هزاران پلیس مهر و موم فیلیپین سرمایه برای مبارزه با ویروس

مانیل فیلیپین >> هزاران پلیس در فیلیپین حمایت ارتش و گارد ساحلی آغاز شده, آب بندی و پر جمعیت پایتخت از بسیاری از مسافران داخلی یکشنبه در یکی از آسیای جنوب شرقی ترین شدید مهار حرکت در برابر جدید کروناویروس.

شهرداران نیز اعلام کرد قصد دارد برای تحمیل یک شب مقررات منع رفت و آمد در شهر مانیل خانه را به بیش از 12 میلیون نفر است. ساکنان خواسته شده است به ماندن در خانه به جز برای کار و فوری کارهای زیر monthlong محدودیت هایی که در اثر یکشنبه.

در سراسر شهر بود قرنطینه به معنی تعلیق مسافرت داخلی از طریق زمین و هوا و دریا و از منطقه پایتخت. اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, فیلم و cockfighting ممنوع خواهد شد و بیشتر به کار دولت در اجرایی دفاتر خواهد شد به حالت تعلیق در کلان شهر. تعطیلی مدارس در تمام سطوح تمدید شد یک ماه.

رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام کرد آنچه که او در صورتحساب یا لیست به طور کلی “جامعه قرنطینه” از کل شهر در روز پنج شنبه. مقامات دستورالعمل صادر شده در روز شنبه و پس از سردرگمی شدید حرکت می کند مجموعه ای خاموش وحشت خرید در سوپر مارکت ها و خواسته بسیاری از استانی ساکنان به جریان بیرون از شهر از ترس آنها خواهد بود سرگردان در پایتخت.

مقامات گفت: محدودیت های موقت نمی خواهد به مقدار یک مستند از پایتخت به دلیل بسیاری از کارگران و پرسنل اورژانس مانند کارکنان پزشکی قادر خواهد بود برای ورود و خروج از سرمایه است. ساکنان می تواند در شهر خود را در راه به کار و یا برای کارهای فوری از جمله اورژانس پزشکی, مقامات گفت.

جنبش حمل و نقل و محموله های مواد غذایی ادامه خواهد داد اما گفتند.

با این وجود در اوایل روز شنبه بازگشایی از پلیس و سربازان گسترش به حاشیه شهر آغاز شده و به پست های بازرسی در عمده نقاط ورود و خروج. گارد ساحلی اعلام کرد بدون بادبان سیاست در خلیج مانیل اما گفت: محموله کشتی های ماهیگیری و قایق دولت عروق و برخی از کشتی های خارجی بودند معاف از ممنوعیت.

یک کپی از دستورالعمل گفت: حرکت مردم در کلانشهر مانیل “نباید محدود به دسترسی به نیازهای اساسی و کار.”

“اگر شما رفتن به محل کار بروید. اگر شما نیاز به بیرون رفتن برای درمان های پزشکی بروید. اگر شما خرید مواد غذایی بروید اما دیگر از آن ماندن صفحه اصلی” وزیر کشور ادواردو Ano گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “ما باید تمرین های اجتماعی فاصله.”

مقامات بهداشتی فیلیپین گزارش داد ده ها تن از موارد جدید عفونت شنبه, آوردن تعداد کل COVID-19 نفر در کشور به 111. هشت نفر از بیماران فوت کرده اند.

در حالی که این ویروس می تواند کشنده باشد به خصوص برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر برای اکثر مردم این باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برخی احساس می کنید هیچ علائم و اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

Ano گفت: 8 بعد از ظهر تا 5 صبح مقررات منع رفت و آمد بود که به پیشنهاد 17 شهرداران را اعمال غیر ضروری سفر و اوقات فراغت تجمعات مانند احزاب هويدا و کنسرت. تاکید بر ضرورت حرکت او ذکر شده مورد ایتالیا که در آن او گفت: تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر نگران کننده مشخصی به دلیل موثر مهار مراحل نمی شد در جای خود قرار داده شود.

پلیس سرهنگ ژنرال Guillermo Eleazar گفت شهرستانها و شهرهای کوچک خواهد اجرای مقررات منع رفت و آمد پس از خود جدا شوراهای مجاز آن در چند روز آینده.

Ano هشدار داد که عفونت ممکن است به صورت تصاعدی افزایش به چندین هزار نفر در فیلیپین در پنج ماه اگر موثر مهار اقدامات تعیین شده در محل. او به اسوشیتد پرس گفت که این یکی از بدترین حالات کشیده شده توسط دولت همراه با سازمان بهداشت جهانی ،

شهر مانیل رئیس پلیس مسلح ، ژنرال Debold Sinas تهدید کرده است که به دستگیری افرادی که نمی مطابق با محدودیت های جدید. اما یک وکیل برجسته حقوق بشر, خوزه مانوئل Diokno گفت: مجریان قانون نمی تواند بازداشت هر کسی برای مقاومت در برابر شرایط اضطراری بهداشتی محدودیت.

تحت فیلیپین قانون پلیس می تواند بازداشت افراد بدون حکم تنها در صورتی که مرتکب شده اند و یا در حال ارتکاب یک جرم Diokno گفت.

74-در سال Duterte خود مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس در روز پنج شنبه پس از ملاقات مقامات دولت گفت که آنها در معرض افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus. Duterte آزمایش منفی با توجه به سخنگوی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im