کسانی که ضبط کردن صندلی ؟ Coronavirus اضطراری دهید تغییرات در شهرستان سانتا رزا سالن

این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی اجتماعی-فاصله اقدامات در حال آمدن به شهرستان سانتا رزا سالن که در آن مقامات در حال تغییر مکان جلسه شیوه و فضای فیزیکی در میان اضطراری ملی است که تغییر مقدار از زندگی خصوصی و عمومی.

برای شروع با برخی از شورای شهر کسب و کار است که حساس به زمان ممکن است با تاخیر تا زمانی که مقامات یک دسته بهتر در گیر گفت: شهردار تام Schwedhelm. در سراسر جهان و مقامات تایید کرده اند بیش از 137,000 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با حداقل چهار مورد تأیید در شهرستان سونوما.

با شروع این هفته مقامات در حال نورد از اقدامات برای افزایش فاصله فیزیکی بین مردم حضور در جلسات عمومی در شورای اتاق. صندلی ضبط می شود به اطمینان حاصل شود که مردم نمی نشستن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است. سیستم سنتی پر کردن کارت زرد به ثبت نام برای اظهار نظر عمومی خواهد بود mothballed. و اخیر اجرایی امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجازه خواهد داد که اعضای شورا به تماس در جلسات از خانه بدون باز کردن خود را در خوابگاه های خصوصی به اعضای عمومی.

“ما در حال گرفتن این به طور جدی به عبارت دیگر” Schwedhelm گفت و اشاره کرد که این شورا در حال حاضر آغاز شده است پیوستن به اجتماعی-فاصله استاندارد در بسته-جلسه جلسات.

رهبران شهر ادامه خواهد داد به بحث در مورد دادخواهی و دیگر مسائل حساس در پشت درهای بسته خواهد شد و نیاز به تصویب یک بودجه اواخر ماه ژوئن. اما کمتر ضروری, مهم, مانند یک جلسه در شهر بنر سیاست و یا بودجه گزارش سونوما آب تحویل سیستم ممکن است با تاخیر Schwedhelm گفت.

این شورا در حال حاضر با تاخیر سالانه آن دو روز اجلاس به توافق در اولویت از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل.

“من نمی خواهم بگویم ما آن را محدود به فقط در موارد ضروری اما تقریبا از فیلتر ما در حال نگاه کردن به آن از طریق” Schwedhelm گفت: به دنبال بیش از یک لیست از آینده شورای اقلام است. “من نمی بینم هر چیزی که می رود ‘Whew که برای رفتن به یک دکمه آیتم استفاده کنید.’ ”

Newsom هفته گذشته به حالت تعلیق در جلسه عمومی مورد نیاز ایالت از جمله مفاد قیمومیت که حضور فیزیکی.

او همچنین به طور موقت برداشته یک قانون برای جلسات که در آن مقامات در شماره گیری از راه دور مورد نیاز است که “هر تلفنی محل قابل دسترسی برای عموم است.”

که معافیت به طور موثر اجازه می دهد تا اعضای شورا به تماس از خانه های خود را — و امیدوارم حد گسترش coronavirus — بدون وادار کردن اتاق نشیمن خود را به درمان به عنوان یک فرمت از شورای اتاق.

Schwedhelm به ذکر است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد تعداد مداوم, اعلام شرایط اضطراری در سانتا رزا به پنج پیوستن به بی خانمانی در سال 2017 طوفان های Kincade آتش و بحران آب و هوا.

جانباز افسر پلیس که از طریق صفوف افزایش و تبدیل به رئیس Schwedhelm در حال حاضر بازنشسته است که هیچ غریبه ای به پاسخ به تماس های اضطراری اما او اشاره کرد که بسیاری از شهر, کارکنان, آیا مناسب است که مشخصات.

“اگر ما تا به حال یک وضعیت اضطراری شما وجود دارد تا زمانی که آن را بیش از. من به آن استفاده می شود,” او گفت:. “اما اگر شما در ضبط و پارک های, تامین مالی, برنامه ریزی و توسعه اقتصادی است که احتمالا آنچه شما آمد به شهر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im