سه هاوایی شهرداران درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف غیر ضروری سفر

  • BRUCE ASATO / BASATO@STARADVERTISER.COM Mayor Kirk Caldwell spoke at a news conference in Gov. David Ige’s office to provide updates on COVID-19.

    بروس ASATO / [email protected]

    شهردار کرک کالدول صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری در رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را به ارائه به روز رسانی در COVID-19.

سه دولت چهار شهرداران خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف غیر ضروری سفر به هاوایی برای کاهش گسترش COVID-19.

شهرداران کرک کالدول از هونولولو, Derek Sprayberry کائوآئی و مایک Victorino از Maui County, با ارسال نامه ای امروز درخواست که تهمت تقویت سفارشات مختلف در حال حاضر در محل در جزایر.

هاوایی تا کنون گزارش شده 258 موارد جدید کروناویروس و 34 مورد جدید امروز نشان دهنده ترین در یک روز. یک مورد مرگ گزارش شده است.

“هنگامی که این بحران بیش از ما می خواهید به آماده شدن دوباره باز ما سلیمان را به بازدید کنندگان از سراسر جهان گفت:” کالدول در انتشار اخبار امروز. “اما قرار دادن یک توقف کامل به همه غیر ضروری سفر که به دولت ما بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس به خصوص از آنجا که اکثریت هاوایی COVID-19 مورد بوده است سفر مرتبط است. علاوه بر این چنین بازدید کنندگان ایجاد یک بار در همه ما اولین پاسخ دهندگان در یک زمان هنگامی که ما به آنها نیاز به تمرکز بر روی مبارزه با گسترش COVID-19.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige با صدور اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه interisland مسافران پس از گذشته 14 روز در قرنطینه برای همه در خارج از کشور مسافران است.

“هنگامی که مردم حرکت ویروس حرکت می کند و ما نیاز به کمک از تمام سطوح دولت برای به حداقل رساندن جنبش بنابراین ما می توانیم به عقب بر گردیم به حالت عادی” گفت: Sprayberry. “در حال حاضر زمان برای سفر فراغت. هاوایی یک فرصت منحصر به فرد برای جلوگیری از گسترش سریع این ویروس در کشور ما و با ما هستند و درخواست از رئیس جمهور کمک های را که اتفاق می افتد.”

Sprayberry رهبری اقدامات شدید علیه coronavirus پس از صدور یک حکومت نظامی برای کائوآئی در مارس 18.

“Maui County, تنها شهرستان متشکل از سه جداگانه جزایر” Victorino گفت. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود مائوئی مولوکای و رواق هنوز دریافت منابع ضروری و خدمات اما همچنین محافظت از گسترش بیشتر این ویروس است.”

خطوط هوایی هاوایی اخیرا پرده برداری از یک تجدید نظر در برنامه پرواز در پاسخ به COVID-19 شیوع. پروازهای ادامه خواهد داد بین شهرستانهای استان از جمله پرواز به و از مولوکای و رواق.

سفر هاوایی, سفر بان کی مون در نامه ای به… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>