‘این نوار بسیار بالا’: Sonoma County سرپرستان فشار برای بازگشایی میان سلامت افسر هشدارهای

“پیامدهای منفی می تواند باطل مثبت” Mase گفت: سرپرستان. “ما نیاز به انجام چیزی درست برای سلامت کلی. من فقط می خواهم برای قرار دادن که در آن وجود دارد.”

Mase اقتدار نهایی در مورد اینکه آیا به درخواست چشم پوشی و یا برای بلند کردن county موجود دستورات بهداشتی از جمله پناهگاه در خانه جهت است که آینه Newsom این ایالت دستور. او سریع به می گویند روز شنبه که او را با سرپرستان برای رسیدن به اهداف مشترک.

در حال حاضر چندین دولت معیار به نظر می رسد دور از دسترس است.

دیدار اول — کمتر از یک مورد در 10000 نفر در طول دو هفته گذشته — شهرستان نیاز به کمتر از 50 جدید موارد تایید شده در آن بازه زمانی. این بود که تعداد کلی شمارش رسیدن به 333 روز چهارشنبه از جمله 105 موارد جدید در دو هفته گذشته. چهار نفر فوت کرده اند از این بیماری با دو نفر از کسانی که مرگ و میر آینده در چند هفته گذشته.

دولت در آن پرسشنامه به شهرستانهای تماس این دو معیار — زمان COVID-19 موارد و میر اخیر — یک “بنیادی پارامتر” چرا که آنها نشان دهنده یک پایه قبل از هر گونه بازگشایی که کارشناسان از جمله Mase اند هشدار داده خواهد شد و در نتیجه بیشتر گسترش این ویروس مرگبار است.

و او نه تنها در میان بهداشت محلی افسران. دکتر سارا کودی افسر بهداشت از شهرستان سانتا کلارا و یک نیروی پیشرو در منطقه خلیج برای اولین بار-در-این-ملت پناهگاه منظور از او خواست هیئت ناظران در روز سه شنبه به نگه داشتن در یک شتاب بازگشایی.

“ما هنوز وجود ندارد” کودی گفت که در گزارش لس آنجلس تایمز. “شرایط واقعا تغییر نکرده در شهرستان ما. … ما نمی ناگهان یک واکسن. ما باید دقیقا شرایط مشابه ما تا به حال در ماه مارس است. اگر ما سهولت ما را سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ, به صورت کاملا بی پرده است.”

دولت نیز نیاز به نامه حمایت از بیمارستان های محلی. یک ساتر بهداشت, سخنگوی, گفت: سانتا رزا بیمارستان است و نه خواسته شده توسط این شهرستان برای یک نامه. نمایندگان از قیصر Permanente و سنت جوزف سلامت که در عمل سانتا رزا یادبود بیمارستان بلافاصله پاسخ با پاسخ اینکه آیا آنها تا به حال شده است با نزدیک شدن به شهرستان است.

اما ناظران شد و به اتفاق آرا روز سه شنبه در فشار خود را به دنبال چشم پوشی حتی اگر این به معنای محروم توسط دولت است.

هاپکینز که نشان دهنده گردشگری وابسته به غرب شهرستان از جمله کل سونوما ساحل گفت: حرکت را حداقل نشان می دهد که ساکنان شهرستان رهبران در تلاش بودند.

“ما به هیچ وجه شکل یا فرم دفاع از به خطر انداختن بهداشت عمومی ما برای اقتصاد” هاپکینز گفت: روز شنبه در سرمقاله جلسه هیئت مدیره. او خواستار یک رویکرد که بیشتر متناسب با شرایط محلی و نگرانی.

Rabbitt که در حال کار با هاپکینز در کسب و کار و توسعه در میان همه گیر گفت: به دنبال چشم پوشی است و همچنین در مورد اثبات یک نقطه.

“من می خواهم به جای چشم پوشی از دریافت تکذیب کرد, کاملا رک و پوست کنده به نقطه” Rabbitt گفت:, و اضافه کرد که این شهرستان باید با کار سایر استان ها به پیشنهاد خود را جایگزین معیارهای دولت است.

در هیئت تحریریه جلسه Rabbitt با اشاره به وخیم پیش بینی از منطقه خلیج شهری حمل و نقل کمیسیون نشان دادن یک فروپاشی اقتصادی بدتر از رکود بزرگ در راه است.

“اعداد من از شنیدن متناوب,” او گفت:.

مقامات شهرستان در حال انتظار را به چشم پوشی از درخواست به ناظران خود را برای بررسی در یک شنبه جلسه قبل از درگیر شدن در مذاکرات با رهبران دولت سه شنبه گلدشتاین گفت: در یک ایمیل.

شهرستان سرپرستان تاکید کرد آنها نمی خواهد خود را زیر پا بگذارند افسر بهداشت بهداشت عمومی متخصص و با تجربه در سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. آنها به ستایش تلاش های او برای هدایت این شهرستان از طریق همه گیر و اشاره به اواسط ماه مارس پناهگاه در محل سفارش به عنوان کلید اجازه می دهد این شهرستان حتی در نظر بازگشایی در این نقطه است.

اگر همه چیز نیاز به بستن دوباره زین گفت: Mase دارای “قدرت نهایی.”

“دکتر Mase فوق العاده هوشمند. اما او نیز بسیار تعلیم” گفت: زین ارجاع به هیئت مدیره فشار به Mase فکر می کنم در مورد دیگر جنبه های سلامت و از جمله سلامت روانی کسانی که پناه در محل. “من فکر می کنم آنچه ما برای پرسیدن واقعا عادلانه با توجه به نحوه دقیق ضوابط است و چقدر دشوار است برای دیدار خواهد کرد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net