این Kakaako پارک برای سگ

شهر دیگری اجرا خارج از دسته سه تایی سگ در پارک در حال حاضر بر روی نقشه اوآهو.

مقامات شهرستان را افتتاح پارک سگ در مادر Waldron پارک در Pohukaina خیابان در Kakaako.

جدید 7,900 فوت مربع پارک اجرا می شود در کنار یک راهرو مجاور به فیشر هاوایی است و در شهرستان 7th خارج از دسته سه تایی سگ در پارک. آن را ساده و در پارک با آب چشمه و یا مناطق جداگانه برای کوچک و بزرگ و سگ و اما یک زنجیره ای پیوند حصار در اطراف یک مستطیل گیاهی منطقه با چند درخت که سایه.

>> عکس: سگ اجرا وحشی در شهر جدید ترین پارک سگ در Kakaako

نرم افتتاحیه برگزار شد Jan. 31 با توجه به هونولولو بخش از پارک ها و تفریح سخنگوی ناتان Serota در حالی که باز جشن برگزار خواهد شد و جمعه آینده.

اخبار در مورد سگ جدید پارک اطراف در سگ جامعه و برخی از نزدیکی Kakaako ساکنان آن را کشف کرد در حالی که دیگران نه.

“آن را به خوبی به سرانجام باید یک محل که در آن سگ می تواند” گفت: Kailee با شکوه بود که سگ نشسته خواهر او توله سگ, Odie. “این هیجان انگیز برای دیدن یک پارک جدید.”

شکوه انتظار دارد به طور منظم در پارک.

اوایل امروز دن Kueny از هونولولو بود که در این پارک برای اولین بار با دو سگ لولو دل ری و Kaidoi هر دو نجات برای دیدار با یک دوست.

پارک وی با اشاره به نبود اما تا به حال یک “خوبی از ظهر به آن” ارائه سگ از این فرصت به خوبی اجرا شود.

“این خوب است برای اجتماعی شدن” Kueny گفت: از سگ پارک. “این اجازه می دهد تا آنها را به خارج و واقعا کشش پاهای خود را. ما در یک جزیره که در آن بسیاری از مکان های مردم زندگی می کنند, آنها ندارد, متری.”

Kueny گفت: این امر می تواند بزرگ اگر خارج از دسته سه تایی سگ پارک در دسترس بودند در تمام اوآهو محلات.

“اگر شما کمی در محله پارک همه جا, من فکر می کنم آن را نیز ایجاد یک جامعه” او گفت:. “شما همسایگان با یکدیگر صحبت…اگر شما راه رفتن مردم به محله خود را پارک سگ شما باید چشم از همه جا به عنوان به خوبی. من فکر می کنم آن را می سازد به صورت امن تر جامعه در دسترس نباشد.”

Kakaako ساکن مگی جانسون دارای یک مینی dachshund نام Mabel هستند که اغلب همراه با او به مغازه ها در نمک در Kakaako.

او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شنیده ام از سگ جدید پارک فقط یک بلوک دور اما هیجان زده شد.

“بسیاری از سگ ها در اطراف این منطقه” جانسون گفت. “او دوست دارد به خارج از دسته سه تایی بنابراین داشتن جایی که او می تواند اجرا خواهد بود.”

این شهرستان شده است نورد از چندین جدید پارک سگ در ماه گذشته اگر چه برنامه ای در یکی Ala Moana پارک منطقه ای که اخیرا در اوراق.

در ماه ژانویه این شهر برگزار شد یک برکت و رحمت برای 9,325 فوت مربع خارج از دسته سه تایی سگ پارک در Kalo محل مینی پارک در Moiliili. این پارک که قبلا underused و آباد توسط بی خانمان تبدیل شد به یک پارک سگ در خصوصی-عمومی و با همکاری هاوایی جامعه انسانی در کنار درب.

این شهرستان در ماه گذشته نیز شکست زمین در یکی دیگر از پارک سگ در پتسی T. سمور یا راسو مرکزی اوآهو پارک منطقه ای در Waipahu. این 12,800 فوت مربع پارک خواهد شد که این شهر 8th سگ پارک انتظار می رود برای باز کردن این سقوط.

Serota گفت: Kakaako سگ پارک ساخته شد در خانه توسط گروه پارک ها و تفریح کارکنان. مجموعه ای از قوانین است که بر روی ثبت نام در پارک دروازه.

ساعت برای Kakaako خارج از دسته سه تایی سگ پارک خواهد بود همان مادر Waldron پارک از 5 صبح تا 10 شب مگر اینکه در غیر این صورت ذکر کرده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>