هزاران نفر از خانواده های اخراج در سائو پائولو در میان coronavirus همه گیر

سائو پائولو >> Jussara د عیسی هرگز فکر نمی کردم که خانواده او زندگی می کنند در یک کلبه.

اما کار به عنوان یک آرایشگر خشک تا پس از رمان coronavirus آمار برزیل کلان شهر سائو پائولو. او نمی تواند استطاعت 150 دلار در ماه اجاره برای خانه ای کوچک که در آن او و سه فرزند خود زندگی می کردند. سه ماه پیش آنها اخراج شد.

آنها نقل مکان کرد به جردیم جولیتا یکی از برزیل جدیدترین favelas یا حلب آباد. با بیش از 800 حاجت از چوب و ورقه های پلاستیکی ضخیم وجود دارد در حال حاضر چند هزار نفر زندگی می کنند و چه استفاده می شود و یک پارکینگ برای کامیون ها در یکی از فقیرترین مناطق این شهر است.

“ما حتی نمی باید به معنی ساخت زیستن. ما با برخی از ورق پلاستیکی” د عیسی گفت.

تعداد فزاینده ای از اخراج, رانده شده توسط برزیل COVID-19 همه گیر بدتر شدن است در حال حاضر جدی مشکل مسکن در کشور است. قبل از همه گیر مقامات محلی شمارش بیش از 200 ، 000 خانواده ها انتظار برای مسکن مناسب در سائو پائولو شهر از 12 میلیون.

حقوق بشر و گروه تحقیقاتی LabCidade تخمین می زند بیش از 2000 خانواده از دست داده اند خانه های خود را در سائو پائولو دولت از ماه مارس با دیگر 1000 رو همان خطر در هفته های آینده. آن است که یک رقم بالا برای یک دولت با 46 میلیون نفر در مورد همین جمعیت به اسپانیا.

Raquel Rolnik سابق U. N. ویژه محقق مسکن مناسب و هماهنگ برای LabCidade می گوید: مشابه اخراج رخ داده در سراسر برزیل.

“ما می بینیم بسیاری از مردم در خیابان ها به زودی” Rolnik گفت: آسوشیتد پرس در تلفن. “وجود دارد هیچ سیاست عمومی برای رسیدگی به این موارد است.”

پس از اولین موج از 35 ساکنان ساخته شده است حاجت در جردیم جولیتا در اواسط ماه مارس یکی دیگر از 765 خانواده پیوست و 200 در خط. اکثر آنها خارج از خانه های خود در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در یک زمان مقامات محلی گفت: آنها باید در خانه بمانند.

قضات شهرداران و ملکی و صاحبخانه اغلب نادیده گرفته پنجه نرم می کند را به حالت تعلیق اجاره با توجه به این ویروس به رغم درخواست از دادستان ها و گروه های حقوق بشر. کنگره با تصویب لایحه برای رسیدگی به این موضوع در ماه ژوئن بود اما وتو توسط رئیس جمهور Jair Bolsonaro. حتی در حال حرکت به یک favela اطمینان ساکنان را پناهگاه در حال حاضر, پس, پلیس هنوز هم می توانید آنها را.

سائو پائولو دولت است که کانون همه گیر در برزیل با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر کشور را 82,000.

کارینا Valdo, 38, تمیز کردن بیمارستان ها قبل از او باردار شدم با او سومین پسر, در حال حاضر هشت ماه. او و شوهرش وابسته در روز کارگر برای زنده ماندن اما هنوز موفق به پرداخت 120 دلار اجاره. زمانی که ویروس زده او به فروش می رسد بسیاری از لوازم خانگی به نگه داشتن او در یک اتاق خواب ، اما که به اندازه کافی برای متقاعد کردن صاحبخانه او را به حالت تعلیق او پرداخت.

“اگر شما نمی پرداخت شما رفتن به خیابان” او گفت:.

د عیسی Valdo و همسایگان خود که اغلب به اشتراک گذاری وعده های غذایی بدون هر گونه توجه به اجتماعی فاصله دارد همواره نگران پلیس. افسران اخیرا به آنها گفت که باید ترک توسط Aug. 8. دادستان ها و فعالان در تلاش هستند برای جلوگیری از این حرکت در دادگاه.

بسیاری از ساکنان جردیم Julieta اخراج شد از دیگر favela که برچیده شد توسط پلیس در تاریخ 16 ژوئن پس از یک قاضی تصمیم به بازگشت به زمین به صاحب آن است. سائو پائولو شهرداری گفت آن ارائه سرپناه صدها نفر از خانواده های آسیب دیده در شرق لبه از شهر است.

نزدیک به 30 ، 000 خانواده یک 80 دلار یارانه از شهر سائو پائولو برای اجاره, اما کارشناسان در نظر بگیرید که مقدار بیش از حد کوچک است. برزیل راست دولت قطع فدرال سرمایه گذاری در برنامه های مسکن.

فرانسیسکو Comaru یک برنامه ریزی شهری استاد در دانشگاه UFABC گفت: شهرستان سن برنارد دو کمپو خارج از Sao Paulo شده است یکی از تهاجمی ترین و با اخراج. ده ها ساخته شده اند از طریق تصمیم گیری های اداری با هیچ قضائیه مداخله.

“مقامات انجام می دهند دقیقا مخالف آنچه آنها باید انجام دهند در حال حاضر” Comaru اضافه شده است. “این است که اگر آنها را درک نمی کنند آنچه که ما در حال رفتن را از طریق.”

Valdo گفت که او امیدوار است برای یک قاضی تصمیم به توقف اخراج از جردیم Julieta. او گفت: او بیشتر از ترس از پرتاب دوباره با سه فرزند خود از پیمانکاری coronavirus.

“برای دولت و مردم مثل ما هستند فقط گرد و غبار,” او گفت. “ما وجود ندارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de