تخلیه هزاران نفر به عنوان رودخانه سد شکستن در مرکزی میشیگان

میدلند Mich. >>به سرعت در حال افزایش آب پیشی گیرد سدها و مجبور به تخلیه حدود 10 ، 000 نفر از آب گرفتگی جوامع در میشیگان مرکزی و فرماندار هشدار داد که یک شهر می تواند در نهایت “در حدود 9 فوت آب” امروز”.

برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت, خانواده, زندگی, در امتداد Tittabawassee رودخانه و متصل دریاچه در Midland County دستور داده شد به ترک خانه سه شنبه شب. توسط این آب چند پا عمیق تحت پوشش برخی از خیابان های پارکینگ و پارک و تا به حال به یک هتل در نزدیکی رودخانه در مرکز شهر میدلند.

این رودخانه در صدر یک رکورد قبلی خواندن 33.9 پا مجموعه, هنگام جاری شدن سیل در سال 1986 خدمات ملی آب و هوا گفت. آن سیل مرحله 24 است و انتظار می رفت که تاج روز پایان در حدود 38 ،

خدمات آب و هوا خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر پس از “فاجعه بار سد شکست” در Edenville سد در حدود 140 کیلومتری شمال دیترویت و سانفورد سد حدود هفت کیلومتر downriver. این تخلیه به عنوان میشیگان همچنان تحت اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حالی که در میشیگان بوده است ملی نقطه داغ برای COVID-19 با بیش از 52,000 موارد و 5000 و میر Midland County تا به حال کمتر از 80 موارد و زیر 10 مرگ و میر. هنوز هم برخی از برخورد با جاری شدن سیل و تخلیه باقی مانده آگاه از خطرات ناشی از ویروس است.

مدارس منطقه راه اندازی شد تا به عنوان پناهگاه شنبه با تختخواب تاشو فاصله از هم جدا به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: مرکز شهر میدلند شهر 42,000 مردم مواجه شده به خصوص سیل جدی تهدید.

“در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب” فرماندار گفت: در اواخر روز سه شنبه جلسه. “ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب است.”

Whitmer برنامه ریزی شده بود به ارائه به روز رسانی در اوایل بعد از ظهر.

Dow Chemical Co. شده است که مقر آن در میدلند برای بیش از 120 سال و اصلی آن گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها. این تبادل نظر شرکت شهر با مرکز شهر پارک واقع در محل تلاقی Tittabawassee و Chippewa رودخانه و شناخته شده است در میان معماری علاقمندان برای آن midcentury سازه های مدرن برای اولین بار معرفی شده توسط معمار Alden ب داو. یک دبیرستان است که پس از شرکت موسس. دیگر دبیرستان طلسم است Chemics. یک داو بنیاد بودجه بسیاری از امکانات رفاهی جامعه مانند یک باغ گیاه شناسی.

Dow Chemical با 9,000 کارکنان و پیمانکاران در میدلند در روز سه شنبه تعطیل عامل واحد به جز کسانی که مورد نیاز شامل مواد شیمیایی سخنگوی Kyle Bandlow گفت. با امروز floodwater مخلوط شد با در سایت مهار برکه ها و شرکت و U. s. Coast Guard فعال اورژانس در طرح داو در بیانیه ای گفت. تنها ضروری کارکنان در سایت و بدون آسیب گزارش شده است این شرکت اعلام کرد.

استیو کارلسون, 61, گفت که او و همسرش پتی, خود فرار کرد میدلند خانه حدود 8:30 p. m. روز شنبه پس از تخلیه منظور صادر شد به صورت یک نوار زیادی از شهرستان و آنها متوجه محله creeks بودند ریختن بیش از جاده های محلی و تهدید برخی از خانه ها.

“آنها افزایش یافته بود و بدترین اتفاق هنوز برای آمدن” کارلسون گفت: این صبح است.

یک زن و شوهر در محله تصمیم به ماندن قرار داده اما کارلسون گفت هر کس دیگری تا به حال تخلیه خانه های خود. این Carlsons صرف شب در هتل. او گفت: آنها شده است با پوشیدن ماسک صورت در این هتل برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

“هتل بسیار خوشحال بود برای دیدن مردم در آینده است. وجود پناهندگان در آینده گفت:” با خنده.

بیشتر پایین Tittabawassee رودخانه جوامع در شهرستان سگینو بودند در هشدار برای سیل.

“این رفتن به ادامه downriver,” سارا Pampreen یک سرویس آب و هوا هواشناس گفت: این صبح است. “فقط دقیقا چقدر, این سوال است.”

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County و خواست ساکنان در معرض خطر جاری شدن سیل به پیدا کردن یک محل به ماندن با دوستان و یا بستگان و یا به دنبال یکی از چندین پناهگاه است. او را تشویق مردم به انجام بهترین خود را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پاسخ اضطراری رفت و درب-به-درب اوایل روز شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از آنها قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند شده اند تخلیه با توجه به Selina Tisdale سخنگوی شهر میدلند.

شده اند وجود دارد هیچ گزارش آسیب و یا مرگ و میر به دلیل جاری شدن سیل و هیچ گزارش از هر کسی به دام افتاده توسط آب بالا Tisdale امروز گفت.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

در سال 2018 دولت دارای Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 در شرایط نامطلوب. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

آب و خدمات صادر سیل هشدارهای به دلیل گسترده بارش 4 تا 7 اینچ (10.2 به 17.8 سانتی متر) از روز یکشنبه. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است. این شنبه آینده وجود دارد 30 درصد احتمال بارش باران بیشتر در حال حرکت به منطقه یکشنبه و دوشنبه.

“امید ما این است که ما زمان کمی برای آب به حالا” Tisdale گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de