هزاران نفر گیر کرده خارج Optus ورزشگاه دقیقه قبل از شروع مسابقه از مراسم تحلیف AFL زنان غربی دربی

سامانتا راجرزغرب استرالیا

The line stretched all the way to Matagarup Bridge just minutes before the start of the AFL Women’s western derby.
آیکون دوربینخط کشیده و تمام راه را به Matagarup پل فقط چند دقیقه قبل از شروع AFL زنان غربی دربی. اعتبار: عرضه

Optus ورزشگاه زیر آتش پس از هزاران نفر از طرفداران چپ رشته در خارج از محل برگزاری دقیقه قبل از گزاف گویی کردن برای مراسم تحلیف AFLW غربی دربی بین Fremantle کامیون و سواحل غرب عقاب.

طرفداران با افتخار پوشیدن خود و پایی رنگ شدند خروشد پس از خطوط کشیده بیشتر از Matagarup پل با دروازه های بسته و تا پنج دقیقه قبل از تاریخی زنان بازی برای شروع.

برخی از طرفداران تصمیم به رها کردن در صف و رهبری برای Camfield به جای آن که می تواند تاثیر در این مقام حضور و غیاب شماره.

گزارش های اولیه نشان داد بیش از 40000 نفر از طریق دروازه در Optus ورزشگاه بعد از ظهر امروز با تمام درآمد حاصل از $3 فروش بلیط رفتن به bushfire امداد.

استرلینگ عضو شورا الیزابت Re ناودان محل برگزاری آن “برنامه ریزی ضعیف” گفت: طرفداران منتظر بود برای بیش از نیم ساعت را وارد کنید.

دیگر ناراضی طرفداران فوتبال به نام این ورزشگاه برای بی احترامی بازی زنان با خروج از دروازه بسته شده و با وجود انتظار می رود جمعیت مساوی یا بیش از مردان است, بازی, در, WA – پرت Scorchers تنها ترک خورده 30,000 جمعیت حضور در افتتاحیه خود BBL بازی در این فصل است.

یک سخنگوی VenuesLive گفت thewest.com.او که در اواخر پس از رسیدن جمعیت باعث شده بود احتقان قبل از گزاف گویی کردن با ناخوشایند شرایط آب و نگه داشتن طرفداران دور قبل است.

او در دفاع از دست زدن به این رویداد گفت: عدد سمت راست تا به حال دروازه باز شد برای انتظار می رود جمعیت.

در این زمینه کامیون در حال قرار دادن در غالب نمایش پیشرو عقاب 33-7 در نیمی از زمان.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>