هزاران نفر در خارج از دربی کنتاکی در لوییویل به طور مسالمت آمیز اعتراض کردند

LOUISE, KY. >> هواپیما دایره بالاتر از چرچیل Downs در روز شنبه، پرواز یک بنر پشت آن: “دستگیری پلیس که Breonna تیلور کشته،” آن را گفت.

صد و46مین دربی کنتاکی به تفتیش سورئال بحران های پیش روی این کشور در سال 2020 تبدیل شد، در زادگاه تیلور، تکنسین پزشکی اورژانس سیاه پوست 26 ساله در ماه مارس هنگامی که پلیس برای خدمت به حکم جستجو در اواسط شب به ضرب گلوله در خانه اش به ضرب گلوله کشته شد.

در داخل پیست مسابقه، غرفه ها بیشتر خالی بودند و پنجره های دستمزدی بسته می شدند چرا که طرفداران به دلیل همه گیر کروناویروس ممنوع شدند. در خارج هزاران معترض به دروازه ها تکیه دادند و نام تیلور را سر دادند. خودروهای پلیس زرهی در پارکینگ جایگزین دربی گوها در سرسوکر و کلاه های پر نشان شدند.

در حالی که اسب ها پیست را گرد می کردند، معترضان فریاد می زدند و پایکوبی می کردند و سعی می کردند به اندازه کافی سر و صدا کنند تا کسی در داخل ن تواند آن ها را نادیده بگیرد.

اعتراضات مسالمت آمیز بود. تظاهرکنندگان در ۲ مایلی (۳ کیلومتری) از یک پارک شهری راهپیمایی کردند و مسیر را دایره کردند. آن ها شعار «نه عدالت، نه دربی!» می دادند و نشانه هایی را حمل می کردند که از مردم می خواست نام تیلور را بگویند. در داخل دروازه، پلیس در وسایل ضد شورش با باشگاه ها، برخی بر روی اسب ها و برخی با خودروهای نظامی زرهی نگهبانی می کرد.

>> عکس: هزاران اعتراض مسالمت آمیز در خارج از دربی کنتاکی در لوییویل

تحقیقات در مورد قتل ماه مارس تیلور ادامه دارد و هیچ اتهامی مطرح نشده است.

یکی از برگزارکنندگان به نام بریتنی وایلی به جمعیت گفت: «ما چه چیزی را جشن می گیریم؟» “ما ژولپ نعنا نمی خواهیم. ما عدالت ميخوايم . ما مهموني نميديم ما داريم اعتراض ميکنيم . بدون عدالت؟ بدون دربی.”

تیلور ساندرز ۲۴ ساله از جمعیت معترضان به سربار هواپیما نگاه کرد. دربی به عنوان یک بومی لوییویل زمان ویژه ای برای او و خانواده اش است. در ماه فوریه، قبل از همه گیر، او برای بلیط خرید کرده بود و برنامه ریزی برای حضور در. اما حتی اگر طرفداران اجازه ورود به داخل را داشتند، او گفت، رفتن احساس درستی نمی کرد. پدربزرگ و مادربزرگ او در جریان جنبش حقوق مدنی به سن رسید. و هنوز هم اون اينجاست، نسل ها بعد. اون گفت که نميخواد بچه هاش هم مجبور باشن راهپيمايي کنن

او می خواهد این اعتراض به زادگاهش بگوید: «ما به عنوان یکی اینجا هستیم.» وی تصریح کرد: وقتی همبستگی ما را می بینند باید بفهمند که ما جدی هستیم. ما عدالت رو براي برونا تيلور ميخوايم و نه فقط براي اون . برای همه ما.”

هنگامی که مسابقه به پایان رسید، معترضان به سرعت به بیرون رفتند. هیچ خشونتی وجود نداشت، هر چند چشم انداز تظاهرات گسترده در روز دربی، در بالای همه گیر، شهر را در لبه ترک کرده بود.

>> مرتبط : معتبر برنده Ky. دربی ، می دهد باب Baffert بستن پیروزی 6

به عنوان اولین مسابقه آغاز شده صبح شنبه، یک گروه از خود توصیف “میهن پرستان” را از طریق مرکز شهر به عنوان یک ضد اعتراض راهپیمایی، بسیاری از حمل تفنگ حمله و پرچم مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور دونالد ترامپ. آنها به میدانی در قلب مرکز شهر رفتند که تظاهرکنندگان بیش از ۱۰۰ روز است که در آن هوشیار نگه داشته اند. رویارویی هایی بین گروه ها صورت گرفت اما خشونتی صورت ن گرفت.

اعتراض بزرگ در راهپیمایی مسیر مسابقه برای مدت کوتاهی با یک گروه سیاه طرفدار اسلحه که خود را NFAC می نامند، از مسیرهایی عبور کرد. برخی از معترضان محلی با تاکتیک های خود مخالف بوده اند. این گروه در ماه ژوئیه در لوییویل راهپیمایی کرد و یک تیراندازی اتفاقی سه عضو را مجروح کرد. روز شنبه حدود ۱۰۰ نفر از اعضای NFAC راهپیمایی کردند اما از گروه اعتراضی بزرگ واگرا شدند و بدون حادثه به حرکت خود ادامه دادند.

در سال های عادی، دربی یک مهمانی طولانی دو هفته ای است.

واندا مارتین در سراسر از پشت چرچیل داون زندگی می کند. معمولاً چمن او پر از مردم، غذا و موسیقی و رقص است. دوستان از سراسر شهرستان برای بازدید می آیند. مارتین در کسب و کار مسابقه اسب دوانی بزرگ شد. او برای مربیان کار می کرد، تغذیه و مراقبت از اسب های مسابقه.

معمولاً هفته مورد علاقه او در سال است. او همیشه تی شرت هایی را با گفته هایی مانند «دربی به من صحبت کن» و «برو عزیزم برو!» می فروشد.

تنها چیزی که او می توانست به آن بیاید تا امسال پیراهن هایش را بپوشد «بدترین دربی تا کنون در سال ۲۰۲۰» بود.

اون اونا رو از يه خط لباس اون طرف چمنش آويزون کرد

گفت: درست است. “بدترين دربي تا حالا”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>