‘این است که خود را Stephen Curry:’ پتالوما را Torkelson باعث می شود تاریخ محلی به عنوان شماره 1 MLB پیش نویس انتخاب

در میان عجیب و غریب لیگ اصلی بیس بال nonseason ردوود امپراتوری طرفداران ورزش قادر به توقف برای یک لحظه از شکوه و عظمت. اسپنسر Torkelson که فارغ التحصیل از کازا گرانده دبیرستان در پتالوما قبل از بازی در دانشگاه ایالتی آریزونا ساخته شده تاریخچه چهارشنبه هنگامی که ببرهای دیترویت ساخته شده او را انتخاب اول کلی در MLB سالانه تازه کار, پیش نویس است.

“اسپنسر Torkelson قرار داده سونوما کانتی در یک نقشه جهان” گفت: Joey گومز دیگری پتالوما محصول که در حال حاضر اجرا می شود هلدزبرگ هرس هکرها جزئی-تیم لیگ است و کار با Torkelson در پنبه حلاجی شده قفس پس از coronavirus همه گیر به پایان رسید ASU فصل. “بیس بال واقعی در شهرستان سونوما. همه ما می دانیم آن را در اینجا. کالیفرنیا آن را می داند. سواحل غرب آن را می داند. اما این را می دانم که آن را در حال حاضر.”

گومز’ نقطه در اضافه شده اعتبار زمانی که شما در نظر بگیرید که کال اندرو Vaughn که بازی در ماریا Carrillo دبیرستان در سانتا رزا بود شماره 3 به طور کلی انتخاب کنید (توسط Chicago White Sox) فقط یک سال پیش از آن.

Torkelson شده بود اجماع برای انتخاب نقطه بالا برای هفته ها و شاید ماه. ببر رسمی ساخته شده فقط بعد از 4 بعد از ظهر جمعه. تا MLB کمیسر راب مانفرد اعلام کرد که انتخاب هر چند Torkelson بود در تاریکی.

“مشاور خود را تا به حال شنیده نمی شود هر چیزی از این ببر در تمام طول روز گفت:” بازیکن دایی و دیرین جوانان مربی مایک Enochs بود که با Torkelson و خانواده اش در کالیفرنیا در پیش نویس روز. “راست تا زمانی که انتخاب شد و به نام ما شد و گفت:” من فکر نمی کنم آن خواهید بود اسپنسر.’ که یک دقیقه قبل از آن را به نام شد. اشک ریخته و اجازه دهید به شما بگویم.”

یکی دیگر از شگفتی: دیترویت خواستار Torkelson یک سوم baseman, هر چند او بیشتر پایه اول در کالج.

MLB پیش نویس انتخاب چاک دار برای امضای پاداش. به عنوان اولین انتخاب Torkelson کسب $8.4 میلیون پاداش. او توسط super-عامل اسکات بوروس.

Torkelson بسیار خوبی بود دبیرستان پخش شد که یکی از بزرگ با خورشید شیاطین. جامد infielder و دونده او ساخته شده است شهرت خود را در قدرت چماقی 54 صفحه اصلی اجرا می شود در 129 دانشگاهی بازی. او فقط دو homers خجالتی مدرسه رکورد تعیین شده توسط باب هورنر زمانی که Pac-12 کنفرانس تعطیل تمام بهار ورزش است.

این است چگونه MLB خط لوله سراغ یک سایت وابسته لیگ توصیف Torkelson قبل از پیش نویس: “او کنترل در خفاش ها بسیار خوب و تساوی یک تن از پیاده روی است. او قادر به درایو توپ را از ناپاک قطب به قطب ناپاک و او با استفاده از وسط میدان که او در بهترین حالت خود. او را قادر به ضربه زدن به توپ را به تمام زمینه های فوق العاده گیم لافت قدرت خود را به جلو و طرف. او به فروش نمی کردن که قدرت اما می شود آن را با سهولت.”

به عبارت دیگر این بچه می تواند با چنگک جمع کردن توپ.

او همیشه کرده است. اما نه هر استعداد ballplayer بادها به عنوان سال ترین نخبگان چشم انداز. چه مجموعه ای است Torkelson جدا بی امان خود گذشتگی به این ورزش است.

“در سن و سال او می خواهم که یک خفاش در دست او است و او فقط می تواند التماس مردم برای پرتاب توپ در او” گفت: Enochs که پرتاب او را پنبه حلاجی تمرین زمانی که بچه بود 3 سال و مربی او در سازمان لیگ از T-توپ را از طریق سن 12. “من مربی بیس بال برای 30-چیزی و من هرگز دیده می شود یک اخلاق کاری و مانند آن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>