار باقی مانده است.

“من نمی تواند به شما بگویم اگر یک چیز خاص که به من فروخته شده در UW اما فقط در پردیس و احاطه شده توسط UW فوتبال در قلب من احساس من تا به حال هیچ انتخاب دیگری” Galvan گفت: بار. “این واقعا مانند خانه احساس راحتی کنید. آن را همیشه شده است.”

که این مورد قاطع ثابت — برای Huskies’ تعداد انگشت شماری از 2020 سه star walk-ons. Kinchen — 5 فوت-11 و 165 پوند گوشه در لیک استیونس (شستشو.) دبیرستان های مادر آلما از یعقوب Eason — می تواند بازی های برگزار شده در بورس در کال اما راه می رفت در واشنگتن به هر حال. او همچنین به دست آورده ارائه می دهد از نیروی هوایی یوتا ایالتی هاوایی شرقی واشنگتن و بیشتر.

“او تا به حال Pac-12 پیشنهادات” 247Sports ملی ویرایشگر براندون هافمن گفت: از Kinchen. “او تا به حال چند آسمان و کوه مدارس غرب است که واقعا او را دوست داشت و با او شرط خود را. او شده است بسیار خوب نیکل دو سال گذشته برای بازی لیک استیونس. او می تواند بازی گیرنده. او فقط نوع پلاگین و بازی نوع ، او شده است به بالا-15 بازیکن در دولت برای دو سال گذشته است. من فکر می کنم او بازی می کند (در UW). وجود دارد بسیاری از Myles برایانت به بازی خود را.”

اضافه شده Kinchen: “این قطعا یک تصمیم گیری سخت از دست دادن کامل سوار کمک هزینه تحصیلی. اما در پایان روز, من فقط می خواستم به یک Dawg.”

بنابراین خود را در دبیرستان هم تیمی — 6-5, 300 پوند لیک استیونس offensive lineman لوگان بروس جونز. او به دست آورده ارائه می دهد از نیروی هوایی شرقی واشنگتن و آیداهو و جورج تاون. اما بروس جونز’ پدر, کیت بروس بود یک بار ساکسیفون بازیکن در UW marching band. بروس جونز گفت: “من یک هاسکی فن تمام زندگی من است. زمانی که من در مقام (بازدید) آن را فقط احساس مانند خانه است. آن را یک بار در طول عمر فرصت, بنابراین من تا به حال به آن را.”

به همین ترتیب در جزیره پرنس ادوارد — یک 6-0, 180 پوند ایمنی ‘Iolani مدرسه — دریافت بورس تحصیلی ارائه از دانشگاه هاوایی پس از او هشت دنده با دو interceptions مسیر به درآمد دفاعی MVP افتخارات در پلینزی کاسه در ماه گذشته. اما هر دو از پدر و مادر خود را با حضور در واشنگتن و او تصمیم گرفت به راه رفتن در هر حال. و قوی — سه ستاره ایمنی و پسر دیرین Seahawks بیمارستان مک قوی — صرف دوران کودکی خود را در سیاتل. ارائه می دهد به نیروی هوایی شرقی واشنگتن و آیداهو ایالتی مونتانا و سن دیگو در نهایت نمی تواند در رقابت با UW.

البته این استخدام نیست امضای قرارداد به مدت چهار سال afterthoughts یا. محلی تعلقات همه چیز نیست. آنها که در بخش های بزرگ, چرا که آنها انتظار می رود به رقابت — از آنجا که این هیات در ادامه به اثبات آن می تواند به توسعه نادیده گرفته و چشم انداز به Pac-12 استارت.

“این فقط نشان می دهد که قدرت از این برنامه شده است برای شش هفت سال: بازیکن و توسعه” هافمن گفت. “همه به نظر می رسد در رودی Ruettiger به عنوان نوعی راه رفتن بر روی. آنها نگاه کوچکتر, unathletic مرد که فقط با این نسخهها کار سخت که واقعیت این است که این بچه ها هنوز هم واقعا خوب بازیکنان فوتبال. اما در حال حاضر آنها را به نفع توسعه یافته توسط فوق العاده ای کارکنان مربیگری است که فوق العاده ای تاریخچه و سابقه در حال توسعه (بازیکنان). و این واقعیت است که آنها نه تنها گاه به گاه (موفق) راه رفتن. این Myles برایانت شروع و به مدت سه سال. این Ryan بومن شروع برای چند سال. آن را چندین راه رفتن-ons نه فقط در کیکآف تیم اما با شروع و همکاران اصلی.

“من فکر می کنم که کمک می کند چرا که اگر شما Kasen Kinchen اگر شما لوگان بروس جونز وجود سابقه اخیر پیاده روی فایرفاکس spurning ارائه می دهد که نه تنها در این فهرست اما آنها در حال بازی است و آنها در حال بازی به طور قابل توجهی. به طوری که آسان محصول به فروش می رسانند که نه تنها این بچه بازی آنها در حال توسعه به پتانسیل پیش نویس میدارد.”

بیایید به طور خلاصه در پایین لیست بروید.

— پشت دفاعی Myles برایانت که راه می رفت در واشنگتن در سال 2016 شد به همه-Pac-12 تیم اول فصل گذشته. او شروع به 38 بازی به پایان رسید و با 191 پردازد 14 پردازد برای دست دادن, 4.5 کیسه چهار interceptions و سه مجبور گیر میکنه در یک تولیدی کالج حرفه ای.

— ارشد خارج linebacker Ryan بومن ساخته شده است 17 شروع می شود با 23.5 پردازد برای از دست دادن و 12 کیسه در آخرین سه فصل است. او به نام همه Pac-12 دوم تیم پس از یک سال 2019 کمپین که شامل 9.5 پردازد برای از دست دادن 5.5 کیسه سه مجبور گیر میکنه و رهگیری.

— در داخل linebacker Edefuan Ulofoshio به شکست به عنوان یک اشتباه اول در سال 2019 درآمد Pac-12 بازیکن دفاعی این هفته افتخارات در ماه نوامبر و شروع Huskies’ نهایی سه بازی.

— ارشد Josiah Bronson آغاز شده 11 از 13 بازی در امتداد خط دفاعی.

— و کیکر Peyton هنری برنده یک شروع کار برای دومین فصل متوالی تبدیل 19 از 21 اهداف رشته و تمام 49 امتیاز اضافی را به خانه تمام Pac-12 دوم-تیم افتخارات پاییز گذشته.

تمام شد در راه رفتن-ons که به دست آورده بورسیه — و کل خیلی بیشتر.

و همه نمونه هایی برای واشنگتن بعدی محصول از خواب و overachievers.

“بدون توجه به جایی که شما به عنوان یک پیاده روی در, شما در حال رفتن به مبارزه با یک نبرد دشوار در طول زندگی حرفه ای خود را” Galvan گفت. “من هرگز تا به حال یک مشکل با نیاز به شروع از پایین و کار راه من است. من بزرگترین بازیکن طوری که شده است وجود دارد بسیاری از موارد که در آن من شده است شمارش خارج است. بنابراین من هیچ کار اشتباهی با داشتن برای به دست آوردن همه چیز است.

“و ببینید که دیگر بازیکنان انجام داده اند که قبل از من و حتی بازیکنان محلی که در آن بزرگ شده و واشنگتن کردم که ترجیح رفتن به واشنگتن و در زمان استفاده از آن و به پایان رسید تا شکوفایی و موفقیت آمیز بود که کلید در این تصمیم گیری برای اطمینان حاصل کنید زیرا من می دانم که مربیان خود در این برنامه در حال رفتن به نگاه من به عنوان یک پیاده روی در. آنها در حال رفتن به نگاه من به عنوان کسی در این تیم است. هر آنچه من انجام آنچه من, کسب درآمد, من قصد دارم به پاداش باشد که برای. بدانید که من همان چیزی را انجام دهید و یک نام برای خودم از آن چیزی است که من آماده ام به دنبال است.”

Galvan تا مطمئن شوید که نه تنها در آن ادعا. در 2019 کلاس سه ستاره بللوو (شستشو.) linebacker جلب فاولر تبدیل Pac-12 ارائه می دهد از یوتا و UCLA به راه رفتن در واشنگتن است. O’Dea سه ستاره هم تیمی های Mishael پاول و Ruperake Fuavai فرود در مقصد یکسان.

در حال حاضر یک سال بعد آنها در حال عبور از کنار آنچه را که آنها آموخته ام.

“درو نشسته بود و کمک بزرگی در این فرآیند استخدام,” Galvan گفت. “من باید به او اعتباری برای بسیاری از راهنمایی و مشاوره او به من داده چرا که او گفت: آن را برای رفتن به یک نبرد دشوار در تمام چهار سال برای او. اما او گفت: بدون شک وجود دارد این محل برای او. آن همه چیز بود او همیشه می خواستم در فوتبال است. آن را همه چیز او همیشه می خواستم در مدرسه است.

“پس به شنیدن است و می دانیم که درو است کسی مثل من که شبیه آرمان که قطعا کمک زیادی به من.”

اما در نهایت Galvan تا به حال به خود تصميم بگيرد. در سوپر باول یکشنبه کمتر از 24 ساعت پس از UW بازدید بوتهل در حال اجرا پشت خاموش گوشی خود را نشسته در اتاق خود و در فکر آینده خود را … با توجه به گذشته خود.

“حتی اگر من balling در مدرسه دیگری من نمی خواهم به آن فکر در سر من” من می تواند انجام این کار در UW,'” Galvan گفت. “من نمی خواهم به هر نوع پشیمانی. من می دانستم که اگر من 7 ساله خود بود که به دنبال من در حال حاضر این تصمیم گیری که در آن او می خواهم من می خواهم برای رفتن.”

که فقط آن را به عنوان طولانی به عنوان مدیر توسعه راه رفتن-ons به پیش نویس میدارد چرخه خواهد بود تا حدودی خود کفا است. گاهی اوقات در چند فصل 7 سال از بوتهل یا لیک استیونس یا سیاتل را تماشا خواهد کرد Galvan — یا Kinchen یا بروس جونز یا جزیره پرنس ادوارد یا قوی — اکسل در داخل نیرومند و درشت هیکل ورزشگاه. بخور بنفش و طلا او را به سکوت تصمیم گیری است.

در قلب خود و در برابر او هیچ انتخاب دیگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>