هزاران نفر تسلیم برنامه ای برای ترک ارتش در طول coronavirus بحران

واشنگتن >> ارتش گروهبان. آنتونیو Gozikowski برنامه ریزی شده بود به ترک ارتش در ماه آینده و سر به کالج.

پس از خدمت به مدت شش سال دستیار دندانپزشکی هدف این بود که برای تبدیل شدن به یک دندانپزشک و سپس بازگشت به ارتش در چند سال با گسترش مهارت های پزشکی. اما در حال حاضر با کروناویروس وادار کردن دانشگاه ها به نظر مجازی و یا کاهش می یابد تحصیل این سقوط او تصمیم به استفاده از یک ارتش جدید برنامه و گسترش خدمت سربازی خود را به مدت شش ماه.

در سراسر نظامی و عدم اطمینان در مورد آینده شغل یا کالج فرصت های رانندگی بیشتر اعضای خدمات به re-طلب کردن و یا حداقل به تعویق انداختن خروج برنامه ریزی شده خود را. به عنوان بیکاری اخراج و تاریخی رکود اقتصادی گرفتن ملت و نظامی با آن امنیت شغلی چک ثابت و مزایای — این است که به دنبال بسیار جذاب.

“همه چیز از مدارس ابتدایی به دانشگاه ها بسته است و هیچ گفت که چگونه آن را برای رفتن زمانی که ترم پاییز باز می شود” گفت: Gozikowski و افزود که او امیدوار مدارس شروع به باز کردن برای ترم بهار. “این مثل این است که یک شبکه ایمنی. من باید یک منبع درآمد و من قادر خواهید بود به کار ادامه خواهد داد.”

Gozikowski که از چری هیل نیوجرسی است و خدمت در فورت هود تگزاس یکی از صدها نفر از اعضای سرویس که با استفاده از تازه توسعه یافته در کوتاه مدت پسوند ارائه شده توسط ارتش است.

همانطور که از هفته گذشته ارتش در حال حاضر بیش از حد خود را حفظ هدف از 50,000 سربازان برای سال مالی منتهی به ماه سپتامبر دوباره جلب بیش از 52,000 تا کنون. و خدمات دیگر را نیز ملاقات و یا نزدیک تر از برنامه ریزی شده به هدف خود اعداد. هجوم مردم را دوباره جلب خواهد جبران هر گونه کمبود در استخدام است که مانع از وقوع. و کمک خواهد کرد که خدمات خود را برآورده کل مورد نیاز نیروهای نظامی سطوح برای پایان سال.

“ما در حال استخدام” گفت: ارتش, منشی, رایان مک کارتی. “مثل هر چیز پویایی بازار به اثر می آیند و مردم را ببینید که در آن فرصت دروغ است.”

Sgt. مسلح ، استوارت مورگان ارشد ارتش مشاور حرفه ای گفت: Gozikowski بود قادر به استفاده از یک برنامه جدید طراحی شده برای کمک به سربازان که در برنامه ریزی برای ترک این سال, اما در حال حاضر نگران و دوباره گزینه های خود را. این برنامه اجازه می دهد تا آنها را برای به تاخیر انداختن خروج خود را تا 11 سال به آنها گذشته اوج coronavirus دوره است. در اوایل هفته گذشته گفت: 745 سربازان امضا کرده بود.

“آنچه که ما در حال دیدن این سال است که به طور مستقیم مربوط به COVID است که ما یک جمعیت از سربازان که آنچه آنها انتظار داشتند که در پایان گذار است به طور ناگهانی ناپدید شد” مورگان گفت. “و در حال حاضر شما یک سرباز است که در تلاش برای رفتن از طریق یک دوره گذار است که در حال حاضر در مواجهه با عدم قطعیت در خارج است.”

نیروی هوایی است که در حال حاضر در انتظار برای سقوط کوتاه از آن در استخدام هدف به اندازه 5,800 به عنوان یک نتیجه از ویروس. و این که شکاف های نیروی هوایی گفت: می توان با خدمات اعضا که تصمیم به دوباره نام نویسی یا گسترش خدمات خود را.

تا کنون تعدادی از پرسنل نیروی هوایی که خارج و درخواست های خود را به ترک خدمت و یا خواسته اند به تمدید نام نویسی خود است که بیش از 700 سال گذشته در این زمان از جمله 230 خلبانان و کادر پزشکی.

برای یک خلبان را که تغییر ناگهانی البته تسکین بود. در بحث برنامه های خود را از او خواسته است که نام خود را نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفظ هر گونه اشتغال در آینده گزینه های.

نزدیک به دو ماه پیش او در میامی مصرف هواپیمایی گواهینامه دوره و خود را حرفه ای. برای او و دیگر خلبانان در اسکات پایگاه نیروی هوایی در ایالت ایلینوی صحبت شده بود در مورد هواپیمایی که شد استخدام.

“همه گرفتن” 10 سال و حمل و نقل خلبان هواپیما گفت: در مصاحبه ای از پایگاه هوایی. “مکالمات بودند, مانند, آه که توسط غرب که برداشت آمریکایی که توسط Delta. و سپس کل coronavirus چیز شروع به بازی آن دوره است.”

ناگهان او گفت: “این بحث ها بیشتر شبیه چه خواهیم کرد در حال حاضر؟”

خلبان گفت که او نگران بود در مورد عدم قطعیت است. حتی اگر او یک کار ممکن است تنها به طور موقت اگر رکود اقتصادی ادامه داد.

“من نیاز به ثبات در زندگی من است. هیچ درآمد ثابت در خارج و یا درآمد تضمین شده هم گفت:” خلبان اضافه کرد که در ارتش او تضمین شده است. “در حالی که افراد دیگر در حال گذاشته شدن و کار نمی کند ما هنوز در حال جمع آوری چک و رفتن به محل کار.”

حفظ نیز در حال افزایش در نیروی دریایی بود.

در حال حاضر وجود دارد در مورد 183,000 تفنگداران دریایی و هدف برای پایان سال مالی مورد 184,600. سپاه نزدیک به آن رسیده احتباس هدف مورد 12,600 برای سال مالی تنها با حدود 100 یا بیشتر به پایان ماه سپتامبر. نیروی دریایی بود و نه قادر به ارائه خدمات نگهداری اعداد.

علاوه بر این تفنگداران دریایی که در برنامه ریزی برای ترک این سرویس موسوم به گسترش خود enlistments با چند ماه گذشته اولیه COVID بحران و یا با یک یا دو سال.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، کریگ توماس دریایی سپاه گفت ویروس مربوط به محدودیت در جذب و حمل و نقل جدید تفنگداران دریایی به آموزش های اولیه به احتمال زیاد منظور این سرویس نخواهد دیدار هدف خود را برای نیروی کل اندازه این سال است. وی افزود که در حالی که آن است که خیلی زود به بگویید اگر بد اقتصاد بیشتر خواهد شد افزایش احتباس این نام نویسی پسوند می تواند برای استخدام کمبود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net