هزاران مخالف نیویورک مقررات منع رفت و آمد و همچنان به اعتراض خود در خیابان های شهر

نیویورک — هزاران نفر از تظاهرکنندگان در اعتراض به مرگ جورج فلوید باقی مانده در نیویورک خیابان های شهر شنبه در سرپیچی از 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد قرار داده و در جای خود توسط مقامات در تلاش برای stanch تخریب دیده می شود در شب های دیگر و رشد شکایات که این کشور بزرگترین شهرستان شد و وضعیتی وخیم خارج از کنترل است.

شهردار بیل د Blasio دو برابر پایین در سراسر شهر بود حکومت نظامی در حال حرکت آن را از 11 p. m. شب قبل از اما را رد کرد و اصرار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی.

“هر زمان به خانه بروم بنابراین ما می توانیم نگه داشتن مردم امن او گفت:” در برنده-رادیو AM مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

پلیس در ابتدا اجازه دهید برخی از گروه از معترضان راهپیمایی. “من تعجب گفت:” Risha Munoz در منهتن فوقانی سمت غرب جایی که در نقاط آنها استقبال با سلامتی و شاخ توسط تماشاچیان در ساختمان های ویندوز. “من فکر نمی کنم آنها از تو اجازه دهید ما در رفتن اما ما فقط نگه داشته در حال حرکت هستیم و نه توقف.”

“چیزی به شکستن آن نخواهد بود به ما گفت:” اوان کوچر یکی از صدها نفر از تظاهرکنندگان که ایستاده بود در خارج از مرکز بارکلیز شعار Floyd به نام پنج شنبه شب.

“ما اینجا هستیم چون چیزی نیاز به تغییر است. ما از شنیدن کومو و د Blasio روزمره گفت: آنچه اتفاق می افتد غیر قابل قبول است اما با هیچ طرح عملی از آنها.”

اما پلیس شروع به ساخت دستگیری حدود 9 p. m. و تعطیل قطعات از سمت غرب بزرگراه در پایین منهتن مسدود کردن آن را به جمعیت زیادی از معترضان. اداره پلیس اعلام کرد که آن را نمی خواهد اجازه می دهد ترافیک خودرو در جنوب 96 خیابانی در منهتن پس از منع رفت و آمد هر چند ساکنان ضروری کارگران اتوبوس و کامیون تحویل معاف بودند.

“ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب” د Blasio, یک دموکرات گفت: در اعلام کرد که 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد باقی خواهد ماند از طریق پنج شنبه.

یک افسر درگیر تیراندازی اتفاق افتاده در تاج ارتفاع حدود 10 p. m. روز شنبه. یک سخنگوی پلیس گفت: هیچ افسران مجروح شدند و تا به حال هیچ دیگر فوری جزئیات.

تظاهرات همچنان در شهر نیویورک و در سراسر کشور روز شنبه پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

در حالی که de Blasio اصرار شهرستان که قرار دادن یک توقف به خشونت و خرابکاری است که تا حد زیادی خدشه دار مسالمت آمیز تظاهرات توده ای در اطراف فلوید مرگ هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور و فرماندار دموکرات گذاشته و به شهر را از دست داده و به ضرب وشتم تا کنون.

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی. “نگاهی به فیلم ها. این یک رسوایی است.”

او گفت: شهردار بود و کم بها دادن به مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس نبود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

کومو اظهارات خشم اداره پلیس نیویورک بالاترین-رتبه بندی لباس شخصی عضو ارشد گروه ترنس موناهان. ماموران پلیس “با دادن خون خود را برای حفظ این شهر امن” او گفت: New York Post, و اضافه کرد که او شده است می خواهم در برخورد با یک دوچرخه و خون آلود خود را در حالی که دستگیری مظنون دوشنبه شب. کومو ریچارد حادثه ای سخنگوی بعد گفت: فرماندار “دارای احترام و اعتماد به نفس در NYPD” و احساس شهردار باید بیشتر افسران در خیابان.

Unprompted, Cuomo آورده تا امکان استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به جای شهردار و استقرار گارد ملی بیش از ده بلزیو این اعتراض پس از آن بلافاصله به ضرب گلوله این ایده از نظر قانونی به عنوان غیر عملی و غیر ضروری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>