‘این بهتر است از یک دستمال گلدار’: داوطلب سورس ایجاد ماسک برای پرستاران در مقابل ویروس خط

وقتی دیرین خیاط لورا Miera-Verniers آموخته است که سونوما کانتی پرستاران در خط مقدم از شیوع کروناویروس در حال اجرا بسیار پایین در ماسک ماسک های آنها ممکن است به زودی مجبور به در نظر گرفتن پوشیدن bandanas و روسری ساخته شده از برش تا خود را scrubs برای محافظت از خود او ساخته شده یک اقصر طرق به Jo-Ann فروشگاه پارچه در سانتا رزا.

با استفاده از پنبه و پارچه های الاستیک و مواد دیگر او خریداری شده در فروشگاه Miera-Verniers شروع به دوخت ماسک های خانگی برای ارائه به محلی کارکنان مراقبت های بهداشتی در مواجهه با کمبود محافظ پزشکی دنده.

“دختر من است که در صنعت مراقبت های بهداشتی و نیازهای ماسک” Miera-Verniers گفت. “او گفت:” مادر این فقیر پرستاران در حال اجرا هستند. وجود دارد رفتن به هیچ چیز باقی مانده است.”

Miera-Verniers بازنشسته اجرایی, لباس شرکت Marmot یکی از صدها سونوما کانتی سورس پیمودن مهارت خود را به پارچه ماسک برای بیمارستان های محلی و مراقبت های بهداشتی کارگران در انتظار افزایش coronavirus بیماران در هفته های آینده. او بخشی از یک تازه شکل گرفته آنلاین Facebook گروه شمال خلیج Sewists متحد!, ساخته شده در حدود 400 محلی crafters و داوطلبان ماندم, به در خانه مجدانه برش و دوخت ماسک.

علاوه بر 50 ماسک او قول داده است به دوستان و خانواده Miera-Verniers است داوطلب خدمت سربازی به کمک نوه او به صدها نفر از ماسک خواهد شد که برداشت و توزیع به منطقه پرستاران توسط گروه های سازمان.

“آن را مانند زنان نورد باند برای جنگ,” او گفت:. “این یک جنگ است. من فکر می کنم آن را زنان شهود برای مراقبت و پرورش و نمی تواند بین ما و خانواده ما به خاطر ما شدید.”

این نه فقط زنان که در حال پیوستن به مبارزه. ناتالی Hoytt یکی از بنیانگذاران شمال خلیج Sewists متحد!, گفت: پس از او و سه نفر دیگر از اعضای محلی و آنلاین مادران’ گروه آغاز شده و تلاش هفته گذشته نمرات مردان و زنان و کودکان در تمام سنین و توانایی دوخت رسیده اند برای کمک به.

“این رشد بسیار سریع و یک شبه. من هنوز در شوک” Hoytt گفت. “هدف ما این است که مطمئن شوید این ماسک به طور مستقیم به دست پرستاران و همکار ما مادران در جامعه هستند و گرفتن آنها را.”

به عنوان coranavirus همه گیر به شدت در سونوما کانتی محلی پرستاران و کارکنان بهداشتی باید ابراز ترس از کمبود ماسک ماسک و لباس محافظ می تواند آنها را در معرض خطر بیشتری از ابتلا به کوروناویروس. ساکنان محلی و کسب و کار از جمله ارز بانک و Ghilotti ساخت و ساز و همچنین سانتا رزا Junior, کالج, باید توجه, تماس, برای, کمک های مالی هم به هزاران نفر از حرفه ای درجه ماسک به بیمارستان.

اما در صورت کمبود شدید N95 ماسک های پزشکی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صادر کرده است هدایت که کارکنان مراقبت های بهداشتی باید با استفاده از بداهه پارچه ماسک یا bandanas در هنگام درمان بیماران است.

وندی جوان, مدیر اجرایی, Sonoma County Medical Association, کمک به داوطلب گروه هماهنگی با مدیران در سانتا رزا یادبود بیمارستان پتالوما دره بیمارستان و شمال کالیفرنیا پزشکی همکاران مراکز درمانی, در میان دیگران. او انتظار دارد که این داوطلبان که قصد خود را برای اولین بار تحویل چند صد ماسک های خانگی توصیه می شود تولید هزار نفر تا پایان این هفته است.

“این گروه واقعا گالوانیزه و جلوتر از منحنی در حال حاضر که در حال رفتن برای کمک به ما در دو هفته زمانی که نیاز است که واقعا در اوج آن” جوان گفت:.

جوان تاکید کرد این ماسک های خانگی تنها باید به عنوان آخرین چاره است. “اگر شما لازم نیست دسترسی به N95 ماسک این است که بهتر از هیچ چیز و این بهتر است از یک bandana,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected] در توییتر @ethanvarian

لطفا دوباره بررسی کنید چون این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>