هزاران نفر از لا معترضان شارژ نمی شود بیش از منع رفت و آمد

لس آنجلس— هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات را نمی توان با جرم دادستان گفت: به تظاهرات ادامه داشت در سراسر کالیفرنیا.

دادستان شهرستان مایک Feuer گفت: دفتر خود را توسعه جایگزین در خارج از دادگاه است که حامل هیچ مجازات برای کسانی که ذکر شده برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا عدم اطاعت از دستور به ترک تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

دادستان منطقه جکی Lacey گفت که او نمی خواهد پرونده اتهامات در اعتراض به بزه موارد از سایر نقاط لس آنجلس.

این شهر تا به حال بیشترین تعداد 10,000 اعتراض به بازداشت در آمریکا ردیابی توسط آسوشیتد پرس. تظاهرات پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی را گریبانگیر ملت برای روز.

در منطقه لس آنجلس پلیس و کلانتر نمایندگان بازداشت بیش از 3000 نفر در طول روز بیشتر از تظاهرات صلح آمیز است. حدود 2500 از کسانی که در این شهر برای نقض مقررات منع رفت و آمد و یا پراکندگی سفارشات با توجه به آمار و ارقام اداره پلیس لس آنجلس ارائه شده در 2 ژوئن. پلیس لس آنجلس نیست که یک شکل به روز شده دوشنبه.

شهر تحمیل حکومت بیش از پنج شب و شهرستان و شهرهای اطراف آن دستور داد مردم را به ماندن در خانه بیش از چند شب از تظاهرات بود که در زمان تفویض به غارت و خشونت است. آنها با استفاده از حکومت نظامی به منظور دور کردن معترضان که نمی خواهد را ترک کنند.

لا به پایان رسید آن مقررات منع رفت و آمد پس از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد از طرف سیاه زندگی موضوع گفت: آن را سرکوب متمم اول قانون اساسی را تضمین می کند به اعتراض سیاسی و آزادی حرکت.

Feuer نیست ارائه جزئیات در مورد چگونه او را به مسئولیت رسیدگی به این موارد اما گفت: برخی از نوع فروم خواهد آورد معترضان با پلیس و دیگران را به “ایجاد یک محیط که در آن شرکت کنندگان واقعا گوش دادن به هر یک از دیگر.”

لورن Curiel بازنشسته مددکار اجتماعی که در پیوست دیگران در خیابان دوشنبه برای یادبود فلوید, تشویق اخبار و گفت: این امر کمک به معترضان که نمی تواند استطاعت وکلا.

“بله! این چیزی است که مورد نیاز برای انجام” Curiel گفت. “آن شده اند که در عین حال یکی دیگر از بی عدالتی است.”

دادستان گفت: آنها را نگه دارید به دنبال اتهامات عنوان شده برای غارت و دزدی و خرابکاری و هر گونه خشونت است. Lacey در حال حاضر به اتهام بیش از 60 نفر با جنایات مرتبط با اعتراضات اکثریت برای غارت.

تصمیم به آوردن اتهامات به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات مسالمت آمیز که فشار رو به جلو دوشنبه.

در اوکلند تظاهرکنندگان جمع شده بودند به نگرانی آخر هفته عکسبرداری از اریک Salgado, 23, آنها سازمان دهندگان می گویند به ضرب گلوله کشته شد توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسران در یک محله در نزدیکی یک مدرسه. معترضان می گویند افسران اخراج ده ها بار به یک ماشین کشتار سالگادو و مجروح شدن دوست دختر خود حامله بود که در صندلی مسافر.

پلیس اوکلند که در حال تحقیق در مورد تیراندازی تنها تایید کرد که یک مرد به ضرب گلوله کشته و یک زن مسافر در شرایط پایدار در یک بیمارستان است.

“آنها می تواند یک کودک می تواند آنها را به ضرب گلوله هر کسی می تواند آنها را به ضرب گلوله به خانه کسی و کسی کشته اما به وضوح آنها اهمیتی نمی دهند. ما می خواهیم عدالت برای Erik ما آن را می خواهم در حال حاضر گفت:” هوکو جفری با حقوق مدنی گروه به عنوان شناخته شده توسط هر معنی لازم.

در منطقه لس آنجلس, مراسم تشییع جنازه به سبک ماشین کروبی به اوج خود رسید با یاد خدمات فلوید, سیاه و سفید مردی که دو هفته پیش پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه.

صدها نفر از مردم شعار می دادند فلوید نام و سیاه و سفید “زندگی مهم نیست!”

نهایی مشاهده عمومی برای فلوید است که برگزار می شود در هوستون کلیسا جمعه و تشییع جنازه او خواهد بود شنبه ،

در همین حال به گفته مقامات گارد ملی کالیفرنیا نیروهای کشیده از شهرستانها که درخواست کرده بود آنها را به عقب ،

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: برخی از سربازان شروع به خروج یکشنبه شب و تعداد کمی خواهد بود مستقر در نزدیکی به ارائه پشتیبانی اضطراری در صورت نیاز.

بیش از 7000 سرباز گارد ملی مستقر شده بودند به LA, سان فرانسیسکو, ساکرامنتو و دیگر شهرهای نگهبان گفت.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران کریستوفر وبر در لس آنجلس و جینی هار در سان فرانسیسکو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>