‘این ویروس در جامعه ما’: دومین فرد مبتلا به کروناویروس در داخل منطقه سونوما کانتی

یک رونرت پارک کارگران بهداشت و درمان بود که برای اولین بار از دو منطقه سونوما کانتی ساکنان به قرارداد coronavirus محلی, مقامات بهداشت گفت: یکشنبه, مارک یک جبهه جدید در این شهرستان مبارزه با پیشرفت بیماری همه گیر.

قبل از جمعه شهرستان مقامات بهداشتی شناسایی شده بود فقط سه coronavirus بیماران — همه متصل به کشتی های کروز — اما دو مورد جدید پدید آمده در عرض 24 ساعت بیش از آخر هفته از جمله یک پنجم بیمار در مورد آن شهرستان تا به حال تقریبا هیچ اطلاعات عمومی در اواخر یکشنبه.

در همین حال مقامات نظارت بر رونرت پارک مرکز بهداشت گفت: صبح روز یکشنبه بود که یکی از کارمندان خود اولین کسی بود که تایید در شهرستان به قرارداد این ویروس به صورت محلی.

“بر اساس تحقیقات ما وجود دارد دلیلی برای باور است که قرار گرفتن در معرض این ویروس از منابع خارج بالینی ما امکانات” پتالوما مرکز بهداشت و درمانگاه را از پدر و مادر غیر انتفاعی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

هر دو جدید و ناشناس بیمارانی که قرارداد این ویروس به صورت محلی خواسته شده است به قرنطینه در خانه به عنوان جستجو آغاز می شود برای هر کسی که آنها ممکن است تماس, در حالی که حمل رمان coronarvirus که باعث COVID-19 یک بیماری تنفسی است.

در اثر گسترش, تست آغاز شده و در هفته گذشته در این شهرستان نشان داد که آنچه مقامات و بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان در حال حاضر انتظار می رود.

“آنچه در آن به ما می گوید این است که این ویروس در جامعه ما,” دکتر گفت: Sundari Mase این شهرستان موقت افسر بهداشت و نقطه فرد در این بیماری همه گیر. “این است که از یک منبع شناخته شده پس از آن در خارج وجود دارد و ما نیاز به پیدا کردن کسانی که آلوده شده است.”

Sonoma County تلاش می آیند در میان همیشه گسترش shutdown از بسیاری از بخش های تجاری آمریکایی و زندگی مدنی است.

که فهرست بزرگ این آخر هفته شامل کتابخانه محلی خرده فروشی و مراکز و مدارس دولتی حسابداری برای اکثریت این شهرستان نزدیک به 70,000 K-12 دانش آموزان, بسیاری از, که نمی خواهد سر کلاس های حضوری تا اوایل آوریل است.

و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ارشاد به احتمال زیاد برای اضافه کردن به این تعطیلی به نام شراب سازی اتاق مزه کاباره ها و کافه ها را ببندید و برای رستوران ها به محدودیت ظرفیت در حالی که درخواست از سالمندان و خطر مردم را به خود منزوی در خانه های خود را برای حفاظت در برابر گسترش این ویروس مرگبار است.

آن را نیز آلوده کرده است بیش از 300 نفر در سطح ایالت و منجر به مرگ و میر شش. در سراسر کشور بیش از 3,100 باید قرارداد این بیماری و 66 فوت کرده اند. وجود دارد بیش از 150 ، 000 موارد تایید شده در سراسر جهان, که در آن در مجموع بیش از 6,200 فوت کرده اند.

در سونوما کانتی مقامات بهداشتی می گویند این بیماری در مراحل ابتدایی آن است.

“ما نمی توانیم جلوگیری از بیشتر موارد از آمدن” Mase گفت. “ما نیاز به آگاه باشید این است که فقط شروع اینجا را در شهرستان سونوما.”

مقامات بهداشت هنوز برای انجام مدل سازی است که نشان می دهد چقدر جدی است در حال حاضر و یا چقدر بد آن ممکن است اما باربی رابینسون مدیر شهرستان, وزارت بهداشت, خدمات وجود دارد گفت: برنامه های جریان به دنبال هیئت ناظران هدایت این هفته در آن مرحله است.

مقامات شهرستان را افشا اطلاعات کمی درباره جدیدترین coronavirus موارد ادعا گسترده بیمار نگرانی های حریم خصوصی.

پتالوما مرکز بهداشت قرار دادن اولین و تنها توجه با اطلاعات اولیه در مورد اولین مورد از جامعه گسترش مربوط به آن درمانگاه در رونرت پارک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im