‘این است که تأثیر همه ما’: سانتا رزا رئیس kneels به حمایت از معترضان را محکوم خشونت

تنها 10 ماه به نقش خود به عنوان سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو مواجه کرده است یک خط خوب: گاهی اوقات با خشونت تظاهرات لباسشویی در سراسر شهرستان از دو شب گذشته گیره پایین و یا کار با تظاهرکنندگان?

او را در انتخاب هر دو.

پس از دو شب به طور فزاینده ای به تظاهرات خشونت آمیز در سراسر عمدتا در مرکز شهر سانتا رزا شهر اعلام وضعیت اضطراری و شهرستان مدیر Sean McGlynn اعمال سه روز سراسر شهر بود شب حکومت نظامی شروع دوشنبه شب.

افسران از سراسر منطقه خواهد گشت سانتا رزا از 8 p. m. به 5 صبح در تلاش برای مهر کردن تظاهرات قبل از آنها فرصتی برای به خشونت کشیده شد. هر کسی از بین کسانی که ساعت خطرات بازداشت.

اما در همان زمان ناوارو 28 سال کهنه از اداره پلیس و آژانس اول Latino رئیس تصمیم گرفت از آن زمان برای نشان دادن همبستگی و همدردی با معترضان مسالمت آمیز.

بنابراین, در, رو به آفتاب, موقع ظهر گستره سانتا رزا مرکز شهر میدان ناوارو در زمان زانو دوشنبه با یک گروه بزرگی از افراد جوان برگزاری تحصن در دادگاه مربع است.

“من می خواستم به اجازه دهید آنها را می دانم که من در حمایت از آنها” ناوارو گفت. “من فکر نمی کنم آنچه که اتفاق افتاده در مینیاپولیس درست بود و من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به پیدا کردن هر یک افسر پلیس است که می گوید که کار درست را انجام دهد.”

قانون بازتاب این حرکات از تظاهر کنندگان در سراسر کشور است که گریبانگیر توسط پلیس و معترضان به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید توسط, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است. بسیاری از کسانی که تظاهرات در شهرهای بزرگ و در حال حاضر در سانتا رزا را تفویض شبانه به خیابان خشونت و خرابکاری.

ناوارو گفت: قصد او بود به معنای ارائه یک پل و سیگنال که “ما در این با هم,” او گفت:.

“افرادی که زانو زده بودند بخشی از جامعه است. تا حدی آن را در احترام به مردم من وجود دارد با صحبت کردن بلکه برای نشان دادن همبستگی خود را با جامعه ای که ما نمی خواهیم آنچه در مینیاپولیس به اتفاق می افتد در اینجا و ما لازم نیست که چه اتفاقی در شهرهای بزرگ اتفاق می افتد در اینجا.”

دیگر اعضای گروه خود را در دست و همچنین, و, آژانس, عکس های منتشر شده از ناوارو زانو در رسانه های اجتماعی همراه با هشتگهای #georgefloyd, #strongertogether و #santarosa.

ناوارو بخش در حال حاضر به حال سهم خود را از ضربه و سختی این سال با از دست دادن کهنه کارآگاه Marylou Armer به COVID-19 در اواخر ماه مارس و انتقال به اورژانس و نیروی انسانی برای در امان ماندن خود را در حالی که پلیس این شهرستان در طول بیماری همه گیر.

در حال حاضر نزدیک به تظاهرات و شبح شب ضرب وشتم.

دو شب از آشفتگی بیش از آخر هفته در حال حاضر مجبور به گروه بازگشت به حالت اضطراری با شیفت 12 ساعت روز و 12 ،

افسران تماشا به عنوان مسالمت آمیز تظاهرات را راه داده پس از تاریک به خرابکاری فوق العاده ویندوز, اسپری گرافیتی و شکستن را به کسب و کار. دیگر ادارات پلیس از سراسر منطقه کمک کرده اند از دو شب گذشته و در تماس دوباره پنج شنبه شب. پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای سرکوب اغتشاشات پس از آنها اعلام کرد و آنها را غیر قانونی و دستور داد مردم را به ترک.

یک مرد دستگیر شد شب یکشنبه به ظن غارت و سه نفر دیگر را از شب قبل برای عدم پراکنده پس از دستور به ترک. مقامات گفت: شنبه شب می تواند مشابه اختلال با وجود مقررات منع رفت و آمد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>