“این چیزی است که من آماده ام برای’: مشهور بیماری های عفونی متخصص منجر محلی اتهام coronavirus

در حال تبدیل شدن بیشتر و شفاف

او به عنوان دستاوردهای خود را جای پای Mase شده است خاضع در مورد رسیدن به حرفه ای همسالان. در میان آنها Marin County, بهداشت عمومی افسر دکتر Matt Willis که با او کار می کرد در CDC یک دهه پیش بود که گرفتار در جمعه مصاحبه تلفنی با یک دوره مرطوب سرفه. ویلیس به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

“Sundari را در زمینه اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی فوق العاده با ارزش” او گفت:. “این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر. ما لازم نیست کسی رفتن با دل و روده خود.”

که یک ضمنی انتقاد او اعتراف کرد, از نامنظم گاهی اوقات نامنسجم فدرال پاسخ به همه گیر.

در استان و شهرستان سطح مقامات گرفته اند امور را در دست خود. در مارس 24, Mase به دنبال او تاریخی شهرستان lockdown سفارش با یکی دیگر از جارو حکم این یکی از بسته شدن تمام شهرستان, شهرستان, دولت فدرال و پارک ها.

بر خلاف مثلا نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است که آوازی و شفاف خود را در مورد دولت و هشدار او در مورد زمانی که او انتظار یک موج coronavirus موارد به آمار Mase و دیگر مسئولان شهرستان شده اند ناشی از خست با جزئیات.

انتخاب یک تیره و تار تفسیر قوانین در نظر گرفته شده برای محافظت از حریم خصوصی بیمار, شهرستان مقامات از جمله Mase برای هفته نکردن اطلاعات دموگرافيک مورد بيماران آلوده به کاهش این روزنامه برای انتشار آن تقریبا روزانه است. برچیدن این دیوار از پنهان کاری شروع جمعه.

یک بار در این شهرستان به 50 تایید coronavirus موارد Mase گفت: قبلا اطلاعات دموگرافيک منتشر خواهد شد. با پنج مورد جدید گزارش جمعه این شهرستان بیش از حد است که نقطه عطف چهار. درست به خود کلمه سلامت افسر ساخته شده برخی از اطلاعات عمومی ارسال آن در بخش وب سایت. اطلاعات جدید تأکید بیش از هر چیز با فراگیر طبیعت از این ویروس است که برش بی رویه نوار از طریق تمام گروه های سنی و تمام بخش های این شهرستان است.

وجود خواهد داشت رهایی از این’

خواسته جمعه هنگامی که سونوما کانتی ممکن است انتظار می رود افزایش موارد Mase با اشاره به مدل سازی کامپیوتری انجام شده توسط ایالت کالیفرنیا است که “ممکن است برخی از افزایش در منطقه خلیج در چهار هفته بعدی.”

در عین حال او گفت: “ما در حال همکاری با ما مرکز عملیات اضطراری در مقیاس بالا دریافت منابع در محل.” این پروژه ها شامل شناسایی جایگزین مراقبت های سایت اگر موجود بیمارستان ها غرق می شوند و کامپایل یک لیست از کارکنان بازنشسته پزشکان و پرستاران و اگر نیاز بود — به گام باید نیاز بوجود می آیند برای آنها به درمان outsized تعداد بیمار COVID-19 بيمار.

در صورتی که نیاز نیست باید بوجود می آیند Mase سختگیریهای سفارشات به شدت محدود کردن فعالیت عمومی برای حداقل سه هفته صادر شده قبل از این ویروس رو گرفتن شرکت در شهرستان خواهد شد یک دلیل بزرگ چرا.

هفته گذشته او به ملاقات با یک گروه محلی شبان که او را به یاد اهمیت به خود عبادت از جمع آوری برای عبادت.

“البته که من آنها را” او گفت:. “من احساس می کنم درد مردم. من می دانم که چقدر سخت است به قرنطینه جدا شده.

“اما ما در حال انجام کارهای درست” او گفت:. “وجود خواهد داشت رهایی از این و ما به عقب نگاه کنند و می گویند” وای این چیز خوبی است که ما با قرار دادن این دستور در محل. از آنجا که ما زندگی را نجات داد.’ “

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>