هزاران نفر از خوک ها در حال پوسیدن در کمپوست به عنوان ما مواجه با کمبود

شاید هیچ چشمگیر تر یک نمونه از تخریب فاکتورها باعث ایجاد پلاک در امریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای از این: هزاران نفر از خوک ها در حال پوسیدن در کمپوست انبوه به عنوان فروشنده اجرا از گوشت.

COVID-19 شیوع بیماری در کشتارگاه منجر به بزرگترین خوک culling تلاش آمریکا تا به حال دیده می شود. صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات در حال حاضر حمایت و CoBank برآورد 7 میلیون حیوانات ممکن است باید نابود شود این سه ماهه به تنهایی. که حدود یک میلیارد پوند گوشت از دست داده و به مصرف کنندگان است.

برخی از مزارع در مینه سوتا هستند و حتی با استفاده از chippers — یادآور 1996 فیلم “فارگو” به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن لاشه به گسترش برای کمپوست. ارائه گیاهان در حال دیدن حجم های بالاتر از خوک تبدیل به همه چیز از ژلاتین برای روده سوسیس.

پشت عظیم که زباله هزاران نفر از کشاورزان برخی از آنها در حال برگزاری در این امید که کشتارگاه را به بالا و در حال اجرا قبل از حیوانات بیش از حد سنگین است. دیگران در حال برش و زیان خود و حذف گله. خوک “depopulation” برای سکه یک صنعت تعبیری برجسته قطع که اتفاق می افتد به عنوان همه گیر sickens کارگران تلاش به بوسیله اسباب گردنده از منابع غذایی در گیاهان در سراسر ایالات متحده

“در صنعت کشاورزی, آنچه شما آماده برای یک حیوان بیماری است. فکر این است که هرگز وجود ندارد برای رفتن به یک بازار” گفت: Michael Crusan سخنگوی در مینه سوتا هیئت مدیره بهداشت حیوانات. به عنوان بسیاری از 2,000 خوک خواهد بود کمپوست یک روز و در windrows در اشراف شهرستان است. “ما تعداد زیادی از لاشه خوک است که ما باید به طور موثر کمپوست در چشم انداز.”

اکثر گیاهان گوشت که بسته به کارگران بیمار باید پس از بازگشایی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی به انجام این کار. اما صنعت پردازش است و هنوز هم به دور از پیش همه گیر سطوح اجتماعی داده-فاصله اقدامات و بالا غیبت.

عواقب ترک کرده گوشت موارد در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده با کمتر منابع و هدایت می شود تا قیمت ها. عمده فروشی گوشت خوک قیمت در ایالات متحده دو برابر شده اند پس از مارس.

آمریکا گوشت خوک عرضه زنجیره ای طراحی شده است “فقط در زمان تولید” به عنوان مادر خوک فرستاده شده از انبارهای به کشتارگاه و گروه دیگری از جوانان خوک جای خود را در عرض چند روز پس از این تسهیلات شده است ضد عفونی گفت: لیز Wagstrom رئیس دامپزشکی با ملی تولید گوشت خوک شورای.

پردازش slowdowns چپ جوان خوک ها با هیچ جایی برای رفتن به کشاورزان در ابتدا سعی کردم به ادامه دادن به حیوانات دیگر. اما هنگامی که خوک ها به حدود 330 پوند (150 کیلوگرم) آنها بیش از حد بزرگ برای کشتارگاه تجهیزات و کاهش گوشت مناسب نیست و به جعبه یا فوم سینی Wagstrom گفت.

کشاورزان باید گزینه های محدود برای euthanizing حیوانات و برخی در حال راه اندازی ظروف مانند یک مهر و موم شده کامیون جعبه به پمپ در دی اکسید کربن و قرار دادن حیوانات به خواب Wagstrom گفت. روشهای دیگر کمتر رایج هستند به عنوان آنها بیشتر آسیب زا به کارگر و حیوانات است. آنها عبارتند از گلوله و یا بلانت نیروی ضربه به سر.

محل های دفن زباله در حال گرفتن حیوانات در برخی از ایالت ها در حالی که گورهای کم عمق پوشیده شده با تراشه های چوب در حال حفر در دیگران است.

“این است که ویرانگر” Wagstrom گفت: از طریق تلفن. “این یک تراژدی و آن را مانند یک زباله از مواد غذایی است.”

در Nobles County, Minnesota, خوک, لاشه قرار داده و به جیک جیک کردن طراحی شده برای صنعت چوب ایده در ابتدا توسعه یافته برای مبارزه با شیوع تب خوکی آفریقایی. مواد خواهد شد و سپس اعمال شده بر روی چوب تراشه تخت و با پوشش بیشتر تراشه های چوب. این سرعت کمپوست به طور قابل توجهی در مقایسه با یک دست نخورده لاشه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de