این نیست offseason 49ers تصور

The 49ers آمد با هم از یک سال پیش برای یک offseason برنامه که مشتعل سوپر جام خود را محدود شیمی.

جیمی Garoppolo تمرین بود برای اولین بار خود را بازسازی زانوی چپ. جدید خط دفاعی مربی کریس Kocurek شد hollering در جدید تصویب rushers. و linemen توهین آمیز از “Bro-خط” شد و پیوند بیش از آبجو در San Jose Sharks’ حذفی برنده شوید.

امروز بازیکنان پراکنده در سراسر کشور به جز زمانی که آنها با یک یا دو ساعت در روز به صورت ویدئو کنفرانس.

چه آنها گم شده بودن تا از راه دور? مقدار زیادی. هنگامی که آنها دوباره? که به تعیین خواهد شد شاید نه برای دو ماه دیگر تا زمانی که اردوگاه های آموزشی در هر کجا که ممکن است.

“ما در حال از دست رفته زیادی برای مطمئن” دفاعی lineman Arik آرمستد بود گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “ما در حال از دست رفته در زمینه ساختمان شیمی با هم به خصوص برای بچه ها جوان.

“هر سال در این زمان آن را تنظیم مجدد همه چیز بیش از شروع و همه شروع می شود که سفر” آرمستد بود گفت. “ما قطعا از دست رفته است که اما زمان آنها چه هستند و ما نیاز به تنظیم و انجام بهترین ما می توانیم در جلسات مجازی و ایجاد پیوستگی در آن پایان.”

چه 49ers زندگی مانند نگاه کنید اگر نه برای COVID-19 همه گیر? بیایید ببینید:

Offseason برنامه

مارس 20 اصلی تاریخ شروع برای 49ers و تیم های دیگر با بازگشت سر مربیان است. که رو به عقب رانده یک هفته به عنوان مجازی offseason برنامه ها رو مرتب شده اند.

این هفته 3 از نسخه تجدید نظر شده. در حالت عادی offseason این است که مربیان مجاز در زمین برای تمرینات که برای این هفته سه فاز اجازه نمی دهد جرم-مقابل-دفاع و یا یک در یک دریل و بدون کلاه.

مجازی یا نه این زمان از سال است همه چیز در مورد نصب نقش و طرح. در حالی که تازه واردان یادگیری از طریق جلسات آنلاین, جانبازان با استفاده از جلسات کلاس درس به “تازه کردن مغز ما” آرمستد بود گفت.

دو هفته اول ماه عادی offseason برنامه ها محدود به قدرت و مطبوع است. Offseason برنامه مرحله نهایی را پوشش می دهد چهار هفته از جمله سه هفته از سازماندهی فعالیت های تیم (دو روز در یک خاموش کردن). این هفته نهایی شده است محفوظ برای minicamp تنها اجباری بخشی از در غیر این صورت داوطلبانه offseason برنامه.

در این سال offseason برنامه باید برای همه تیم ژوئن 26.

تازه کار شروع

The 49ers’ پنج مرد rookie کلاس پیش نویس را در فرد ملاقات کرد و برای اولین بار در اوایل این ماه برای سه روز minicamp. در آن جلسه همچنین می تواند در 10 undrafted rookies که امضا شد, همراه با دیگر بازیکنان تستها برای یک نقطه.

در عوض rookies فقط این هفته خود را معرفی به پیوستن به جانبازان برای زوم جلسات.

یک یادآوری از کسانی که 49ers پیش نویس میدارد: دفاعی مقابله با Javon Kinlaw گسترده گیرنده براندون Aiyuk توهین آمیز lineman Colton McKivitz, تنگ پایان چارلی emery emery و گیرنده گسترده Jauan جنینگز.

Aiyuk تا به حال هسته-عضله عمل جراحی مارس 7, بنابراین حجم کار خود را به احتمال زیاد خواهد محدود بوده اند اگر چه او شده است کار کردن در زبان مادری خود رنو. Kinlaw بر اساس پیش نویس با 49ers’ بالا و انتخاب خود را اعلام 100% سالم با وجود زانو التهاب تاندون است که محدود او در ارشد کاسه چهار ماه پیش.

در این مرحله از برنامه ما می خواهم برای اولین بار ما یک نگاه اجمالی از آن rookies و ارزیابی را از سر گرفت. خواهد McKivitz خط تا در حق مقابله با مثل در غرب ویرجینیا و یا در سمت راست گارد که در آن 49ers باید جای خالی? چه جنینگز مانند به عنوان یک پتانسیل هفتم-دور جواهر?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de