هزاران نفر ثبت آنلاین درخواست پال خواستار قطع بودجه دولت سانتا رزا اداره پلیس

استفان Bussell رئیس جمهور از سانتا رزا افسران پلیس,’ انجمن نمی تواند رسید دوشنبه شب برای نظر.

Sonoma County مقامات در حال دست و پنجه نرم کردن با پرسش های مرتبط در اجرای قانون اصلاحات هر چند آنها هنوز به حل و فصل در یک مسیر رو به جلو است. از دو بخش کلانتر در سال های اخیر برجسته تر هدف از طرفداران اصلاحات و دعاوی ادعا بدرفتاری و قتل غیر عمدی در دست نمایندگان.

“ما هنوز در حال متفکر بدانند مسیر ما می خواهم به نگاهی” گفت: سوزان خور, رئیس هیئت مدیره شهرستان سرپرستان.

فرودگاه گرین سریع برای جدا کردن بخش پاسخ از شهرستان که در آن رئیس پلیس است که منصوب رهبر است.

با یک انتخاب رسمی در کلانتر علامت Essick نظارت شهرستان و معاونان فرودگاه گرین گفت: هیئت ناظران محدود است به آنچه در آن می توانید انجام دهید. هیئت مدیره می کند کنترل بخشهایی از کلانتر بودجه اما فرودگاه گرین به نظر می رسید به اخراج با استفاده از این قدرت برای شکل دادن به سیاست.

“ما نمی خواهیم به انکار جامعه ما مناسب اجرای قانون خدمات” فرودگاه گرین گفت. “و ما کاملا نیاز به اجرای قانون است.”

Schwedhelm — که موجب اختلاف جزئی در اوایل این سال با پوشیدن صورت پوشش ماسک صورت با نرم افزار-پلیس “خط نازک آبی رنگی” موتیف در یک آموزشی شهرستان ویدئو — اتحاد مورد بحث با رئیس پلیس راینر ناوارو یک لیست از سیاست اصلاحات لقب “8 نمی توانید صبر کنید” که شامل ممنوعیت chokeholds و نیاز به افسران به مداخله اگر یک شخص مسئول است که با استفاده از نیروی بیش از حد. او همچنین امضا اوباما-دوران پلیس اصلاحات تعهد دوباره enlivened در روزهای اخیر است که شامل تعهد به اصلاحات سانتا رزا اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست.

Schwedhelm اذعان کرد که هویت خود را — سفید جنس نر حرفه ای اجرای قانون رسمی — به احتمال زیاد منجر شده بود برخی در صفوف معترضان و سراسر شهر را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد موضع خود در پلیس اصلاحات.

“من راحت با من چه کسی هستم. من که نه همه در حال رفتن به راحتی با که هستم و آنچه که من انجام داده ام” او گفت:, و اضافه کرد که او کار می کرد برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از تعصبات و امتیاز.

یکی از سانتا رزا ساکنان حمایت از پال خواستار قطع بودجه دولت درخواست بابی Hougen گفت که او تصمیم به ثبت نام پس از یادگیری بی میلی خود را چقدر در این شهرستان صرف شده در پلیس نسبت به مسکن و بی خانمانی و دیگر خدمات اجتماعی.

“من نمی بینم سانتا رزا سرمایه گذاری در آن جامعه مانند به آن نیاز دارد” گفت: Hougen, 25, یک ارائه دهنده مراقبت های که نظارت کودکان با نیازهای ویژه.

این جنبش سیاسی است که دارای عقاید در اینجا بیش از دو هفته گذشته او اضافه خواهد فروکش نمی کند به سرعت.

“این اعتراضات نیست بیش از حتی نزدیک” او گفت:. “من امیدوارم که در شهرستان سانتا رزا آماده شده است که.”

نویسنده کارکنان تایلر Dawkins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>