‘این است میخوام یک سخت’: رستوران های محلی دریافت دستورالعمل های جدید برای صندلی مشتریان

حتی زمانی که همه از فرماندار معیارها برآورده رستوران های محلی خواهد شد بسیاری از موانع برای پاک کردن قبل از آنها می تواند خود را باز ناهار خوری اتاق.

بخشنامه صادر شنبه توسط Newsom نیاز به پوشش صورت برای تمام کارمندانی که ارتباط برقرار کردن با دستکش یکبار مصرف برای سرور و bussers اضافی برای حفاظت از ماشین ظرفشویی (که در معرض بیشتر ذرات هوابرد) و روزانه متوسط خوانش برای همه کار در استقرار.

“من فکر می کنم در مورد کارگران” گفت: تینا جکسون مالک مشترک از ال Coqui پورتوریکو رستوران در مرکز شهر سانتا رزا. “مشتریان را مجبور به غذا خوردن به طوری که آنها را به ماسک خود را خاموش. چگونه می خواهیم به آنها اجازه اطراف ما کارکنان؟”

فرماندار قوانین تماس برای تمیز کردن کامل در سراسر رستوران از جمله مایع از هر شی و سطحی که ممکن است در لمس توسط بیش از یک نفر مانند دستگیره درب, نور, سوئیچ کارت اعتباری خوانندگان همراه و توالت. منوها باید یکبار مصرف کارد و چنگال باید پیچیده شده در دستمال قبل از تنظیم جداول. سفره باید برداشته شود بعد از هر صندلی و دور در یک کیسه مهر و موم شده.

رستوران ها را تشویق به باز کردن پنجره ها و خرید تصفیه کننده هوا.

برخی از چالش برانگیز ترین مقررات نگرانی فاصله. بخشنامه نیاز رستوران ها به ترتیب در دسترس میز و صندلی در راه است که اجازه می دهد تا کارگران و مشتریان باقی می ماند 6 فوت از هم جدا (یا نصب پلکسی گلاس موانع در صورتی که غیر ممکن است) یک روی حیله و تزویر گزاره در یک کسب و کار به طور سنتی ساخته شده بر روی صمیمیت.

“رک و پوست کنده من رستوران کوچک” جکسون گفت. “اگر آنها به من بگویید من باید به فضای مردم 6 فوت از هم جدا من احتمالا نمی خواهد به مشتریان در. و واقعا تمرکز در ادامه به انجام takeout. از آنجا که ما در حال گرفتن با آن است.”

6-حکومت پا خواهد بود حتی سخت تر از به حرکت در, شلوغ, پر هرج و مرج فضاهای رستوران آشپزخانه, اما قابل اجرا است وجود دارد بیش از حد.

“از آن خواهد شد واقعا سخت است برای آنها برای به دست آوردن نزدیک به یکدیگر” Magoulas گفت. “آنها را به ایستگاه و برای اکثر آنها را باید برای عبور از هر یک از دیگر. اما وجود خواهد داشت لحظات که در آن بسیار دشوار است.”

دستورالعمل جدید اعمال نمی شود به wineries و یا brewpubs که ارائه نمی تحصن کردن وعده های غذایی. آنها باقی خواهد ماند و بسته برای همه است اما ،

پرسید که آیا سونوما کانتی را به سادگی به دنبال دولت قوانین برای ناهار خوردن در رستوران ها Mase گفت: او را به نقد و بررسی آنها را قبل از ساخت یک اراده است.

Cronin گفت: آن را برخی از کار را به اتاق ناهار خوری خود را به کد جدید اما آن را می تواند انجام شود. او در حال آماده شدن “جوخه” از کارکنان در تعریف شیفت بنابراین تنها که تیم ملی به خانه فرستاده میشود اگر یکی از اعضای آزمایش مثبت برای coronavirus. روسو پخت و پز خط را به کوچک از پنج دبستان سرآشپزها به سه.

Cronin گفت که او نتواند بازخورد فوری از خدمت به مشتریان به طور مستقیم به جای ارسال آنها را به خانه با مواد غذایی است. با وجود موانع پیش رو و عدم اطمینان از دقیقا در زمانی که او می تواند بازگشایی شد احساس یک حس قریب به اتفاق قربانیان امداد است که او ممکن است به زودی قادر به بازگرداندن کارکنان او تا به حال به غیر روحانی کردن در ماه مارس است.

“من فکر می کنم فرماندار Newsom انجام داده است یک کار بزرگ” Cronin گفت. “ما می توانست نیویورک. اما این میخوام یکی از سخت.”

جکسون گفت: ال Coqui تا به حال فقط دستور داد هزاران دلار ارزش های جدید مبلمان وقتی این شهرستان اقامت در خانه سفارش فرود آمد. آن را نشسته در جعبه به عنوان او و شریک زندگی خود را تبدیل به رستوران ناهار خوری اتاق به یک takeout کارخانه مونتاژ. هنوز ال Coqui شده و مشغول ارائه به شهرستان و اورژانس دفاتر. جکسون همچنان مصمم.

“فقط به شنا. فقط نگه داشتن شنا. که همه شما می توانید انجام دهید” او خواند در صدای آرام مندانه این ditzy همراه در دیزنی “پیدا کردن نمو.”

جکسون امیدوار است مشتریان می توانند در نهایت راه خود را به عقب به ال Coqui فقط به عنوان نمو یافت راه خانه خود را.

شما می توانید رسیدن به فیل آرایشگر در 707-521-5263 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de