‘کسب و کار این است که مانند یک کودک’: 5 هلدزبرگ زنان اختراع دوباره کسب و کار خود را در میان همه گیر

به عنوان هدیه فروشگاه بازار 377 شده است بخشی از تعطیلات فارغ التحصیلی و تولد در هلدزبرگ. “این قطعه ما را از دست ندهید ترین بودن در جامعه” او گفت:.

تمام پنج زنان صحبت کرد از فرصت و قدردانی و بقای اقتصادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“جهان را فراهم می کند” گفت: Schulz. “من سپاسگزار سخاوت” او گفت:.

برای ارین موریس صاحب Fideaux حیوان خانگی بوتیک تمرکز اوایل این ماه بود که در باز کردن برای منظقه خدمات شروع جمعه هنگامی که خرده فروشی باز با محدودیت.

“ما ماندن در کسب و کار توسط پوست از دندان های ما” گفت: موریس 43. موریس دارای یک پسر Max 13. خوشبختانه برای موریس حداکثر ماهر در انجام کار خود را آنلاین تحصیل هر چند او تا به حال به دور خود ایکس باکس.

“معلمان شده اند بسیار جذاب و ارتباطات خود بزرگ شده است اما آن را سخت در حداکثر چرا که او واقعا و اجتماعی او را در خانه گیر کرده,” او گفت:.

“این کوچک جذاب, مادر و پاپ مغازه ها که ممکن است در اینجا اگر ما نمی تواند حمایت کنیم” او گفت:. “فروشگاه های کوچک و فروشگاه های محلی.”

جسیکا Timmsen کسب و کار آقای ماه آغاز شده با 40 سال پیش در Calistoga. دو زن شرکای کسب و کار.

آقای مون التقاطی هدیه فروشگاه. آنها کسب و کار سریع با سبدهای هدیه در عید پاک. او در ارائه این ایده در رسانه های اجتماعی و مردم با شوق و ذوق خریداری شده اما آن را نه آسان است و او نگران است.

در حالی که همه این زنان تمرکز بر جامعه و قدرشناسی آنها همه دقت در کسب و کار خود را. همه آنها با آن مواجه دلهره آور برنامه های کاربردی برای وام کسب و کار کوچک ارائه شده توسط دولت فدرال یا دولت های محلی. تنها یکی از آنها را دریافت کرده است بودجه تا کنون.

سنجاقک شده است قادر به حفظ بسیاری از کارکنان و پیمانکاران مستقل به لطف سریع محوری. دیگران شده اند خیلی خوش شانس. یک موضوع مشترک میان آنها این است که تمایل خود را به خود را furloughed کارکنان به طور منظم ساعت کار می کند.

Timmsen, 43, دارای یک پسر 12 در دبیرستان و دختر 7 در درجه دوم. او در دسترس است برای هر دو از آنها را برای سوالات و کمک.

“هر دو بچه ها انجام می دهند به خوبی تحت شرایطی هر چند برخی از روزها ما تصادف و سوختگی,” او گفت:. اما او نمی تواند کمک کند اما نگران نباشید. او کارکنان که با او برای هشت یا نه سال هنوز او “یک kiddo با آسم” و نمی خواهند او در خطر است.

“این همه در یک خط خوب — من می خواهم به کسب و کار به رزومه — با خیال راحت” او گفت:.

او تصریح کرد موریس موضوع حمایت از کسب و کارهای کوچک. “برای من این یک رابطه متقابل بین ما و هلدزبرگ. من می خواهم به اینجا برای 30 سال است. یک دلار صرف شده در جامعه باقی می ماند در این جامعه است.”

کاترینا Schjerbeck, 45, co-صاحب گالری Lulo با دوست و هنرمند کارن گیلبرت. او متاهل با دو فرزند 11 و 6.

تحصیل بخشی از یک چالش است برای او. “من کشف کرده ام که من وحشتناک معلم,” او گفت: با خنده. او تحسین مدرسه برای انجام یک کار خوب با هر دو برنامه درسی و ارتباطات است. آنها کار می کرد برای پیدا کردن سرعت برای آنها.

گالری نشان دهنده 40 هنرمند هفت نفر از آنها از هلدزبرگ. از آنجا که بسیاری از مردم در حال خرید بالا پایان, طلا و جواهر, سرامیک و هنرهای زیبا در حال حاضر او متمرکز شده است در یک مصاحبه آنلاین سری با هنرمندان.

“ما در حال تبدیل شدن بیشتر درونگرا چون ما احساس می کنیم این مهم است که هنر و فرهنگ نشان داده و در طول بحران هر چند آنها معمولا صندلی عقب. ما گرامی داشتن جامعه, فرهنگ,” او گفت:.

کسب و کار شده است که عامل 11 سال است. او و همسرش اد Daniels زندگی و کار در هلدزبرگ و فرزندان خود را از رفتن به مدرسه در شهر به عنوان به خوبی.

“کسب و کارهای کوچک هستند و بخشی از این شهر است. ما را به چیزی منحصر به فرد به جدول. ما بسیار به جشن می گیرند در اینجا زندگی می کنند اما ما نمی توانیم آن را برای اعطا” Schjerbeck گفت. “این کسب و کار است که مانند یک کودک. من انجام خواهد داد هر چه طول می کشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de